Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    baby

    Ima nekih posebnih ili su sve dobre?


    Ja sada imam roze boje, imaš i zelene, meni su odgovarali obe boje… 

    [lilypie.com]

  • Avatar mala_mrvica

    mala_mrvica

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Grizli draga moja… stvarno mi je zao sto prolazis kroz sve ovo, i znam da nema rijeci utjehe trenutno za tebe ali sve smo uz tebe  
    Pina zenoo draga sretno na novom posluuu, ovo ce ti biti super prilika da se malo opustis i odmoris, spremis organizam za nove pobjede 
    Nisam stigla sve da procitam ukoliko ima novih plusica zelim vam svu srecuuu ovog svijeta, aa ako nema zao mi je zbog toga ali idemo dalje samo pozitivno 

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Ana Donna

    emenems

    Cure, crtica na LH trakici mi je jutros svjetlija od jučerašnje.. je moguće da je pik bio usred noći i da ga zato nisam ulovila?

    Draga, u koliko sati si testirala? Ako ne uloviš pik danas, svakako pokrijte vikend :)


    Hej testirala sam jučer u 9 navečer jer nisam stigla zbog posla prije, a jutros u 12.. znam da bi trebala svaki put u isto vrijeme, ali teško to usklađujem.. Pokrit ćemo ove dane, pa šta bude.. :) 
    Nekako mi je ovaj ciklus opušteniji, zabavan.. prošlih 8 mjeseci sam dosta bila u grču i u stalnom “iščekivanju”, pa bi svaki put kad bi dobila bila jako razočarana.
    Krećemo s pretragama sljedeći ciklus, pa možda se i zato osjećam drugačije. 

  • Avatar Samo_Sanja

    Samo_Sanja

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima trudnicama i onima koje jos nisu 😊
    Evo moje price. .U proljece sam napunila 23 god i od onda radim na bebi ,zadnja 4 mj koristim LH trakice OvuGnost jer samo te ima kod nas u ljekarni.. Do sada sam uvijek kad se pokaze pozitivna trakica prestala sa testiranjem i imala odnose taj dan i dva, tri dana poslje.. Ovaj mjesec sam se odlucila testirati i dalje jos koji dan i crtica je bila sve svijetlija i svijetlija dok nije potpuno nestala ..Odnose sam imala 5 dana zaredom, onda dva dana pauze i za vikend prosli dva dana .. O tada nisam imala odnose jer je suprug otisao na posao (u vojsku) i danas se vraca. .M mi je dosla danas na 26 dan ciklusa ,inace je i dobijem tako od 25 do 28 dana mens. ciklusa .. I šokirala sam se kad sam je ugledala jutros 😤😕 
    Zadnja dva mjeseca me bole jajnici od ovulacije pa sve do dva dana pred M .. Mislim si super ,trudna sam, to sad se ugnjezduje jajašce pa boli ,maternica se siri pa boli. .Međutim uvijek dobijem pa se razočaram .. Nikad me toliko dana prije M nije dole probadalo u stomaku .. Sad se pitam dali nije nesto sa jajnicima, mozda cista ili policisticni nedo bog jos i to, pa zato ne mogu zatrudnit ,jer ovulaciju imam. . Sad smo god dana u braku i svi su mi se popeli na vrh glave s pitanjim kad cu ostat trudna i zasto jos nisam .. Pa vas ja pitam dali je neka od vas koristila te OvuGnost trakice i dali se mogu u njih pouzdati? I jel mi mozete reci zasto me dole boli svaki dan? Jel ima jos koja da je tako boli ? Oprostite na dužem postu i sretno svima 😘

    https://lbdf.lilypie.com/LTOpp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Hvala od srca drage moje ženice na lijepim željama ❤ idem sad po novo iskustvo, napunit baterije, a dok se vratim zelim puno pluseva ovdje na forumu 😍 i dalje vas pratim naravno, tesko je sad izbiti ovu naviku ulazenja 1000 puta dnevno na forum 😂
    Draga Grizli jako mi je zao zbog M, odboluj , isplači se i samo hrabro u daljnje postupke 🤞 ako je netko zasluzio svoju mrvu onda si to ti 

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Grizli ja ne mogu da vjerujem i mnogo mi je zao da nije uspjelo i da se mala mrva nije ugnijezdila. Znam da ste vec pri kraju sa strpljenjem, ja bih ga odavno vec izgubila ali iz ove koze se ne moze. Vi imate jos jedan postupak? Koliko je to jos pokusaja? Znam da sad nemas snage ali misli optimisticno, znam da sve ovo znas, ali i podrska jako puno znaci, budite jedno drugome oslonac i mrvica ce ubrzo doci ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Trebam savjet.. cure koje ste prosle trudnocu. Lagani grcevi jucer i jutros i sada pritisak u donjem dijelu trbuha i u ledjima. Nije neizdrziva bol, nego samo neugodna. Koliko je to normalno?

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • anamor

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Grizli stvarno mi je zao…drzi se..jesi mozda razmisljala o odlasku u Češku..oprosti ako sam postavila neumjesno pitanje..

  • anamor

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Ana Donna

    emenems

    Cure, crtica na LH trakici mi je jutros svjetlija od jučerašnje.. je moguće da je pik bio usred noći i da ga zato nisam ulovila?

    Draga, u koliko sati si testirala? Ako ne uloviš pik danas, svakako pokrijte vikend :)


    Pik ti je bio u tvom slućaju tokom noci. Kada se ja testiram, obavezno radim test tri puta dnevno. U razmaku od dva do tri sata crtica zna drastično potamniti. Kada je tamnija od kontrolne linije, znaći uhvatila si LH vrsak, a ovulacija može nastupiti jos isti dan. Obično je tijekom noći najvisa koncentracija LH. Kada je linija tamnija od kontrolne, ovulacija nastupa u roku 12 sati, a i prije i taj dan je najbolje imati odnos, racuna se kao najviši postotak moguće oplodnje.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tata ajde samo kad si dobro. Probleme okolo ces rijesiti samo kad je beba super i ti isto. A tom majstoru da bog da mu jecmenac na oba oka izasao jer se zamjerio trudnici. Jel to to na slici tvoj pas? 
    Pina mislit cu na tebe i ako ne bude ulazila 1000 puta nadam se da ces nam se bar ponekad javiti da znamo da si zdrava i ziva. I naravno da ces nam se vratiti aktivno na forum kad zavrsis sa poslom. 
    Svjesna zakonski imamo pravo na jos 3 stimulira postupka, al moramo imat pauzu zbog stimulacije sad najmanje 3 mjeseca. Odlucila sam da cu ipak uzet 4 mj pauze i onda u sijecnju ici opet jer u protivnom ce mi past tocno preko bozica i nove godine da se vucaram po bolnici a ne pada mi napamet. Pucam pomalo, al to me drma par dana dok me drze valjda ti hormoni onda cu ja opet doc k sebi. Ne predajemo se i ne odustajemo jos nikako, samo sad moram se sabrat, otici na pregled kod svoj dr  i vidit sto ona predlaze za dalje. Odlucila sam se posvetiti sad sestri koja se sprema na operaciju, pomoci joj da se sto prije oporavi, ozdravi…
    Lavandica to je normalno u ranoj trudnoci. Maternica raste… 🤗🤗 ne brini, ako je to to, to je normalno.
    Samo Sanja dobro dosla… Prvo odnose bi trebala imat recimo svaka 2-3 dana prije ovulacije od njih mozes imat ucinka, a od ovih iza ovulacije nista ti su ti samo za vlastiti uzitak, sto naravno nije lose, al ako zelis zanjet trebali bi i prije pozitivne trakice imat odnose. Nemoj trositi hrpe novaca na lh u ljekarni, naruci ih na ebay.uk.com uzmi si ih dosta pa mozes ih piskiti svako malo, a kostat ce te par kuna. Kad krenemo na bebu onda nasi hormoni polude i svasta osjetimo i imamo svakakve simptome. 
    Anamor nije to tako lako rec samo mi idemo u Cesku. Jeste jako su uspjesni, al samo za postupak treba izdvojiti do 5000€, putovanje gore, papire dok sredis, hzzo ne pokriva nista u nasem slucaju kad kod nas postoji metoda ljecenja. A da ne govorim da bi oboje morali uzet godisnji cijeli mjesec za to, a i ovako na poslu su nam svi ludi vec od nas. Naravno to je opcija ako kod nas ne bude uspjeha, al ja zbilja vjerujem u lijecnike kod kojih sam sad i nadam se sa ce ipak jednom na uspjet. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.