Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Uh, cure sto ste se raspisale.. Jedva procitah sve. 
    Ja sam bila pripremila robicu za izlazak ali br 56, pa sam muzu morala preko telefona opisivati gdje je kaj i koji broj da uzme 62 jer sam se bojala da nece stati u odjelce 56. Uglavnom, sestra mu je obukla bodi dugih rukava, plisanu jaknicu sa kapuljacom i hlacice (komplet), carapice, stavila u as i pokrila debelom dekicom.. U autu je bilo toplo, ali nam je do stana trebalo 5 min.. 
    S obzirom da pupak jos nije otpao, brisala sam ga mokrom krpicom jer nam nije bas pretoplo u stanu (toplana na koju stede pa moram upalit klimu ). Tako da cemo se prvi put okupati kad padne pupkic, planirala sam ga zapravo samo pod mlaz vode stavit, drzat ga potrbuske da ne smocim pupak. Guzu peremo pod vodom svaki put kad je pokakan. I pripremite veeeeliku hrpu zivaca za dojenje, jer prva 4 dana doslovno vise na vama, 5.dan je vec lakse..
    Vezano za uzv i procjenu bebe. Nikad taj uzv ne moze biti toliko precizan da nam kaze stvarnu tezinu bebe. Meni je moj gin napravio uzv u 37tt, procjenio bebu na 3050g, a on na porodu 39+4tt bio 4240g, sto znaci da je imao vise u 37tt. (Usporedba sa curom, u 37tt procjenjena na 3180g, rodena 40+5tt sa 3670g). Aymee uzmi u obzir i konstituciju sebe i supruga..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Planirala sam u ovu rupu na ormaru stavit sipku za vjesanje, samo ne znam kako da to zatvorim… imate kakav prijedlog?!?


    Meni je fora i ovako, ja osobno ne bih zatvarala. Ako bi, nista drugo mi ne pada na pamet nego kao neki zastor preko toga

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Dazi

    Mela

    @Dazi
    Vi ste divno iskoristile jutro

    Da draga, jesmo hehheh. 😄

    Marijana07

    Ma uz to povracanje i bolove jos me i panika uhvatila kud sad bas kad sam sama doma …muz pokusava odradit sve poslove i putovanja do Badnjaka tako da onda bude doma prije i poslje poroda…a sinuc kad je krenulo bolit sve mislim si kud bas sad od svih dana😂 sad mi je bolje osim tih bolova u ledima i povremene kontrakcije koje nisu bolne..samo da izdrzim dp 37tt🙄

    Jojjj vjerujem ti. I mene bi panika uhvatila jer sam sama. Ali dobro, vazno da je proslo zasad. A biti ce ti potreban prije i poslije poroda, pa lijepo od njega da sad sve rijesava. 😄 A koji si sad tt? Sorry, zaboravila sam, pamcenje ravno nuli hahhaha


    35+4tt

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Meni je palo na pamet da bude ona rolo zavjesa, ali nema djecjih, onda klizna vrata ali treba sine nabavit koje su male dimenzije, pa nesto od materijala… ali s nicim nisam bas zadovoljna


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Dea tako mi je i mama rekla, da je stavim na ruku potrbuške,ali ja se bojim da necu znati tako, da ce mi ispasti. Mama kaze da nece, da ce mi to doci prirodno,ali zasada se bojim hahhaha
    I svidja mi se jako sto ga svaki put perete, i ja sam za to 😄
    Kako si Dea? Oporavljas se? Uziva li seka jos u svom malom braci? 😄
    Marijana,pa da tocno. Mi smo terminuse, ja zaboravila hehehe. Ali bas u dan eto 😁😁

    [lilypie.com]

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Dalmatinka, peglanje je kucanski posao koji inace ne volim pa kad jos pridodam bolove, pustit cu da me razmaze u tom pogledu, 😆

    Elena, pregled je bio na istom uzv.. Ma samo da se on meni rodi ziv i zdrav a ostalo cemo lako. 

    Aymee

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Frau presladak je ormar  ja bi ga isto pustila tako otvorenog.
    Za izlazak iz bolnice planiram bodibenkicu na duge rukave, deblje hlace tuticu, deblju vesticu, papucice i kapicu i onda kad je tako montiram u AS cu je jos prekriti s mekanom debelom dekicom i po potrebi ako bude toplo u autu otkrivat.

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Cijelo jutro spavam, ne znam sta mi je,nikak se razbudit. Ja isto planiram bodi dugih + trenirkicu i deku.. Imam i skafander i medu al ne bi to u as, nama treba dosta do doma, skuhat ce se. 
    Frau, super ormaric! Ja bas gledam di spremit njegove jakne jer mi slozene zauzimaju puno mjesta

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Frau ormar je super…meni je genijalno ovako🤣

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    @Frau , obzirom da je sve zatvoreno, ostavila bih tako taj dio i samo ubacila šipku za vješalice. Usput baš je dobar 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.