Vožnja automobila u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anav009

    anav009

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ja sam u 35. tjednu i još uvijek vozim bez problema :)

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Ja sam u 27. tjednu završila u bolnici na mjesec dana, a onda kod kuće na mirovanju i rodila u 36. tj, tako da sam do tada vozila i najčešće se nisam vezala. Da je sve bilo u redu, vjerojatno bih vozila i duže.

  • Avatar Yeles

    Yeles

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    U osmom sam mjesecu i vozim još uvijek. Ali kad idem nekud dalje suprug ide samnom!

  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Do kraja, pojas uvijek!

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    lalita611


    Vozila sam do zadnjeg dana. Kupila sam BeSafe pojas za trudnica (vrijedi svake kune), tako da mi pojas nije stezao trbuh. Pod kraj me više mučio izlazak iz automobila; imala sam pripreme di se uhvatiti… :)

    jel mozda prodajes taj pojas? ili neka od vas ako ga vise ne treba rado bih kupila  tesko mi je voziti, cijelo vrijeme moram s lijevom rukom drzati pojas odmaknut jer mi se stegne cim ga pustim i onda me smeta, a ne zelim se voziti nevezana

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    I ja sam u 35.tj.i mogu jos uvijek voziti,,hvala Bogu 

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoći sam vozila tamo negdje do 34 tjd. Prvo, jer sam se tada otprilike vratila u zg, a nisam imala auto, a drugo jer su mi ruke bile prekratke . Sada namjeravam voziti dok se ne suočim opet sa prekratkim rukama. Ali uvijek, uvijek sam vezana. Remen stavim gornji dio iznad, donji ispod trbuha i sve 5.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Ja sam u 22tt i vozim bez problema…pojas me tišće prek trbuha tak da imam taktiku da pojas zakopčam pa tek onda sjednem i prebacim samo onaj gornji dio pojasa…znam da bi bilo sigurnije da je i onaj donji na meni al nemogu vozit kad me počne stiskat a i neda mi se cijelo vrijeme ga potezat da si olakšam tak da bolje da sam bar malo vezana nego nikako a obje ruke na volanu

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja slabo vozim jer mi je tlak zivi ocaj strah me je brzo mi dode slabo,ali evo danas moram malom na informacije i to zadnje su za ovu skolsku godinu i mogu vam rec da me je strah ali moram krenut jer su u podne tako drzite mi palceve da stignem tamo a da se ne onesvjestim.

  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    37 tt i još vozim :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.