Torba za rodilište

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Ima li koja mama da je rodila u Virovitici u zadnje vrijeme.Meni je termin za mjesec dana i polako se pripremam,pa me zanima kako je tamo?Nitko ne spominje izdajalicu..dali je ona potrebna u rodilištu?

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • amalka22

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ima li netko da je rodio u vinogradskoj? sto tamo sve treba? jel treba sto za bebicu?

  • nina.thedogwhisperer

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Obavezno lupocet ili lekadol ili nrki drugi paracetamol protiv bolova I temperature…to se bas ne dijeli u bolnici…js sam dobila temp 38-39…dobro mi doslo..sretno buducim majcicama

  • nina.thedogwhisperer

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Uzmi si I nes protiv bolova I temperature…lupocet ili lekadol..to bas ne dijele..jja sam dobila temp ..sretno

  • franca

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila u vinogradskoj prije nepunih mj dana.
    Trebalo mi je:
    - 3 spavacice (radas u svojoj-a ako je bas nemas daju ti oni ali vjeruj, ne zelis to),  obavezno sa gumbicima gore zbog dojenja
    - dva rucnika (mali i veliki)
    - jednokratne gacice
    - vir ulosci ( cca 3 paketa)
    - ja sam nosila ogrtac ali ga nisam koristila jer je u vinogradskoj stvarno jaaako toplo, a posjete su u sobi
    - japanke za tus
    - papuce
    - wc papir
    - vlazne maramice

    - voda
    - nesto za gricnut
    - cetka za kosu
    - sapun za ruke
    - cetkica i pasta za zube
    - gel za tus
    - sokne (iako ja ih nisam nosila jer mi je bilo toplo)

  • franca

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    amalka22


    Ima li netko da je rodio u vinogradskoj? sto tamo sve treba? jel treba sto za bebicu?

    Evo stavila sam odgovor za vinogradsku, al nisam rekla za bebicu.
    Za bebicu ne treba nista, tek za izlazak iz bolnice. Oni daju i pelene i oblekicu.

  • Avatar laly

    laly

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ja bi svima toplo preporučila chicco uloške, puno su bolje od vir 80 :) i nešto za gricnut u torbu, za svaki slučaj :)

  • t

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jel ima netko iskustva s varazdinskim rodilistem?

  • Avatar nives2

    nives2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    rodila sam u  osječkoj bolnici na carski rez i potrebno mi je bilo:

    kozmetika: sapun s kojim sam se umivala i tuširala, pasta i četkica za zube, krema za lice, labello,  ručnik mali za lice, dezodorans, melem, britvica, štapići za uši, veliki ručnik za tuširanje, papirnate maramice i wc papir (mada je uvijek bilo dovoljno), češalj, šampon za kosu i fen.

    gaćice (ja sam nosila pamučne bijele jer se mogu iskuhati), ulošci (budući da je cr, bili su mi normalni ulošci dobri), potkošulje, čarape, normalna dvodijelna pidžama (jer sam ležala na odjelu prije poroda desetak dana pa mi je bilo lakše u pidžami kada sam išla na ctg), spavaćice (vrtila sam tri poslije poroda, svaki dan su mi prali i donosili nazad čistu), papuče sam imala jedne u stilu crocsica i u njima sam išla i pod tuš i hodala po sobi. kada mi je nadošlo mlijeko, obavezni su mi bili grudnjak za dojenje i jastučići za dojenje, a od velike pomoći da mi se sise ne upale i da mi sestre na odjelu ne masakriraju bradavice mi je bila i izdajalica.

    mobitel, knjiga, križaljka i kemijska.

    u posebnoj torbi sam imala pelene, mast za guzu i vlažne maramice za bebu.

  • martina.sormazban

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila u Svicarskoj i jedino sto sam trebala ponijeti je pidjama, papuce i osnovne stvari za higijenu. U rodilistu sam dobila sve, uloske, gacice, grudnjak jednokratni s uloscima, sugamane svih velicina koje mijenjaju svaki dan, bocu za pranje, gel za tusiranje, mlijeko za tijelo, kremu za bradavice, caj za dojenje…. strasno mi je kad vidim da u Hr treba nositi toaletni papir a kamoli druge stvari. Za bebu je trebala samo robica za izlazak a beba je na poklon dobila torbicu s baby kozmetikom. Inace svaka trudnica dobija od ginekologa mama kufer s poklonima a beba u rodilistu dobije baby kufer s poklonima. Unutra su razni testeri, poklon bonovi, popusti u raznim ducanima ali i duda, prva bocica za vodu,  carapice, balavac i sl. Nadam se da ce i Hr u buducnosti imati nesto slicno.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.