Uvučene bradavice, kako dojiti, sesirici da/ne?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lory☆

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pomozite sa savjetima 😣

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Probaj ovako. Sprica od 5 ml bi trebala biti dovoljno velika. S tim da ako nisu bas uvucene, izvuci ce i beba dojenjem. 
    Moze se i malo drzat led na bradavici prije dojenja da se ukruti..
    Probaj pa javi da li si ista postigla. Mozes se javiti i Rodama na fejsu ili na telefon pa ce ti dati jos savjeta

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Lory☆

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    dea32

    Probaj ovako. Sprica od 5 ml bi trebala biti dovoljno velika. S tim da ako nisu bas uvucene, izvuci ce i beba dojenjem.
    Moze se i malo drzat led na bradavici prije dojenja da se ukruti..
    Probaj pa javi da li si ista postigla. Mozes se javiti i Rodama na fejsu ili na telefon pa ce ti dati jos savjeta


    Hvala puno, probat cu sve sto mogu, prvo djete nije sisalo jer je bila  prije rodena i nije imala  snage izvuci bradavice( posve su ravne), a mlijeka je bilo jako puno pa mi je bas zao. Nadam se da cu ovaj put uspijet dojit 🍼👼

  • mama_ivanushka

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lory pozdrav, 
    nadam se da ne odgovaram prekasno i da ćeš vidjeti moj post. 
    Imam isti problem kod dojenja. S prvom bebom su to bile muke ali s drugom sam od početka bila pametnija. Od početka koristim šeširiće, nosila sam svoje u rodilište i kad je beba stigla probala sam bez šeširića ali sestra mi je odmah prvi dan predložila šeširić (na što se rodice sigurno zgražaju). Beba mi sad ima 3 mjeseca, odlično napreduje i planiram ju dojiti sa šeširićem jako dugo. 
    Svim protivnicima šeširića i gospodi koja tvrdi da je to lakši put želim poručiti da to nije istina i da ni jedna mama nije kriva za tu situaciju već njene cice ;) i svi bi mi rado samo izvadili cicu i turnuli je bebi ali ne ide. Moramo se dići, oprati šeširić prije svake upotrebe, namjestiti ga i tek onda možemo dati cicu bebi. 
    Nadam se da ćeš imati odlične sestre u rodilištu i da ćeš uspjeti jer je i oko šeširića potrebna pomoć. 
    Sretno!

  • Lory☆

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    mama_ivanushka

    Lory pozdrav,
    nadam se da ne odgovaram prekasno i da ćeš vidjeti moj post.
    Imam isti problem kod dojenja. S prvom bebom su to bile muke ali s drugom sam od početka bila pametnija. Od početka koristim šeširiće, nosila sam svoje u rodilište i kad je beba stigla probala sam bez šeširića ali sestra mi je odmah prvi dan predložila šeširić (na što se rodice sigurno zgražaju). Beba mi sad ima 3 mjeseca, odlično napreduje i planiram ju dojiti sa šeširićem jako dugo.
    Svim protivnicima šeširića i gospodi koja tvrdi da je to lakši put želim poručiti da to nije istina i da ni jedna mama nije kriva za tu situaciju već njene cice ;) i svi bi mi rado samo izvadili cicu i turnuli je bebi ali ne ide. Moramo se dići, oprati šeširić prije svake upotrebe, namjestiti ga i tek onda možemo dati cicu bebi.
    Nadam se da ćeš imati odlične sestre u rodilištu i da ćeš uspjeti jer je i oko šeširića potrebna pomoć.
    Sretno!


    Hvala puno na odgovoru, nije kasno sada sam u 36tt, ali mislim da bi curica mogla  uskoro hehe Kupila  sam sesirice i nadam se da cu uspijet dojit jedino to me brine :/ 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.