Vaše ideje za novi forum Klokanice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Ponovit ću navedeno
    Očisti maknut. Odgovori maknut.
    Citiraj ostavit. Slike da se mogu dodavati. Emotikone dodati. Prilagodit i verziju za mobitele. Moram svaki put okrenut mob da vidim da je stigla poruka. 
    Tražilica kad upišem Abies da mi ponudi komentare Abies, ne gdje je spomenuto u tuđem komentaru. 
    I bilo bi zgodno da se ticker zamrzne. Pišem o bebi mjesec dana, sad ima 6mj. Pogledam post gdje je mjesec dana i na tickeru da stoji 1 mj ne 6mj. (Trudnice zanima što ih čeka za par mj, pogledaju drugu temu a ticeri beba. Nema procjene koliko su bie trudne dok se pisalo, isto za bebe)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    potpisujem sve napisano i dodajem da vam definitivno treba administrator (ako je bio do sad prilicno je nepriimjetan). 
    I jos jedna stvar- drustvena mreza - ili ju maknite ili ju sredite jer je jako nepregledna i nema smisla.

    [lilypie.com]

  • Avatar TinyBabyToes

    TinyBabyToes

    Broj poruka: 1850

    Prijavi adminu

    Aj da niste sam vi ljetnice tu, iako mogu samo ponovit isto ;)

    1. “očisti”- maknuti
    potpuno nepotreban ili mi svi ovdje ne vidimo smisao u njemu?
    2. “odgovori”- maknuti
    nema potrebe za tim kad već ima “citiraj” koji ima istu svrhu
    3. jednostavnije postavljanje slika
    4. prvi nepročitani post (pri sljedećem ulasku na temu da se nastavi čitati od zadnjeg pročitanog posta a ne zadnje objavljenog posta)
    5. lakše vraćanje stranica unazad (a ne da vrtiš dvije po dvije cijelo stoljeće)
    6. zamrznuti tickeri- Abies dobar prijedlog ;)
    7. emotikoni
    8. bolju preglednost privatnih poruka
    9. novi administrator- da se bavi bitnim stvarima, a ne razvrstavanjem koje pitanje spada pod koju temu
    10. sjetit ću se kasnije….

    [lilypie.com]

  • Avatar TinyBabyToes

    TinyBabyToes

    Broj poruka: 1850

    Prijavi adminu

    Sunshine1


    Ja ne kuzim kad tema ima 2000 stranica kako doc do 500te npr. Mozda ubacit nekako opciju da se ucita odredena stranica!

    ne znam prek moba, al prek kompa možeš u linku (ili kak je Crazy rekla u adress baru)
    samo promjenit broj stranice koji ti treba..

    [lilypie.com]

  • Avatar TinyBabyToes

    TinyBabyToes

    Broj poruka: 1850

    Prijavi adminu

    Halugica


    Mislim da bi bilo dobro da maknete gumb ocisti jer me bas izluduje, mozda da ubacite gumb posalji sliku ili nes slicno … !!! Ugl., da ovaj forum napreduje dobro i da maknete neke nepotrebne ili bezvezne teme, kao na primjer troje i vise djece kad sam procitala zgrozila sam se! Gumb prijavi administratoru…!!

    Nemoj ih stvarat pa se nećeš zgražat. Gumb “prijavi administratoru” KLIK
    Ostavit, iako ni on nam tu ne bi mogao pomoći…

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    TinyBabyToes


    Halugica


    Mislim da bi bilo dobro da maknete gumb ocisti jer me bas izluduje, mozda da ubacite gumb posalji sliku ili nes slicno … !!! Ugl., da ovaj forum napreduje dobro i da maknete neke nepotrebne ili bezvezne teme, kao na primjer troje i vise djece kad sam procitala zgrozila sam se! Gumb prijavi administratoru…!!
    Nemoj ih stvarat pa se nećeš zgražat. Gumb "prijavi administratoru" KLIK
    Ostavit, iako ni on nam tu ne bi mogao pomoći…

    😂😂😂😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Kad trazim novog prijatelja moram ga trazit pod imenom umjesto pod nadimkom sto nema smisla!!! kaj ja znam kak se netko zove pa nece nitko svoje ime napisat na javni forum covjece..kaj ce nam onda nadimci

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sanjarka88


    TinyBabyToes


    Halugica


    Mislim da bi bilo dobro da maknete gumb ocisti jer me bas izluduje, mozda da ubacite gumb posalji sliku ili nes slicno … !!! Ugl., da ovaj forum napreduje dobro i da maknete neke nepotrebne ili bezvezne teme, kao na primjer troje i vise djece kad sam procitala zgrozila sam se! Gumb prijavi administratoru…!!
    Nemoj ih stvarat pa se nećeš zgražat. Gumb "prijavi administratoru" KLIK
    Ostavit, iako ni on nam tu ne bi mogao pomoći…
    😂😂😂😂

    Aaahahaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar crna123

    crna123

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Tiny prejako😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Da i treba obavezno gum Edit ili popravi, tako kad vidim sta sam napisala pogresno da mogu ispravit a ne sto postova ispod jer se ne moze postojeci post revidirat . 

    I da novog admina molim 😂😂😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.