Zelim dijete

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nenajurisic108@gmail.com

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zelim da zatrudnim ali kako neznam

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Stvarno

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

     nisam se ovako dobro nasmijala dugo.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Inace rode nose djecu,tako da samo moras pricekati svoju rodu!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    ikyri

    nisam se ovako dobro nasmijala dugo.


    Ni ja 😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    😂😂😂😂😂😂…a sto reci😂😂😂😂

  • Avatar Danijela0503

    Danijela0503

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, imam jedno pitanjce. Znaci citam svugdje po forumima i nigdje ne pise tosto ja trazim pa reko hajde da pitam vas za mišljenje.. Pila sam folnu kiselinu 8 mjeseci i iz mjeseca u mjesec mi je menstruacija kasnila po 7-10 dana, s time da naglasim da mi je uvijek menstruacija dolazila po ps-u! 
    I tako se svaki mjesec ponadam i nista,, I onda sam prestala piti folne jer sam se razoracala u njih i onda sam sljedeci mjesec dobila mengu na vrijeme i to nakon 8 mjeseci.. 
    A pitanje je, dali je moguce da uzimanje folne kiseline u tabletama plus jos neka hrana koja sadzri folnu moze uzrokovati neredovnu mensruaciju i odmacivanje oplodnje?!

    Danijela Kosec

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Danijela0503

    Pozdrav mame, imam jedno pitanjce. Znaci citam svugdje po forumima i nigdje ne pise tosto ja trazim pa reko hajde da pitam vas za mišljenje.. Pila sam folnu kiselinu 8 mjeseci i iz mjeseca u mjesec mi je menstruacija kasnila po 7-10 dana, s time da naglasim da mi je uvijek menstruacija dolazila po ps-u!
    I tako se svaki mjesec ponadam i nista,, I onda sam prestala piti folne jer sam se razoracala u njih i onda sam sljedeci mjesec dobila mengu na vrijeme i to nakon 8 mjeseci..
    A pitanje je, dali je moguce da uzimanje folne kiseline u tabletama plus jos neka hrana koja sadzri folnu moze uzrokovati neredovnu mensruaciju i odmacivanje oplodnje?!


    Nije moguce da folna ometa ciklus.
    Vjerovatno se bas nesto poklopilo u to vrijeme ali nikako nema veze s tim….

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.