Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ena1989

    Ena1989

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Sretan dan žena!🥂💐⚘🌹👠👒

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1102

    Prijavi adminu

    Sretan… 🎉🎀👱👸👩👧👵💁🎀💞

    Ja ‘88., mm ’78. , amh 12,64 pmol/l
    -ženska neplodnost, nespecificirana
    2018. - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. 1. IVF (Menopur)- 16 js -> 2 bc
    ET 2 blastociste ❌
    4/22 2. IVF (gonal 225, cetrotide, ovitrelle)-13 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/22 FET 🐧 ❌
    10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 3. IVF (gonal, cetrotide, ovitrelle)- 8 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/23 FET 🐧 ❌ biokemijska
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    darliv1988@gmail.com

  • ANYMANY

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu
    Sretan dan žena
    Sretan dan žena

    Drage žene, sretan Vam ovaj naš dan. Neka nam ovaj mjesec bude sretan i donese puno plusića.

    Imam pitanje: Znači kad sam bila kod ginekologa 19.tog rekla mi je da bi ovulacija bila kao za 4 dana, tj. 23.2. To znači da bi ja onda trebala dobiti za 14 dana, tj.sutra?

    Sin - 2009.
    Beba anđeo - 2012.
    Kćerka - 2014.

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Srecan vam vas dan,zenice  
    Anna Donna,moj je danasnji ‘'poklon’' stigao nocas nazalost,ali navijam za tebe  !!!Kazem ti,i mene su na pocetku trodnoca bolele grudi kao u pmsu i u isto vreme ,jedina je razlika kod mene kad je pms,prestanu boleti neposredno pred M ,a u trudnoci ne prestaju… Eto navijam da te bole grudi narednih meseci :-) :-)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ako su ti ciklusi inace uredni onda da. I naravno ako nemas inace kracu ilo duzu lutealnu fazu.
    Cestitka je bas lijepa.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    E da,sve vi koje ste u plodnim danima,iskoristite maksimalno ove danasnje prilike,prihvatite svu paznju i bum!! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Petraaa

    Petraaa

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu
    Nek vam je najsretniji danasnji dan!!! 😙😙😙😙
  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    tata_me_zove_zlato

    Srecan vam vas dan,zenice
    Anna Donna,moj je danasnji ‘'poklon’' stigao nocas nazalost,ali navijam za tebe !!!Kazem ti,i mene su na pocetku trodnoca bolele grudi kao u pmsu i u isto vreme ,jedina je razlika kod mene kad je pms,prestanu boleti neposredno pred M ,a u trudnoci ne prestaju… Eto navijam da te bole grudi narednih meseci :-) :-)


    A joj, zao mi je sto je dosla vjestica :( samo hrabro naprijed, bit ce sigurno uskoro…javim kako je proslo, evo za 6 dana, jer vjestica je inace točna…

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Sretam dan žena, drage žene :)🌹🌹🌹 neka nam sretan bio ovaj ožujak, i da vidimo što više plusica narednih dana i mjeseci 😘😘

    [lilypie.com]

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Cure jedno pitanje…kako ste postavile slike?ja nikako ne uspjevam,ili sam toliko nepismena ili moj mob zastario

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.