Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Hvala Grizli! Ja sam uzela slobodan dan od posla.. doma sam. Malo sam cistila po kuhinji, sad gledam seriju i kuham caj. Cekam pola 3 da zovem dr. Kako ste vi?
    Grizli?
    Zupcica?
    Patricija? 
    Ostale curke?

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Grizli, znas da se u trudnoci i probava usporava, crijeva budu osjetlkivija, peristaltika….moguce da imas i nadrazena crijeva zbig hormona. Nista ne bi bilo neobicno.
    Kazen ti, ja sam mislila da cu inat spontani kad su mi se pojavili takvi bolovi. I nas u pravu si, teze mi je bilo sjedit, jer sam imala osjecaj da mi pritisak na abdomen pogorsava stanje.
    Sad sefuj, sad i jos barem devet mjeseci. No sikiriki, sve ces ti nadoknadit i doma i u firmi. Znas da jedva cekam tviju betu. Pere me nervoza opasno.

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Mala Tajna Lavandice, evo dobro sam zasad… Imam simptoma naravno, bolucka me stomak, i leđa, ne stalno nego svako nekoliko, Mučnine još nisu jake kao u prve dvije trudnoće ali počele  su laganini, i mirisi me izluđuju sve živo osjetim a spavala bih 24 sata na dan… ali sve su to slatke muke koje želim svim curama što prijee




    [lilypie.com]

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    lavandica

    Hvala Grizli! Ja sam uzela slobodan dan od posla.. doma sam. Malo sam cistila po kuhinji, sad gledam seriju i kuham caj. Cekam pola 3 da zovem dr. Kako ste vi?
    Grizli?
    Zupcica?
    Patricija?
    Ostale curke?


    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    O Boze! Ode mi porukica za Lavandicu.

    Zenskica, odnaraj se, pusti ciscenje sad. Nemoj da dobijes po guzi  polako

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Necu vise nista danas.. sad samo lezarina. Jedva cekam da izvadjm krv

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Župčica

    Mala Tajna Lavandice, evo dobro sam zasad… Imam simptoma naravno, bolucka me stomak, i leđa, ne stalno nego svako nekoliko, Mučnine još nisu jake kao u prve dvije trudnoće ali počele su laganini, i mirisi me izluđuju sve živo osjetim a spavala bih 24 sata na dan… ali sve su to slatke muke koje želim svim curama što prijee


    Koliko si ti ono trudna? 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Lavandica ja vjerujem da ce sve bit pozitivno lezi i odmaraj dok ne dodes do doktora,bez stresa samo.Vidim da cure u trudnoci imaju problema sa usporenom probavom dok mene vec danima muci trckalica😫 strasno,jedva cekam 11 da mi doktor kaze jel sve ok idu mi na zivce sto te nitko nece primit ranije na pregled ja zvala i privatno i svog doktora i oboje isto reklo nema smisla prije dolazit a ja cijele dane strepim kad idem na wc 😞 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Semyzg31

    Lavandica ja vjerujem da ce sve bit pozitivno lezi i odmaraj dok ne dodes do doktora,bez stresa samo.Vidim da cure u trudnoci imaju problema sa usporenom probavom dok mene vec danima muci trckalica😫 strasno,jedva cekam 11 da mi doktor kaze jel sve ok idu mi na zivce sto te nitko nece primit ranije na pregled ja zvala i privatno i svog doktora i oboje isto reklo nema smisla prije dolazit a ja cijele dane strepim kad idem na wc 😞


    Koliko si trudna? Tako je i meni. Tocno tako kako si napisala

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Lavandice u 6 tjednu sam ( danas 5+4 tt)…

    Semyzg znam da je teško išćekivati jer sam u istim brigama… Meni je pregled 09.10.i ja isto čekam ugledati svoju točkicu jer se sad samo vidila žumančana vrećica…. Moraš biti pozitvna, bit će sve ok…  Kad ti je bila zadnja M ono? Stvarno se ne isplati ići prerano…




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.