Vodene kozice - savjeti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Cooper1012

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Good articles, well presented and informative articles.

    gclubtiger [gclubtiger.net]

  • MamaDora

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj kćer je prije 8 dana dobila vodene kozice i dva dana smo mislili da su na licu pubertetski prištići. Kad smo shvatli da su kozice otuširala se i koristilu smo First sprej od aloe vere i kremu od aloe vere o propolisa. Niti jednom se nije počešala, a lozice se suše i otpadaju. Koristimo i Zepter lampu da se osuše i da ne bude ožiljaka. Sretno svima s kozicama i pazite ba imunitet.

  • Sara1765

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Imam 23 godine i dobila sam vodene kozice od sestrine djece. Svuda me osulo, kozica stoji do kozice, pogotovo po licu. Svrbež i nije toliko jak, ali imam drugi problem, ne znam kome da se obratim. Naime, mislim da imam vodenih kozica u grkljanu i ne mogu gutati, uz to mi je jezik natecen pa mi i to otezava gutanje a i disanje. Molim vas da li imate neke savjete? Da li je to jako opasno što imam vodenu kozicu u grkljanu?

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Sara1765

    Pozdrav,
    Imam 23 godine i dobila sam vodene kozice od sestrine djece. Svuda me osulo, kozica stoji do kozice, pogotovo po licu. Svrbež i nije toliko jak, ali imam drugi problem, ne znam kome da se obratim. Naime, mislim da imam vodenih kozica u grkljanu i ne mogu gutati, uz to mi je jezik natecen pa mi i to otezava gutanje a i disanje. Molim vas da li imate neke savjete? Da li je to jako opasno što imam vodenu kozicu u grkljanu?


    Nije opasno. Ali svakako odite na pregled kod dr ako je otecen jezik (prije nazovite i recite da imate kozice). Mozda vam propise neku tekucinu za ispiranje usta da se prije osuse.
    Kozice se mogu javiti i u uhu i u spolovilu, sto je bio slucaj kod moje curice.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • fejzic@

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Imam 14 godina i dobio sam kozice os brata danas mi je 11 dan kozica,posušile su se za koliko bih dana trebale otpasti Lp.Unaprijed hvala! 😃

  • kukulele1982

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Halid Fejzić

    Imam 14 godina i dobio sam kozice os brata danas mi je 11 dan kozica,posušile su se za koliko bih dana trebale otpasti 

    Za nekih 10 dana bi trebalo biti sve ok, bar je tako bilo mojem malom, 20 dana od prve do zadnje al on je mlađi , ne znam ima li to veze

  • fejzic@

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    kukulele1982

    Halid Fejzić

    Imam 14 godina i dobio sam kozice os brata danas mi je 11 dan kozica,posušile su se za koliko bih dana trebale otpasti
    Za nekih 10 dana bi trebalo biti sve ok, bar je tako bilo mojem malom, 20 dana od prve do zadnje al on je mlađi , ne znam ima li to veze


    Hvala vam,već su se pretvorene u kraste da lj ih trebam ičim mazat?

  • kukulele1982

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Halid Fejzić

    kukulele1982

    Halid Fejzić

    Imam 14 godina i dobio sam kozice os brata danas mi je 11 dan kozica,posušile su se za koliko bih dana trebale otpasti
    Za nekih 10 dana bi trebalo biti sve ok, bar je tako bilo mojem malom, 20 dana od prve do zadnje al on je mlađi , ne znam ima li to veze

    Hvala vam,već su se pretvorene u kraste da lj ih trebam ičim mazat?


    Ako do sad nisi mazao mislim da nema koristi da sad pocnes
    Ako si mazao onda nastavi, ne moze odmoc, ima pjenica bas za kozice i kreme ali su skupe a buduci da je najkriticnije proslo nema potrebe. Ne drapaj po licu da ne napravis rupe i cekaj da padnu

  • fejzic@

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    kukulele1982

    Halid Fejzić

    kukulele1982

    Halid Fejzić

    Imam 14 godina i dobio sam kozice os brata danas mi je 11 dan kozica,posušile su se za koliko bih dana trebale otpasti
    Za nekih 10 dana bi trebalo biti sve ok, bar je tako bilo mojem malom, 20 dana od prve do zadnje al on je mlađi , ne znam ima li to veze

    Hvala vam,već su se pretvorene u kraste da lj ih trebam ičim mazat?

    Ako do sad nisi mazao mislim da nema koristi da sad pocnes
    Ako si mazao onda nastavi, ne moze odmoc, ima pjenica bas za kozice i kreme ali su skupe a buduci da je najkriticnije proslo nema potrebe. Ne drapaj po licu da ne napravis rupe i cekaj da padnu


    Ma joj mazao sam,ali u utorak je BAJRAM(m.praznik)pa mi je malo guravo ako ne prodzu do utorka😫😓 u svakom slučaju hvala vam na pomoći. 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Halid Fejzić

    kukulele1982

    Halid Fejzić

    kukulele1982

    Halid Fejzić

    Imam 14 godina i dobio sam kozice os brata danas mi je 11 dan kozica,posušile su se za koliko bih dana trebale otpasti
    Za nekih 10 dana bi trebalo biti sve ok, bar je tako bilo mojem malom, 20 dana od prve do zadnje al on je mlađi , ne znam ima li to veze

    Hvala vam,već su se pretvorene u kraste da lj ih trebam ičim mazat?

    Ako do sad nisi mazao mislim da nema koristi da sad pocnes
    Ako si mazao onda nastavi, ne moze odmoc, ima pjenica bas za kozice i kreme ali su skupe a buduci da je najkriticnije proslo nema potrebe. Ne drapaj po licu da ne napravis rupe i cekaj da padnu

    Ma joj mazao sam,ali u utorak je BAJRAM(m.praznik)pa mi je malo guravo ako ne prodzu do utorka😫😓 u svakom slučaju hvala vam na pomoći.


    Vise nisi zarazan ako na to mislis. Mozes medu ljude, ali pazi da nitko nije prehladen jer je tvoj imunitet sad slabiji pa mozes lakse pokupit neku virozu nego inace..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.