Torba za rodilište

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    kiki2906


    Bebach22 ja isto idem u vinogradsku..termin nam je 28.5. i još uvijek nemam ni torbu spremnu ni oprane stvari za bebu..u google ukucaj torba za rodilište pa će ti izbaciti tamo…a i mogu ti javiti kad ću ići na pregled u bolnicu kaj sve treba..

    Super,hvala tiii Možeš mi javiti ako bude još nešto sta nije na tom popisu

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Cardassia


    Bebach22


    Nemogu nać popis stvari potrebnih za vinogradsku,pa ako ima koja dobra dušica sa friskim informacijama voljela bi da mi napise Nama je termin 22.06. Al planiram polako pocet spremat kofer….
    Zdravstvena knjižica, osobna iskaznica, povijest bolesti odnosno trudnička knjižica, krvna grupa, spavaćice, wc papir, sapun, jednokratne gaćice, grudnjak za dojenje (možda i jastučiće za grudnjak), ulošci chicco ili vir80 ili nešto slično, papuče/japanke, četkica i pasta za zube, vlažne maramice, ručnici, mobitel+punjač, voda/sok, neke kekse…
    Ovo je moj popis za rodilište, nadam se da će ti pomoći…
    Bila sam na ležala na ginekologiji kod njih zbog dijabetesa i ovo s popisa mi čini sve potrebno.

    Hvala,naravno da će mi dobro doc….
    A stvari za bebu?treba ili?

  • Avatar kiki2906

    kiki2906

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Mislim da za bebu ne trebaš ništa

    https://lb1f.lilypie.com/dRHOp1?r=1432636850 [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Cardassia

    Cardassia

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    kiki2906


    Mislim da za bebu ne trebaš ništa

    Istina. Nama su tamo na trudničkom tečaju rekla da ne treba ništa. Tek kad idete doma onda treba robica i to je to.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar kiki2906

    kiki2906

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Da tak je isto bilo prije 6 godina

    https://lb1f.lilypie.com/dRHOp1?r=1432636850 [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Kod nas moramo ponijet i pelene za bebu u bolnicu jer svaka mora imat svoje. Ali to može i tata donijet kad se beba rodi. Ja sam već sad nestrpljiva, a još mi je ostalo 5 tjedana. Sljedeći tjedan ću spremit torbu. I kod nas u VT ne smijemo nosit svoje spavaćice, ali ću zato ponijet kućnu haljinu jer su njihove spavaćice grozne pa da bar pristojno izgledam kad dođu posjete.

    [lilypie.com]

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Marlameri, Kakav je sistem posjeta u Vt?

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Pa mogu ti doći u posjetu svaki dan mislim od 15-17 sati. A bebu pokažu kroz staklo. Meni je muž došao i izvan tog vremena i pustili su ga, odnosno ja sam izašla van jer ne može nitko u sobu. Nisu strogi pogotovo sad dok nema viroza i bolesti.

    [lilypie.com]

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Ima tko popis za nasicko rodiliste? 

  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Ima tko novih informacija sta se treba ponijeti u pulsko rodiliste?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.