U čemu nosite bebu? (nosenje u ranim danima, marama, klokanica, putovanje autom, jaje, viper..)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Moj voli biti na ramenu ili kad ga nosim tako da je okrenut prema naprijed tako da može gledati. Jako je znatiželjan. Valjda će me u ovoj grupi na fejsu malo prosvjetliti da možemo u akciju!

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    bobica9


    Moj voli biti na ramenu ili kad ga nosim tako da je okrenut prema naprijed tako da može gledati. Jako je znatiželjan. Valjda će me u ovoj grupi na fejsu malo prosvjetliti da možemo u akciju!

    mislim da je još premala beba za bilo koju nosiljku a da je prema naprijed beba.. generalno nema nosiljke koja je za taj položaj OK, ergo i mozda ali na kratko i sling u buda položaj ali isto kratko i samo za šetnju jer ne možeš ništa tako raditi

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    I moj je na rukama uvijek htio biti samo prema naprijed, ali mu u slingu ne smeta što nije tako. Važno je samo da se krećem  mary, staviš bebu u kolijevka položaj u slingu i možeš dojiti tako non stop, samo treba malo prakse. Meni je to bilo super dok je bio manji. Sad mi je smješno kad ga tako smontiram jer je velik 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Vidjela sam taj položaj ali nisam još probala, budem onda ako se može dojiti probala. Iako naše dojenje u javnosti izgleda urnebesno: Moja cica počne iz tri mlaza špricati u dalj, L sva zašpricana počne plakati dok ja hvatam mlijeko naokolo…to bude pravo bojno polje…

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Mary36


    Vidjela sam taj položaj ali nisam još probala, budem onda ako se može dojiti probala. Iako naše dojenje u javnosti izgleda urnebesno: Moja cica počne iz tri mlaza špricati u dalj, L sva zašpricana počne plakati dok ja hvatam mlijeko naokolo…to bude pravo bojno polje…

    hahaha sad si me nasmijala!

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    mmama2


    bobica9


    Moj voli biti na ramenu ili kad ga nosim tako da je okrenut prema naprijed tako da može gledati. Jako je znatiželjan. Valjda će me u ovoj grupi na fejsu malo prosvjetliti da možemo u akciju!
    mislim da je još premala beba za bilo koju nosiljku a da je prema naprijed beba.. generalno nema nosiljke koja je za taj položaj OK, ergo i mozda ali na kratko i sling u buda položaj ali isto kratko i samo za šetnju jer ne možeš ništa tako raditi

    Ma ne bi ga u marami nosila prema naprijed. A jel premali za položaj klokanica u marami?

    [lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Mary36


    Vidjela sam taj položaj ali nisam još probala, budem onda ako se može dojiti probala. Iako naše dojenje u javnosti izgleda urnebesno: Moja cica počne iz tri mlaza špricati u dalj, L sva zašpricana počne plakati dok ja hvatam mlijeko naokolo…to bude pravo bojno polje…

    Znam kako ti je! Meni još i sad nekad tako ispadne jer njemu nešto privuče pažnju i pusti siku pa bude i po njemu i po slingu i po mojoj robi. Divota 

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    bobica9


    mmama2


    bobica9


    Moj voli biti na ramenu ili kad ga nosim tako da je okrenut prema naprijed tako da može gledati. Jako je znatiželjan. Valjda će me u ovoj grupi na fejsu malo prosvjetliti da možemo u akciju!
    mislim da je još premala beba za bilo koju nosiljku a da je prema naprijed beba.. generalno nema nosiljke koja je za taj položaj OK, ergo i mozda ali na kratko i sling u buda položaj ali isto kratko i samo za šetnju jer ne možeš ništa tako raditi
    Ma ne bi ga u marami nosila prema naprijed. A jel premali za položaj klokanica u marami?

    U maramu beba može od rođenja 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Nixie


    Mary36


    Vidjela sam taj položaj ali nisam još probala, budem onda ako se može dojiti probala. Iako naše dojenje u javnosti izgleda urnebesno: Moja cica počne iz tri mlaza špricati u dalj, L sva zašpricana počne plakati dok ja hvatam mlijeko naokolo…to bude pravo bojno polje…
    Znam kako ti je! Meni još i sad nekad tako ispadne jer njemu nešto privuče pažnju i pusti siku pa bude i po njemu i po slingu i po mojoj robi. Divota 

    Meni ti onako baš kao vodoskok izgleda i šprica prema gore, da je bar samo po nama jer ovo izgleda stvarno čudno…moj muž neki dan bio s nama u parku i sav se jadan šokirao, mislim da je propao u zemlju od srama! I onda ja još stisnem cicu da malo olakšam L za cicanje i pokušam to uhvatiti u tetricu, ali ne ide i cica se skroz naokolo divljački rašpica. Ha, ha…moje cice su stvarno za poludjet! A što je najbolje prije dok sam imala više mlijeka nije tako špricalo, tako je krenulo tek pred neka dva tjedna, nemam pojma zašto al se nadam da će prestati.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Hahahahhaa, kod tebe je onda zanimljivije 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.