Tranpslatirani bubreg i trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Cherrylane

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    drage moje cure, majke , zene! 
    Jako sam tuzna i razocarana , vec cca 6 mjeseci svaki 28 dan dobijem menstruaciju, a sve te mjesece radimo na bebi :/ nekad ne stignemo na dan ovulacije nego dan/ dva ranije ali svejedno ne ide. Ja imam normalne ovulacije i zdrave jajnike. Decko je prije 5 godina dobio novi bubreg hvala bogu zdrav je, ali pije dosta velile kolicine ljekova i kortikosteroida, malo me muci moze li imati djece, on tvrdi da moze a mene malo muci taj medicinski dio, ako netko zna vise o tome molila bih vas za informaciju. Hvala :)

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cherrylane

    drage moje cure, majke , zene!
    Jako sam tuzna i razocarana , vec cca 6 mjeseci svaki 28 dan dobijem menstruaciju, a sve te mjesece radimo na bebi :/ nekad ne stignemo na dan ovulacije nego dan/ dva ranije ali svejedno ne ide. Ja imam normalne ovulacije i zdrave jajnike. Decko je prije 5 godina dobio novi bubreg hvala bogu zdrav je, ali pije dosta velile kolicine ljekova i kortikosteroida, malo me muci moze li imati djece, on tvrdi da moze a mene malo muci taj medicinski dio, ako netko zna vise o tome molila bih vas za informaciju. Hvala :)


    Mozda da napravite spermiogram, koji ce pokazati u kakvoj kolicini i, stanju su spermiji, i to ste onda 50 posto rijesili.
    Neki put se cure trude i duze, a sve je ok s parovima.
    Nazalost, ginekolozi do prije godinu dana pokusavanja ni ne salju na nikakve pretrage, ali na svoju ruku mozete obaviti spermiogram, cak mislim da bi ti dokt.opce prakse, tj.njemu dala uputnicu za spermiogram.

    [lilypie.com]

  • Cherrylane

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Hvala puno ;) da dogovorili smo se da cemo cekat do druge godine pa onda posjetiti doktore.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.