zatvor u novorođenčadi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nata :*

    nata :*

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Drage mame,molim vas za savjet..mlada sam mama i imam prvu bebu staru 3 mj,,cijelo vrijeme je na dojci,raste jako brzo al se ne deblja.Visoka je 60 cm,a teška je 4860 g,pedijatrica glumi da ne napreduje najbolje al ona je sasvim zdrava i vesela beba,noću spava do 8 sati a danju po 3 sata u komadu.Jedini problem nam je zadnjih dana da nema stolice.Već 3 dana nije imala pravu stolicu sam nešto sitno jutros…Jel to normalno il se trebam brinuti i nešto poduzimati? Unaprijed hwalaa..

    razmažena:P

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    razmažena :P


    Drage mame,molim vas za savjet..mlada sam mama i imam prvu bebu staru 3 mj,,cijelo vrijeme je na dojci,raste jako brzo al se ne deblja.Visoka je 60 cm,a teška je 4860 g,pedijatrica glumi da ne napreduje najbolje al ona je sasvim zdrava i vesela beba,noću spava do 8 sati a danju po 3 sata u komadu.Jedini problem nam je zadnjih dana da nema stolice.Već 3 dana nije imala pravu stolicu sam nešto sitno jutros…Jel to normalno il se trebam brinuti i nešto poduzimati? Unaprijed hwalaa..

    Za iskljucivo dojene bebe normalno je da nemaju stolicu svaki dan. Tolerira se do 2 tj. bez stolice. Ako je bebino opce stanje fobro, nema razliga za paniku.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    razmažena :P


    Drage mame,molim vas za savjet..mlada sam mama i imam prvu bebu staru 3 mj,,cijelo vrijeme je na dojci,raste jako brzo al se ne deblja.Visoka je 60 cm,a teška je 4860 g,pedijatrica glumi da ne napreduje najbolje al ona je sasvim zdrava i vesela beba,noću spava do 8 sati a danju po 3 sata u komadu.Jedini problem nam je zadnjih dana da nema stolice.Već 3 dana nije imala pravu stolicu sam nešto sitno jutros…Jel to normalno il se trebam brinuti i nešto poduzimati? Unaprijed hwalaa..

    ProudMamy ti je sve ok rekla, i samo da nadodam super kaj ne dižeš frku i da si sigurna u sebe iako je prva beba, vidiš da je sa njom sve ok samo potvrđuje onu da doktori nemaju pojma kakve su naše bebe, da smo mi mame svojim bebama i hranilice i mazilice i doktorice i sveee, sveee

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Tako je, to je normalno. Moja beba ima 3 mj i kaka u prosjeku svakih 6 dana… Nemoj joj stavljati cepice, toplomjer i sl. da ne uljenis crijeva, niti zasecerenu kamilicu da ne unistis crijevnu floru koja se stvara majcinim mlijekom. Strpljico i doci ce!

  • Avatar nata :*

    nata :*

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Joooj hvala vam punoo Sad cemo cekati smrdljivu pelenu…Fakat te ti doktori totalno zbune i iznerviraju svojim traženjem da svako dijete bude ko po knjizi..
    Trudim se bit sigurna u sebe i činit sve najbolje za svoju curicu,a imam i iskustva,moja rodbina puna bebača

    razmažena:P

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Tako je i moja rodbina bila puna bebaca, ali kad sam svoje dijete dovila kao da nista nisam znala osim oblacenja i presvlacenja. Za kakanje je to normalno, premda se okolina iscudjava i ima tisucu savjeta…zato ti napisah to za kamilicu i ostalo. Probaj jesti vise voca, kompota…mozda pomogne, meni nije. Nekada je kakao svaki drugi dan, postepeno se produljilo ma 7 dana. U pocetku ga je mucilo i bio bi dva dana neevozan dok se ne iskaka, a onda bi spavao dva dana i dvije noci. Sad mu vise ne smeta, kad se pokaka festamo i obavijestimo obitelji.  E da, stolica bi mogla biti tamnozelena, to ti nije zbog gladi vec oksidira tako dugo u crijevima (o smradu da ne pricam) 

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    E da, mozda ti se pocme vise debljati jer ako ne kaka pretpostavlja se da vise iskoristi hranjivih tvari iz mliheka i nema otpada. U nasoj jednotjednoj peleni nema toga puno, ali zato je sa 2 mj imao 6570g (+3kg na porodjajnu)

  • Avatar nata :*

    nata :*

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ooo kod nas su trenutno vjetrovi u punoj snazi uz smrad A sto se tice debljanja to bi nam i odgovaralo,barem nebi svi pricali da mi je premršava,jer ima 4860g a porođajna je bila 3480g..

    razmažena:P

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    moja beba je imala zatvor po 5 dana nek te ne brine,dok je na dojci nije problem…i to je normalna tezine..ne brini uzalud:))uzivaj s bebom

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    razmažena :P


    Joooj hvala vam punoo Sad cemo cekati smrdljivu pelenu…Fakat te ti doktori totalno zbune i iznerviraju svojim traženjem da svako dijete bude ko po knjizi..
    Trudim se bit sigurna u sebe i činit sve najbolje za svoju curicu,a imam i iskustva,moja rodbina puna bebača

    Ma svaki pedijatar ima neke svoje mjere koliko je normalno dobiti na kilazi. To su cisto gluposti. Svako dijete se razlikuje I ako je dijete sretno I zdravo to je najbolji pokazatelj da je sito I zadovoljno. Nas je pedijatrica isprepadala da ce nam bebonja biti debeli posto je u mjesec dana dobio 1300 grama, a sa 2 mj. jos kilu, kao da mu manje dajem jesti. Ja je naravno nisam poslusala iako sam dobivala “pametne” komentare od drugih od kojih mi se dizala kosa na glavi. Ja sam mu majka, 24/7 uz njega, oko njega, ako ja ne znam sto je najbolje za njega I je li gladan ili sit kako ce to znati netko tko ga vidi jednom mjesecno na rutinskoj kontroli. Ne mogu reci da sam strucnjak za sve, ali sto se tice hranjenja nisam luda izgladnjivat svoje dijete da bi pasalo u njihove tablice. On je na mjeru, cak I mrsav za svoju dob jer je duguljast. Svaki put pojede koliko mu treba I kad je sit stane, zatvori usta I znam, to je to. Jos najbolje da smo svi  isto teski, isto visoki.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.