Zanima me

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Dobra vecer svima!

    Posto sam nova na forumu,vidim da ima i onih novopecenih mamica,koje se vjerovatno razumiju u ono sto cu sad ja da opisem.

    Naime,proslu mengu sam imala 22.04 a ne zasticeni odnos u plodnim danima s deckom koji je ejakulirao u mene,nakon odnosaa sam ostala lezati nisam se tusirala. Stoga,sutradan kad sam otisla do toaleta dok sam pi izaslo mi je dvije tri kapi spermica. Ali u zadnje vrijeme se toliko osjecam,nervoznom,ljutom,svrab me ujtio po cijelom tijelu,pa ponekad prestane,pa opet nastavi se. Grudi me boli,za stomak da ne pricam imam osjecaj da ce procuriti svakog trena,zgaravica,nadutost,zatvor prdez svaki dan,jajnici me bole s obje strane iako teta bi tribala doci 22.05. Mental u ustima,odbojnost prema hrani. Dali postoji mogucnost dali sam trudna i dali je netko dozivio poput mene. Hvala

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    naravno da je moguće. kupi osjetljiviji test ili odi izvadi betu!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu
    Sta predstavlja ovo u trbuhu
    Sta predstavlja ovo u trbuhu
  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Pa jesi bila kod dr?? Sto je rekao/la???

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Nisam jos bila kod doktora? Ovo mi je kolegica uradila kad sam bila kod nje,preko neke aplikacije,ultrazvuk! I onda pribacila mi sliku ovu. Jer cekam dok mi menga izostane pa cu onda sve povaditi.

  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Dali su 100% tocni ovi kalendar ovulacije na forumima! 😂 

  • Avatar pandora122

    pandora122

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Ovo je bolje ne komentirat, ne zelim biti zlobna al ultrazvuk aplikacija???? 
    Ovako po tekstu djelujes dosta mlado ,zar je toliki problem kupit test?

    [/url [lilypie.com]

  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Nije problem toliki da se kupi test i da se otkrije dosta mlado 25 godina,nju je toliko zanimalo dali jesam ili nisam trudna jer je vise uzbudjena nego ja kao sto bi tribala biti ! A pri tome samome,da izgledam toliko mlado koliko se vama cini nebih cekala mengu da izostane. Kao i svakoj “buducoj” majci je drago da bude + ,prelijep trbuscic i bebac za 9 mjeseci. Vise sam napetija nego veselija. A sto se testica tice on ce biti uradjen tjedan dana nakon izostanka a u ovo cudo od aplikacije ne vjerujem bas kao u onu pricu da se tokom menge moze ostati trudan!  😂😂

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    u aplikaciju ne vjerujem ni ja, ali da se može ostati tijekom menge trudan da! ja sam imala samo jednom odnose i to četvrti dan menge i ostala trudna! ajde ti uradi test i javi nam kako je ispao, kupi osjetljiviji malo i već bi ti trebao pokazati! meni je pokazao 7 dana prije očekivane M!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pa i ja sam imala odnos 3 dan menge,bilo je ejakuliranja,sad hoce li zahvatiti to neznam. Posto se prvi put susrecem s ovime,posto sam cekala ovoliko cekat cu,jos jedan dana nakon izostanka,radila sam ja vec pokazalo je jednu tamnu crtu i jednu svijetlu ali kad nagnes test onda se vidi malo,jer je bilo pomicanja testa,vadjenje iz onoga gdje je bilo. Zato sam vas upitala jer znam da ste prosle trudnoci ! 😘😘😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.