Trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ella.86

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozzdrav svima …:)U nedomici sam pa bih zamolila za malu pomoc :(Menstruaciju sam imala 01.05 a odnos sa ejakulacijom sam imala 11.05 i 12.05 pa me zanima koja je vjerovatnoca trudnoce, danas bih trebala dobiti ali nista nit imam ikakve simptome ni za menzes ni vezano za trudnocu osim sto mi je apetit los,test sam u planu uraditi sutra sa prvim urinom …
    Jel postoji mogucnost za bebu ( koju bih jako zeljela :))ili je samo u pitanju nesto drugo ??? Hvala u napred na odg.

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Ella NC

    Pozzdrav svima …:)U nedomici sam pa bih zamolila za malu pomoc :(Menstruaciju sam imala 01.05 a odnos sa ejakulacijom sam imala 11.05 i 12.05 pa me zanima koja je vjerovatnoca trudnoce, danas bih trebala dobiti ali nista nit imam ikakve simptome ni za menzes ni vezano za trudnocu osim sto mi je apetit los,test sam u planu uraditi sutra sa prvim urinom …
    Jel postoji mogucnost za bebu ( koju bih jako zeljela :))ili je samo u pitanju nesto drugo ??? Hvala u napred na odg.


    Postoji naravno,sretno!

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Ovisi o duljini ciklusa. Spermiji zive do 72h pa postoji mogucnost da su ‘prezivjeli’ do trenutka ovulacije, ali i da nisu..
    U svakom slucaju sretno i neka se pojavi plus..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.