Trudnoca nakon letz konizacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Drage forumasice,
    imam pitanje za one koje imaju iskustva s trudnocom nakon letz konizacije, koju sam i sama prosla prije nekoliko dana. Najvise me zanima koliko ste cekale do zaceca nakon zahvata i na koji je nacin zahvat utjecao na sam tijek trudnoce? Znam da se o ovome dosta pisalo po raznim temama, ali voljela bih da objedinimo komentare na jednom mjestu. Inace imam 34 godine i do sada nisam rodila. Suprug i ja vec neko vrijeme planiramo bebu i nadamo se da je ova letz konizacija bila zadnja prepreka tome. Cekamo jos PHD nalaz i moj potpuni oporavak za nove pobjede.

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar babycoming

    babycoming

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Nisam imala iskustva s letz konizacijom, ali sam imala sa kriotrapijom grlica na dva mjesta..krioterapija je bila u 2.mj a u 9.mj sam ostala trudna

    [lilypie.com]

  • Avatar babycoming

    babycoming

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce PHD biti uredan i da cete uspjeti u svojoj namjeri da postanete roditelji ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Hvala na brzom i pozitvnom odgovoru. Volim takve price jer me inspiriraju i smiruju.

    Mijenja li ti zahvat na bilo koji nacin tijek trudnoce, cuvas li se posebno ili sve ide bez nekih posebnih komplikacija? 

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar babycoming

    babycoming

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Nema na cemu, znam koliko pozitivan komentar u takvoj situaciji znaci…kad smo pokusavali nije nam uspilo iz prve i svaka iduca m je bilo novo razocarenje ali i strah hoce li drugi put biti bolji ishod..i evo sada se nadamo da cemo dogurati do kraja uredno kao i dosad..nije bilo nikakvih posebnih komplikacija niti tretmana koji bi me razlikovao od neke druge trudnice..zelim vam puno srece ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Samo kratak update, phd nalaz u potpunosti ured i prema najavama doktora treba otprilike 6 mjeseci da rana potpuno zaraste i onda mozemo na realizaciju bebice. Yaaay. Hvala na linepim zeljama.

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    I mene ceka konizacija sljedeci tjedan

  • Avatar babycoming

    babycoming

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Sonjiko super vijest 😍
    Sretnoooo

    [lilypie.com]

  • Avatar babycoming

    babycoming

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Engy samo hrabro, nadam se da ces onda rijesit taj problem i nastaviti dalje.. sretno i tebi 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Babycoming ,hvala najljepsa. Sta je tu je,mora se rijesit.Taman kad sam se spremala na umjetnu oplodnju,dodje ovo.Sve najbolje ti zelim,,urednu i skolsku trudnocu. Sonjiko ,sretno i da sta prije ugledas plusic.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.