Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    I ja da se tuspasim ovdje  prva beba, termin 05.12. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    dobrodošle Pantelija i Sanja!
    sanja znači prvi pregled je već prošao?
    Pantelija, jesi se već naručila kod doktora?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Kruška

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Bok, curke! Evo da vam se i ja prikljucim. Termin je 6.12., prvi bebač  Na prvom pregledu sam bila u 6. tj i tada se vidjela samo gv i žv, a na drugom u 9.tj i tada se vidio moj mišek i srčeko. Slijedeći utorak se idemo opet gledati. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Nisam se jos narucila na pregled. Iskreno, rodila sam prosle godine i ja se uopce niceg ne sjecam. Kad se uopce ide na prvi pregled kod soc.ginekologa? S 8 tjedana ili kasnije? Znam da mi se cinilo kao vjecnost docekati taj pregled

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Dobrodošla Kruška!

    Pantelija, i ja sam rodila prošle godine i ničega se ne sjećam hahaha tad sam još u hrv živila i sjećam se da me soc gin nije htjela primiti do 12-tog tjedna i onda sam išla privatno. Sad živimo u Njem i nemam pojma kako to ovdje ide, nazvat ću ovih dana da kažem da mi je test pozitivan pa ćemo viditi šta će mi reći.
    nazovi i ti pa vidi, ako ti je puno čekati onda isto odi privatniku čisto da budeš mirna da je sve tu i da je sve uredu.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    pantelija kad je tebi dan očekivane M (menstruacije)? meni sutra ali test jutros najcrveniji, tako da se nadam da neće niti doći!! :D :D

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Gitta ocekivani dan M je bio u nedjelju. Koristila sam Clearblue digital test i za proslu i ovu trudnocu. Taj fino pokaze tjedne trudnoce 😀 I meni se cini da me je prosli put.soc.ginekolog primio oko 12.tjedna pa sam prije toga isto otisla privatno jer sam umirala od povracanja

  • Avatar Jagoda1

    Jagoda1

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Gitta

    i da, tu i tamo me uhvati vrtoglavica!!
    jagoda, jesi već bila na pregledu?


    Bila sam na pregledu. Ja sam odmah ginekologa zvala čim je test bio pozitivan. Najbolje je da vas tek od 7-8tj trudnoce primi na pregled jer se tada sve jako dobro vidi ;)  Baš sam kupila đumbir pa se nadam da će pomoći bar malo! 

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    i ja sam u prvoj T umirala od mučnina i povraćanja, čak sam u bolnici završila na promatranju. a prvo dijete, muško ili žensko? jeste li već proslavili prvi roćkas?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    jagoda i ja se nadam da će ti pomoći, javi nam kako ti ide s čajem! ;)

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.