Blizanačka trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pahuljica1901

    pahuljica1901

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Drage mame i buduce mame evo da pocnem temu jer su sve o blizancima davno zavrsene.trudna sam 26+3 nosim dva zdrava djecaka.imam sina od 2 godine pa nemam strah od poroda i upucena sam u dosta stvari al opet ova trudnoca je sok za sviju posebno za mene hehe.lijeva beba mi je jako nisko vec pocela pritiskat dok desna miruje u svojoj poziciji.doktor kaze ako ostane tako kako jest bice sve u redu samo da nedode do cescih bolova i pritiska onda moze doc i do poroda a to je prerano i naravno sad me strah kako ce sve to proc.bilo bi mi drago da dobijem vase misljenje ili savjet ili vasa iskustva 🙋🙋

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Pahuljica,
    Ja nazalost nemam savjet ali bile smo jednom tipkale na temi Tko planira ( mislim ), pa drzim fige da ne dodje do prijevremenog poroda i da sve bude ok i da budete svi u kompletu.;)

    Pozzz

    [lilypie.com]

  • Avatar pahuljica1901

    pahuljica1901

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Daa tad su bile pripreme u toku jesam trudna nisam trudna a ja vec dvojceke nosim 😍😍 termin je 30.4. Al se nadam i prije sigurno.a vec sam na teskim mukama 😣😣 ovo s jednom bebom da nebude doslo do preranog poroda jer ja se uzasavam inkubatora 😭😭povracanje zgaravica problemi sa tlakom bolovi na svim djelovima od kukova do grudi to mi je novo zato sto u prvoj trudnoci nista od toga nisam imala bila je trudnoca za pozelit 😊😊al.nista nek tema ostane otvorena valjda ce se jos netko javit imam ja jos vremena za kukat 😉😉

  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Ola chiquitas, ne mogu vjerovat da nema nigdje aktivne teme o blizanackoj trudnoci! Eto, ako se nadje koja mamica, javite se da malo pricamo, diskutiramo, usporedjujemo i zajedno veselimo i strahujemo :) 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Lunale

    Ola chiquitas, ne mogu vjerovat da nema nigdje aktivne teme o blizanackoj trudnoci! Eto, ako se nadje koja mamica, javite se da malo pricamo, diskutiramo, usporedjujemo i zajedno veselimo i strahujemo :)


    Cim san vidila temu pala si mi na pamet 😂

  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Malo sam ko Pale sam na svijetu… U biti ne znam ni sta bi ih pitala :D 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Evo ja nosim blizanke, sad smo 36+2 i sitno brojimo, vrlo rado cemo ti pomoc da se ne osjecas vise tako usamljeno 

  • Jaccaa

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame..
    Drago mi je sto je neko otvorio ovu temu.
    Ja nosim blizance dvojajcane sad sam 15tt uskoro 16tt. Do sada nimalo laka trudnoća,ali nadam se da ide na bolje :-)  i da ću sve ovo izdržati do kraja. 

  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Super, ima vas! Bebushka, pa ti si vec na kraju, bravo! Lipe tjedne imas, ja samo o tome razmisljam, da uspiju ostat sta duze unutra i to mi je najveci strah! Mi smo danas tocno 21 tjedan, u cetvrtak nam je pregled i za sada je sve u redu. Jaco, mi smo isto dvojajcani, jedan je decko a druga beba se stalno skriva… Nadam se da ce ti sada ici na bolje, mene je pocetak umeo mucninama i umorom. Nas dvije cemo se onda do kraja pratiti  nadam se da ce nam sve proci bezbrizno do kraja! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    jep, dobri smo skroz, svašta smo pregrmili već, od prvog pregleda u 8. tjednu kad smo zbog krvarenja od hematoma poslani na mirovanje s utrogestanima, digli smo se za dva mjeseca i vratili se malo na posao iz nekih osobnih razloga sad već bez hematoma i lipo uredno zatvoreni otišli na more, kupali se skoro tri tjedna, guštali i naravno počeli se malo “otvarati” - skraćivanje i omekšavanje cerviksa, pa su nas brzo smjestili u bolnicu u 25. tt da nam daju hormone za pluća, od onda smo mirovali opet do 32. tjedna kad smo dobili zeleno svjetlo da se možemo počet gibat, pa onda u 35. kad smo bili prohodni za prst do glavica da opet malo legnemo i sad na zadnjoj kontroli kažu da je s mirovanjem napokon gotovo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.