Zanima me dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ma svaki mjesec isti troll i isti modus operandi, ne kužim kak joj se da. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Evo drage cure je li ovo pozitivan test?

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu
  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Vide se obje jedna tamnija druga svjetlija crtica 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Medo 💝💝💝💝

    Vide se obje jedna tamnija druga svjetlija crtica


    Ako je na vrijeme (koje pise u uputama) ocitan test onda je pozitivan

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    dea32

    Medo 💝💝💝💝

    Vide se obje jedna tamnija druga svjetlija crtica

    Ako je na vrijeme (koje pise u uputama) ocitan test onda je pozitivan


    Jeste za par sekunda pokazalo dve.

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Pozitivan 🤗

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • misliii5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zanima me jesam li trudna. Pokušala sam sa dečkom imati spolni odnos, no teško je postigao erekciju. Došlo je samo do penting-a. Imam neredovite menstruacije. Test na trudnoću je negativan, ali menstruacija ne dolazi. Obično mi izostane do 2 mjeseca, a sad mi kasni oko 2 tjedna. Očajna sam. Decko je iskusniji i htjeli smo koristiti kondome.

  • medomedo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovani zanima me jesam li trudna dakle menstruacija mi kasni 2 dana s deckom nisam imala spolni odnos već je svrsio na vaginu jeli postoji mogućnost trudnoće?

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    medomedo

    Poštovani zanima me jesam li trudna dakle menstruacija mi kasni 2 dana s deckom nisam imala spolni odnos već je svrsio na vaginu jeli postoji mogućnost trudnoće?


    Teeeeeeoreeeeetski gledano ako se sve poklopilo od plodnih dana,ultra super jake ovulacije i da je u pozadini sve u redu,moguce je,ali sanse za to su jako male,oko 0,01% 🤣 teze je ostati u drugom stanju nego sto svi mislimo i kako nas uce u skoli. Prije bi rekla da ti je do stresa i pritiska ako si razmisljala o tome prethodnih dana pa psiha na taj nacin utjece na dolazak M. Ali ako si 100% sigurna da kasni jer znas kada je bila ovulacija,kupi test,napravi i znat ces odgovor na svoje pitanje 😎

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.