Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Evo ako moze jos jedan savjet drage moje..
    Znaci ne znam kad je tocno bila O. Odnos smo imali 23dc ujutro. 28dc sam osjetila jaku ostru bol u lijevom dijelu. Danas je 33dc, M ni traga a jucer je test bio negativan.. 
    Mislim se pricekati jos dva dana pa ako ne dođe vadit betu, sta mislite oce li bit ista od toga?

  • fantasia

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu
    Stigao nam je spermiogram. Moj prvi komentar-katastrofa.😦
    Je li koja od vas bila u slicnoj situaciji? I je li zbilja toliko lose koliko mi izgleda?
  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    A nisan pametna vise.. Mozda nam je i ova klima poremetila cikluse koja bi trebala ici prema jeseni a zapravo je ljeto jos… Ja se kupam svaki dan i bolje je nego ljeto, a jos i stres i sve to skupa valjda cini svoje.. 

    [lilypie.com]

  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    2 testa negativna , jedan jučer , drugi jutros. M je trebala doći jutros kao uvik,  a još je nema jer se igra s mojim živcima 

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Fantasia koliko mogu viditi mislim da mu je volumen dobar a da pokretljivost nije dobra…kod mog ti je obrnuto, i to se da popravit. Moj pije L- arginin, a tvoj bi mogao za pokretljivost pit l- carnitin…
    Mini ti si ono vadila hormone? Hmm baš mi je čudno da sad toliko kasni, a baš su ti ciklusi krenuli dobro…koliko puta dnevno piješ gynositol? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Pencil

    2 testa negativna , jedan jučer , drugi jutros. M je trebala doći jutros kao uvik, a još je nema jer se igra s mojim živcima


    U istom smo problemu…😥😥
    Znas li ti kad ti je bila O?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Anamor 😂😂😂😂😂😂 mm se jako svidja tvoj vic!
    Fantasia joj nalaz nije bas najbolji, al nemoj draga gubiti nadu. Znaci ima smanjem volumen, nisku vitalnost i spore spermice. Trebao bi ti dragi ici urologu vaditi spolne hormone, uzv testisa, amh hormon, pa ponoviti nalaz za 3 mjeseca. U medjuvremeno piti fertil up + l-carnitine ili profertil. Vise se kretat posebno ako sjedi, prestat pusit ako pusi, sto manje alkohola, sto vise voca i povrca. I drugi put nek proba apstinenciju oko 5 dana. Ako nalaz bude i dalje takav ima i za to nade poslat ce vas na ivf. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Ana Donna

    Fantasia koliko mogu viditi mislim da mu je volumen dobar a da pokretljivost nije dobra…kod mog ti je obrnuto, i to se da popravit. Moj pije L- arginin, a tvoj bi mogao za pokretljivost pit l- carnitin…
    Mini ti si ono vadila hormone? Hmm baš mi je čudno da sad toliko kasni, a baš su ti ciklusi krenuli dobro…koliko puta dnevno piješ gynositol?


    Jesam  vadila san hormone u 6.mj. Uglavnom mialim da je meni ovulacija problem lh i fsh omjeri nisu dobri.. Zato su i rekli da imam pcos. Pijem dvije vrecice dnevno iza dorucka plus novalac prenatal.. Na zadnjim nalazima koje mi je dala ginekologica vadit mi je tsh opet narastao na 3.8 a bio je 2.8 u 8.mj kad san vadila pa mozda je i od toga.. Ne znam

    [lilypie.com]

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Fantasia, moj muzek je imao slican prvi spermiogram i na Vuk Vrhovrc su mu preporucilo da pije Macu i piskavicu. Za tri mjeseca drasticno je spermiogram bio bolji. Mada, slusaj, sa prvim spermiogramom je otisao specijalisti na Vuk Vrhovec i covjek mu rece da se ne brine. 50% muskaraca barem jednom u zivotu ima takav nalaz, a da mu za oplodnju treba samo jedan aktivan. Jos se zezao sa njim da je njemu spermiogram losiji od njegovog, a ima dvoje djece. Taj nalaz je varijabilan i moze se popravit. Nakon tog kontrolnoh spermiograma ostala sam trudna dva mjeseca poslije.
    Kaze mi moja ginekologica na Merkuru da nikad uzrok nije samo jedan i da je to uvijek splet okolnosti. Mozes sve parametre imat savrsene , a da ne ostanes trudna. Eto, muz je imao u jednom trenutku los spermiogram, ja miom na zadnjoj stijenci ogroman i ostali smo trudni dva puta bez puno truda. Sad treci put , ne znam, vidjet cemo

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Cure, sretno sa plusicima. M is, is!! Zaobidji nas ovaj mjesec.
    Moja mengaca ide kraju, mjerim bazalnu, danas je 4dc, ako sve bude ok, oko vikenda idemo u akciju. Nama se deveti dan ciklusa pokazao kljucnim. Nadam se, o Boze, kako se nadam i zelim novu trudnocu. Uz ovakav support na forumu cuda su moguca. Do Nove godine ovdje hocu da bude pustos i da vas ni jednu ne vidim🤣 

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.