Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MissT

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Grizli

    Alilu ne znam dal postoji. Al mozda mozes otvoriti ju ti pa ce ti se cure javiti. Sigurna sam da na ovom forumu ima cura koje ti mogu dati odgovore koji te zanimaju. Iskreno ja ne znam puno o tome, al ako ti kako mogu pomoc pitaj. Mogu pretraziti ti znanstvene radove vezano za temu koja te zanima jer imam pristup tome pa eto ako ti to sto znaci pisi sto bis da ti potrazim pa cu ti poslat. Sretno


    Hvala ti puno, i svim drugim curama na odgovoru. Probati cu otvoriti novu temu da vidim ako koja cura ima iskustva sa situacijom slicnoj mojoj. :*

    MissT

  • Miha13

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Fantasia, promenjiv je muski spermogram, kao što su ti cure i napisale. Mnogo hvale i caj Crveni Zdravac, on se pije jedna solja dnevno i optimalno ga piju oba partnera ali valjda je super za musku plodnost.

  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    Pina96

    Pencil

    2 testa negativna , jedan jučer , drugi jutros. M je trebala doći jutros kao uvik, a još je nema jer se igra s mojim živcima

    U istom smo problemu…😥😥
    Znas li ti kad ti je bila O?


    6.9. O ali meni su ciklusi 24 dana. Nema je evo još, kod tebe?

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Meni je termin za mengu iducu srijedu/cetvrtak. Ali…boli me malko trbuh,sise me bole na dodir, ali nisu napuhanu. Nervozna sam ajme majko. 🤦🏻‍♀️Ali ima i ta nervoza svojih dobrih strana jer sam se zauzela za sebe i rekla da necu radit po 12 sati vise. 😂😂😂 a hoce li menga doci na kraju ili ne to cemo vidit. Nadam se najboljem,spremna sam na najgore. 

    Mislim da je vrkuta odradila svoje,lice mi je jos uvijek cisto hvala nebesima. 😂😂

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    cure, jučerašnja beta bila 1153 (ponedjeljak 542), to je oke, bila sam sad kod ginekologa jer sam imala smeđkasti iscjedak, koji je zadnja dva dana sveden na malu mrljicu na dnevnom ulošku, vidio je gestacijsku vrećicu (odnosno nešto nalik tome, kako je napisao u nalazu) veličine 2,9 mm,  na desnom jajniku neku tvorbu (rekao da je to cista) 3cm x 2,5 cm. nije ništa govorio dal bude ta cista smetala trudnoći ili ne, nadam se da ne bude. dobila sam duphaston da pijem 3 x 2 dnevno i rekao da mirujem kolko mogu. planirala sam ići na posao do sljedećeg četvrtka dok imam sljedeći pregled, ali naravno paziti se, fizički ne radim težak posao, psihički je (srednja škola) pa se nadam da ne bude problema.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tenci beta je uredna koliko vidim. Cestitam zenska, sad samo oprezno. Nedaj se izivcirat od mulaca u skoli. 😀 a za cistu tako znaju opisat zuto tijelo koje je potpora trudnoci i to je dobro tako nemoj se za to brinuti. Jos je rano zato vidi sam gv. Dezim fige da ave bude super

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Grizli

    Tenci beta je uredna koliko vidim. Cestitam zenska, sad samo oprezno. Nedaj se izivcirat od mulaca u skoli. 😀 a za cistu tako znaju opisat zuto tijelo koje je potpora trudnoci i to je dobro tako nemoj se za to brinuti. Jos je rano zato vidi sam gv. Dezim fige da ave bude super


    Hvala Grizli, ti me baš umiriš uvijek! Također ja tebi od srca želim da ti ovaj transver bude onaj dobitan i da budemo zajedno iščekivale kraj 5./početak 6. mjeseca 

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Pencil

    Pina96

    Pencil

    2 testa negativna , jedan jučer , drugi jutros. M je trebala doći jutros kao uvik, a još je nema jer se igra s mojim živcima

    U istom smo problemu…😥😥
    Znas li ti kad ti je bila O?

    6.9. O ali meni su ciklusi 24 dana. Nema je evo još, kod tebe?


    I meni je kao trebala biti 6. ali trakica je bila negativna taj dan i za dva dana.  Odnos smo imali 10.9 i zato se nadam da je O bila kasno i da je zato test negativan. Dajem joj jos dva dana 😤

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    E jesam se oraspolozila citajuci vasu pozitivu. Inace i mm komentarise za mene kako ustajem puna volje i elana raditi u 5 ujutro. Ja to povezujem sa cvecem ☺️😊💕vecinu sam saksijskog cveca unela u kucu i tako mi je sad divno i zeleno sve… A nekim cudom(puj, puj da se ne ureknem) ledja su me prestala boleti. Imam malo krivu kicmu od prethodne trudnoce i pre jedno 2 nedelje me pocela boleti jako dok sedim, a radim sedeci, te sam mislila bice tako do kraja trudnoce. Sad par dana je super i radim bez problema 😁👏

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • fantasia

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Znam da je spermiogram promijenjiv, ali bas me sokirao nalaz. Danas me samo crne misli progone. Ma bas se grozno osjecam. I mm takoder.
    Kada dobijem nalaz briseva zvat cu u Merkur da pitam sto dalje. Do tad se valjda malo odstresiramo…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.