Zaštita od sunca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Sve ovisi, ako se radi o igranju u hladu u vrijeme kada sunce baš i nije na vrhuncu onda samo stavimo kapu. Ako se radi o kupanju, obavezno nanosimo kremu sa visokim faktorom, nakon svakog kupanja.

  • paulina3

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Od prve godine života koristimo NIVEA KIDS za sunčanje. Na sunce izlazimo od 08h ujutro do 10h, te popodne od 17h.Moje dijete nikada nije imalo opekline od sunca iako ima jako osjetljivu kožu, već je uz redovito mazanje NIVEOM KIDS uvijek dobila lijepu tamnu put.
    I sada kad ima 8 godina koristimo NIVEA KIDS 30 u spreju. Iako smo ga već kupile dobro bi nam došao još jedan jer se puno trackamo.

  • Avatar jaca3

    jaca3

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    obavezno pratim na to uvjek ima kapu na glavi i koristimo i kreme za zastitu ,posto mi sin ima epilepsiju stalno moram pazit da ima dobru zastitu od sunca

  • minis

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Prošlih godina smo se mazali nivea kids faktor 30,ali smo zbog preboljene pete bolesti ove godine morali kupiti faktor 50 jer nam je koža osjetljivija nego inače.Trudimo se izbjegavati jako sunce jer brzo pocrvenimo.

  • rada

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Moja curica je od šestog mjeseca imala problema s dermatitisom,pa smo uvijek morali jako paziti,
    nikad na sunce ne idemo od 10  do 17 sati, prvo stavimo neutralnu kremu,nakon 20 ak minuta
    faktor 50+,šešir i kapu uvijek.Poslije tuširanja kožu namažemo bademovim uljem i dani na moru su ugodni.

  • Avatar zvoncica1010

    zvoncica1010

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    U mojoj obitelji, svi imamo “problem” s osjetljivom kožom, svi smo jako svijetle puti koja brzo pocrveni, stoga izbjegavamo sunce u periodu od 10 h ujutro do 16 h popodne i kreme se obavezno koriste.
     Naša mala princeza dolazi na jesen, tako da nemam iskustvo s vlastitim djetetom, ali imam nećakinju (2 godine) s kojom provodim puno vremena. Ljeti nosimo male šarene suknjice i na glavu obavezno kapicu, Na plaži je obavezno mazanje s kremom nivea sun kids 30 ( na cijelo tijelo + lice jer lice najbrže poprimi boju), kapica, i mali suncobran/kišobran na kolicima. U svakom slučaju, u ljetu uživamo i uz sve “mjere opreza” (kako kaže moja mama) ne pocrvenimo 

  • mahtob

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    na sreću moj sin nema problema s kožom, ali to ne znači da se ne treba zaštititi. Faktor 50+, šeširić i suncobran obavezno. Sada nam je izlazak iz kuće oko 18 sati kad vrućina malo popusti :)

  • mihaela2

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ovo nam je druga godina ljetovanja s našim mališanom. Provest ćemo je najbolje što možemo. Zaštititi ga kao i prošle god sa faktorom 50+, šeširićem i šatorčićem na plaži. Naravno izlazak je u ranijim dopodnevnim satima i kasnije poslijepodne.

  • mona35

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja djevojčica ima vrlo osjetljivu kožu, što je posljedica njezine primarne dijagnoze, koristimo sve moguće vrste zaštite, od zaštitne odjeće (majce), šešira, kremica sa visokim faktorom, izbjegavamo izlaziti na sunce do 17 - 18 sati i sve u svemu nekako uspjevamo.

  • Avatar mara1

    mara1

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    moja kćerka ima osam godina i često se igra po vani ili kupa vani u bazenu ima osjetljivu kožu koristimo avon kids proizvode, a super bi joj došle kremice iz Nivea

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.