Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Dalmatinka!, samo naprijed, ne razmisljaj puno dali ce te netko preuzet, nafilaj se da ti to treba i pronadi nekog suvislog..  radi se o trbi, tvom zivotu i djetetu! 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Tea 😊 meni nije toliko do samog vjezbanja, vec vise ragibavanje 😊 ono pitam se dali bi mogla malo prepone i leda pripremit za porod. Inace i mi secemo svaki dan i to namjeravam do kraja ako sve bude dobro 😉 za bicikl svaka cast, a i kad imas jos jedno dijete vjerujem da nema puno odmora 😁


    Ma ako se dobro osjecas, i inace si aktivna, trudnoca je uredna, onda nemas prepreke za nastavak aktivnosti… Samo ces lakse roditi… Mene je moja gin.zezala da su s bicikom ic u radjaonu  jer sam i na kontrole  do zadnjeg dana kod nje dolazila biciklom 

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Ma slazem se, isla sam na jogu ali me zgaravica toliko mucila da bi se pojavila kod svakog saginjanja…  sad bi se trebala ponovno natjerat i radit nesto gdje nema pozdrava suncu ili sl vjezbi… ima tog na netu 😊


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Elena288

    Elena288

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Dalmatinka slazem se sa svime sto je Frau rekla !! 
    Ja sam do sada (39 tj) bila dosta aktivna po pitanju setanja i slicno… al evo zadnjih tj ruzno vrijeme ne mogu nigdje a i sve mi
    Je teze 😃

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Elena288

    Dalmatinka slazem se sa svime sto je Frau rekla !!
    Ja sam do sada (39 tj) bila dosta aktivna po pitanju setanja i slicno… al evo zadnjih tj ruzno vrijeme ne mogu nigdje a i sve mi
    Je teze 😃


    Jutro😀 da nam kod tebe bebica ne bi dosla na sami Bozic💗🎅. Svejedno,sa bebicom u ruci nisi si mogla pozeljeti najljepsi zavrsetak godine. 
    Ja svojoj djevojcici govorim prvo ce Bozic, pa ce mama seku roditi i onda ce tvoj rodjendan. Sada ti ona to iscekuje sa nestrpljenjem😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Hvala cure 😘
    Sta se tice vjezbanja i poroda..nazalost to nije uvjetovano jedno drugim…pricala san s jednom curom koja je fitness trenerica, na tu temu.. imala je dva poroda.. a trenirala do samog kraja.. oba poroda su bila uzasna s tim da je drugi (za koji inace kazu da je laksi) bia jos gori.. 😐
    Inace.. ja san se jutros digla s uzasnom grloboljom 😔 Kako ste vi? Jel se kome pri kraju tr vracala zgaravica!? Meni je pocela ponovno.. predpostavljam da to ima veze sa prsutom i cokoladom xD

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    Dalmatinkaa

    Hvala cure 😘
    Sta se tice vjezbanja i poroda..nazalost to nije uvjetovano jedno drugim…pricala san s jednom curom koja je fitness trenerica, na tu temu.. imala je dva poroda.. a trenirala do samog kraja.. oba poroda su bila uzasna s tim da je drugi (za koji inace kazu da je laksi) bia jos gori.. 😐
    Inace.. ja san se jutros digla s uzasnom grloboljom 😔 Kako ste vi? Jel se kome pri kraju tr vracala zgaravica!? Meni je pocela ponovno.. predpostavljam da to ima veze sa prsutom i cokoladom xD


    Meni zgaravica traje od 5 mj.trudnoce…. I jos uvijek ju imam….  A u prvoj trudnoci sam ju imala od cini mi se 7 mj.do poroda…

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Tea0801

    Dalmatinkaa

    Hvala cure 😘
    Sta se tice vjezbanja i poroda..nazalost to nije uvjetovano jedno drugim…pricala san s jednom curom koja je fitness trenerica, na tu temu.. imala je dva poroda.. a trenirala do samog kraja.. oba poroda su bila uzasna s tim da je drugi (za koji inace kazu da je laksi) bia jos gori.. 😐
    Inace.. ja san se jutros digla s uzasnom grloboljom 😔 Kako ste vi? Jel se kome pri kraju tr vracala zgaravica!? Meni je pocela ponovno.. predpostavljam da to ima veze sa prsutom i cokoladom xD

    Meni zgaravica traje od 5 mj.trudnoce…. I jos uvijek ju imam…. A u prvoj trudnoci sam ju imala od cini mi se 7 mj.do poroda…


    Uzas..meni je bila prestala i sad se opet pojavila :(

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Bok zene, nadam se da ste sve dobro danas 😉 nama je zasjalo sunce!!! Zapalili smo trecu svijecu 😀 i sad gibam van iskoristit dan 
    Dalmatika, ne znam jesam li stekla krivi dojam, ali probaj se fokusirat na lijepa iskustva, umirit se iznutra… znam da nije lako sa bolovima, ali ti samo to preostaje. Javi nam sta ti je frendica dogovorila s dok, i raspitaj se postoji li jos neki u splitu…
    Drzim fige da uspije 😚


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Mene vec danima bole pubicne kosti,bas se nikako namjestiti da valja kad sjedim,a da ne pricam o tome kako se tesko dizem iz kreveta tijekom noci,kad moram u toalet,ili ujutro kad trebam ustati. Gegam se kao patka,strasno. 
    Nesto jedva cekam pregled u cetvrtak. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.