učestalo mokrenje u trudnoći i negativan test

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • andjelina9622

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    cure, imam dva pitanja

    1. koja je od vas prije testa imala učestalo mokrenje, ono dvije-tri kapi pa pritisak kao da moras opet i koliko je dana to trajalo?
    2. je li moguće da test pokaže pozitivno tek u 6.-7. tjednu trudnoće?

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    andjelina9622

    cure, imam dva pitanja

    1. koja je od vas prije testa imala učestalo mokrenje, ono dvije-tri kapi pa pritisak kao da moras opet i koliko je dana to trajalo?
    2. je li moguće da test pokaže pozitivno tek u 6.-7. tjednu trudnoće?


    1.To bi prije bio znak neke upale. 2.Test bi i prije tog  trebao pokazati ako se radi o trudnoći. Meni je m kasnila,napravila sam test 11dan kašnjenja…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    andjelina9622

    cure, imam dva pitanja

    1. koja je od vas prije testa imala učestalo mokrenje, ono dvije-tri kapi pa pritisak kao da moras opet i koliko je dana to trajalo?
    2. je li moguće da test pokaže pozitivno tek u 6.-7. tjednu trudnoće?


    Imeni ovo vise djeluje kao upala,  nego nesto drugo.
    Test bi trebao biti pozitivan prije. Moj je bio pozitivan 4.dan kasnjenja,  odnosno na tocno 4+5.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • andjelina9622

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    napravljena kontrola urina, nalazi uredni, s jajnicima sve u redu
    na ultrazvuku endometrij 17 mm, kaze trebala bi dobiti uskoro…14 dana pijem tablete za izazivanje mjesecnice i jos uvijek nista..mucnine i dalje tu, 2 testa negativna, ona iz dm-a
    vadila bi betu, ali mi nije blizu, ne stignem

  • andjelina9622

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    i da napomenem mokraca mi je bez ikakvog mirisa, prozirna i tjednima imam povisenu temperaturu u popodnevnim satima …kolika je sansa da nesto s testovima nije bilo u redu? to su one trakice sto se dobiju 2 u kutiji …

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    andjelina9622

    i da napomenem mokraca mi je bez ikakvog mirisa, prozirna i tjednima imam povisenu temperaturu u popodnevnim satima …kolika je sansa da nesto s testovima nije bilo u redu? to su one trakice sto se dobiju 2 u kutiji …


    Prije svega nisi napisala uopce koliko ti menstruacija kasni. Koliko traju ciklusi inace… Ako 14 dana pijes tablete za izazivanje menstruacije,  pretpostavljam da kasni bar 2 tjedna. Test je trebao vec definitivno biti pozitivan. Pokusaj ponoviti s nekim boljim testom i prvim jutarnjim urinom,  ako vec ne mozes ici betu vadit.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • tinavk

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav imam jedno pitanje kasni mi menga dostadugo dojke me bole nemoguce dal je to trudnoca ili nesto drugo pa me zanima samo zbog cega to??????napravila sam tes na trudnocu ali je negativan pa me zanima sta bi to bilo……puno hvala

  • Avatar Palčicabeba

    Palčicabeba

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Mamice pomozite mi naci neko odg menga mi kasni 5 dana radila test koji je pokazao negativno stalno piskim i imam bolna kriza i mali stomak 😘

    Beba

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Pa vidi stomak defintivno ne raste 5 dana kasnjenja. Pregledaj urin …

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.