Trudna sam s oženjenim muškarcem i ne želim ga navesti kao oca

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ninjo

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    znaci dovela si se u situaciju da si u 4 god u vezi s ozenjenim??? uz to jednom pobacila, podstanar i razvedena…ukratko draga moja dopusti da ti bacim par činjenica:
    1. izgubila si 4 vrjedne godine u kojima si mogla se srediti s normalnim zivotom pa i moguce normalnim partnerom
    2. garantiram da ces ga zvati nakon mjesec dva jer u toj situaciji solo odgoj je gotovo nemoguc
    3. za ubuduce kada ti se neka tvoja ideja ucini mudrom..napravi dijamentralno suprotno 
    4. to djete osudujes na bananu od zivota..
    5. lik koji 4 god vara zenu a ne razvede se je klosar

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    ninjo


    znaci dovela si se u situaciju da si u 4 god u vezi s ozenjenim??? uz to jednom pobacila, podstanar i razvedena…ukratko draga moja dopusti da ti bacim par činjenica:
    1. izgubila si 4 vrjedne godine u kojima si mogla se srediti s normalnim zivotom pa i moguce normalnim partnerom
    2. garantiram da ces ga zvati nakon mjesec dva jer u toj situaciji solo odgoj je gotovo nemoguc
    3. za ubuduce kada ti se neka tvoja ideja ucini mudrom..napravi dijamentralno suprotno 
    4. to djete osudujes na bananu od zivota..
    5. lik koji 4 god vara zenu a ne razvede se je klosar

    😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Happy

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Kako si se uopće mogla dovesti u situaciju da budeš u vezi sa oženjenim i još k tome da zatrudniš???? Možeš ti pričati da bi otišla i da ga nećeš navesti kao oca i bla, bla, ali osobe poput tebe nisu sposobne same prolaziti kroz život i postaju ovisne o nekim s kim su u vezi (kakvoj god), u tvom slučaju, u vezi sa tim oženjenim muškarcem. A taj koji se već 4 godine nije razveo, svojevoljno se ni ne želi razvesti (čudi me kako osoba koja ima neko životno iskustvo iza sebe taj dio nije shvatila??), i to će napraviti samo u slučaju kada žena pokrene razvod, a ja sam prva koja bi joj rado rekla u koju ju je situaciju on doveo iz razloga što sam i sama bila u toj situacij (prevarena žena s dvoje male djece, a on je “sa strane” imao djecu i održavao vezu i nije htio pokrenuti razvod). A osobu koja je poput tebe, mojoj djeci napravila nešto što ti trenutno radiš za mene nije osoba. Ne ulazim u to kakva si ti, niti sudim, ali iz kog razloga bi te netko trebao žaliti?? Suoči se sa sobom i sa posljedicama onoga što si napravila, sama sa sobom trebaš raščistiti neke stvari i ženo, poradi na samopouzdanju, jer do ovog ne bi niti došlo da si ti imalo cijenila samu sebe… Postala si ovisnik osobe kojoj si bila sam zabava koju je mogao iskorištavati kada i na koji način je htio (zabava bez brige i obaveza)… Moraš sama sa sobom riješiti neke stvari i svakako, kao što ti u savjetu piše, mislim da ne bi trebala kriti išta, ne bi trebala kriti oca jer koliko si ti odgovorna za situaciju, toliko je i on… Nisi sama to napravila, oboje ste sudjelovali u tome… Budi iskrena sa sobom i sa tim djetetom, ojačaj na svom samopouzdanju i možda se “izvučeš” sa osmijehom na licu… A ne sa ovisnošću o toj spodobi (sorry, ali za mene su takvi muškarci samo spodobe, čak ni ne zaslužuju da ih se zove muškarcima)… Good luck u svakom slučaju

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.