Vaginalni porod nakon carskog reza

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ira1983

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Ja sam isto prvi put rodila na carski, sad će mi bit razlika od prvog poroda 2god. i 2 mj. pa me baš zanima kako će ispast. Nadam se prirodnom porodu…samo radi oporavka, ali šta bude

    [lilypie.com]

    Mamina ljubav
    [lilypie.com]

  • magdam

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    evo friškog iskustva :-) rodila sam prije 6 dana i to prirodnim putem nakon carskog koji je bio prije 2 god i 7 mjesec i… prvi put sam završila na carskom jer mi je otišla plodna voda, nisam imala trudove i nisam se otvarala..druga trudnoća je prošla u redu no s obzirom da sam prenijela 5 dana, nisu mi mogli provjeravati plodnu vodu pitali su da li se slažem opet s carskim jer je lako moguće da mi se dogodi kao i prvi put da se ne otvorim i da nemam trudove, na što sam pristala i ostala u bolnici za pripremu za carski.taj dan su mi obavljali pretrage za operaciju i u noci kreće preokret :-)  oko ponoći počinju blaga stezanja što lagano duram jer sam mislila da je od tablete i injekcije ko je sam dobila.oko 2 obavještavam sestru da me bole leđa i spoji me na ctg a ja imam skroz blage trudove, u 3 počinje sve jače i vodi me na pregled gdje mi ode sluzni čep i spojena na ctg zbog bebe. u 5.20 me presele u rađaonu i već sam nešto otvorena.doktorica me obavještava da izgleda ništa od carskog jer se brzinom munje otvaram. u pola 7 otvorena 7,5 cm a u 8 dobivam par kapi dripa jer su moji trudovi bili slabi za tiskanje…u 8.25 se rodila moja princeza. malo sam popucala i rezana jer je bila kratka pupkovinom pa beba nije mogla skroz van. nakon poroda sam dobila anesteziju jer su mi iznutra pregledali ranu od carskog. to je ukratko mo je iskustvo prirodnog poroda nakon carskog :-)

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila prirodno nakon 13 ipo mjeseci od prvog hitnog carskog… Oporavak o sve ostalo neusporedivo lakse. Toplo se nadam vise nikad na carski…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    POZZ CURE!Nadam se da će netko se vratiti na ovu temu,jer imam bezbroj pitanja!Prije 14 mj sam rodila na carski jer je beba bila na zadak i sad se užasno bojim ostati trudna ,čak nemam ni želju jer NE ŽELIM ponovno na carski,ostao mi u jako ružnom sjećanju :(
    Zanima me iskustvo mama kojima je drugi porod bio vaginalni ,razliku između poroda,tj. koji je lakši?Koji manje boli? Za početak to pitanje hehhe

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    mare27


    POZZ CURE!Nadam se da će netko se vratiti na ovu temu,jer imam bezbroj pitanja!Prije 14 mj sam rodila na carski jer je beba bila na zadak i sad se užasno bojim ostati trudna ,čak nemam ni želju jer NE ŽELIM ponovno na carski,ostao mi u jako ružnom sjećanju :(
    Zanima me iskustvo mama kojima je drugi porod bio vaginalni ,razliku između poroda,tj. koji je lakši?Koji manje boli? Za početak to pitanje hehhe

    Mislim da sam ja rekla sve s komentarom, nikad vise carski..😉😉

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    da se mene pita isto nikad više carski,al bojim se da me ne “steraju” opet:(( 
    odvojenost od mog mališe me još najviše “ubija” ,grozim se na tu pomisao

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    mare27


    da se mene pita isto nikad više carski,al bojim se da me ne &quot;steraju&quot; opet:(( 
    odvojenost od mog mališe me još najviše &quot;ubija&quot; ,grozim se na tu pomisao

    Ja sam se veselila sta cemo 3 dan kuci, kad on ima jaku zuticu i na kraju 7 dana ostali..😱😱😱 Prodje to sve za tren..pa jeste rekli svom ginekologu da bi vi probali prirodno?

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    i mi smo bili 7 dana u bolnici,al rednovnih 7,prestrašno
    nisam još razgovarala o tome s njom ,jer još ne planiram trudnoću,bebinjo 15 mj star,tek ću nagodinu kad navrši 2 godine,koje oni preporučuju,otić do nje i razgovarat i bacit se na posao ;)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce se netko javiti na ovu temu. Vidim da nije jako dugo aktivna. Zanima me ima li koja zena iskustvo s vaginalnim porodom nakon 2 carska reza? 

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Dika

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dare12 Zar je moguce nakon hitnog, vertikalnog reza prirodno roditi? Ja sam ga imala prije 17 god., ali gdje god citam kao nije moguce, a eto vidi Vas

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.