Trudnoća nakon potpomognute

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Molim sve cure/zene koje su prosle proces bilo koje vrste potpomognute i napokon ostale trudne da pisu o svojim daljnjim iskustvima- prvi uzv, simptomi,…

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Ja trenutno cekam svoj prvi uzv..bojim se i to jako, ali mislim da je svima bilo tako.Mene zanima sto ocekivati od prvog uzv? Da li se vec sto vidi ili nista? Kad su vam pocele mucnine? Kad ste cule prve otkucaje? E da i najvise me zanima kako se racuna trudnoca nakon mpo?

    [lilypie.com]

  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Ja trenutno cekam svoj prvi uzv..bojim se i to jako, ali mislim da je svima bilo tako.Mene zanima sto ocekivati od prvog uzv? Da li se vec sto vidi ili nista? Kad su vam pocele mucnine? Kad ste cule prve otkucaje? E da i najvise me zanima kako se racuna trudnoca nakon mpo?


    Znam kako ti je strah uvijek postoji. Na prvom ultrazvuku kod mene se vidjela gestacijska vrećica i žumanjčana. Već u šestom tjednu trudnoće vidjeli smo ❤. A što se računanja tiče meni je tek u 6.tjednu ultrazvuk pokazao kolko sam zapravo trudna. Ispočetka oni računaju po zadnjoj menstruaciji. Kasnije po ultrazvuku.

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Eh to racunanje je bezveze.mislim zna se kad je bio transfer pa bi mogli od tog dana racunati.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Meni se takoder vidjela samo gestacijska vrecica na uzv,prvi je bio 17 dana nakon transfera..drugi uzv je bio dva tj nakon prvoga i tamo smo vidjeli srceko😍..iduci je sad drugi tj,u 12.tt..sto se tice mucnina,meni su pocele u 6tt i jos mi traju,samo sad malo manje,povracala sam par puta i to navecer..

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    A sto se tice racunanja trudnoce,meni je na uzv pisalo tocno dan kako je i bilo,racunajuci od zadnje menstruacije

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Ja jos uvijek radim i nisam bila na bolovanju ni jedan dan, nadam se da ce me te mucnine zaobici pa necu morati na bolovanje jer cu doma poludjeti..9

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Jesu vam doktori zabranili imati odnose sad na pocetku? Znam da ni ne razmisljate o tome, jer vam je mucno, ali svejedno pitam.Meni moja dr nije zabranila ni nakon transfera, rekla je 4- 5 dana da se suzdrzim.

    [lilypie.com]

  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Jesu vam doktori zabranili imati odnose sad na pocetku? Znam da ni ne razmisljate o tome, jer vam je mucno, ali svejedno pitam.Meni moja dr nije zabranila ni nakon transfera, rekla je 4- 5 dana da se suzdrzim.


    Meni nije ništa spominjala dr iako sam ju sad mislila pitati na ultrazvuku idućem, malo mi je neugodno ali Boze moj sve je to prirodno i normalno. 

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Jesu vam doktori zabranili imati odnose sad na pocetku? Znam da ni ne razmisljate o tome, jer vam je mucno, ali svejedno pitam.Meni moja dr nije zabranila ni nakon transfera, rekla je 4- 5 dana da se suzdrzim.


    Meni je dr sam rekao nakon prvog uzv da ni slucajno odnose,a na drugom uzv sam ga ja pitala i rekao je opet ni slucajno jos,jos je rekao da to smo uspjeli iz prve ne znaci da se sad smijemo igrati..hehe

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.