Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    mmama2

    Koliko jako te svrbi?


    pa po noći me dosta. probudila sam se, namazala ga s nekim maslacem. malo manje je svrbio nakon maslaca, ali i dalje je. 

    onda po danu sporadično, a sad opet prilično. namazala sam se pa malo manje.

    možda je od neke kreme za sunčanje, ne znam. ali svakako ću spomenuti 30.8. na pregledu, ako se nastavi tako. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    barbiemama

    mmama2

    Koliko jako te svrbi?

    pa po noći me dosta. probudila sam se, namazala ga s nekim maslacem. malo manje je svrbio nakon maslaca, ali i dalje je.

    onda po danu sporadično, a sad opet prilično. namazala sam se pa malo manje.

    možda je od neke kreme za sunčanje, ne znam. ali svakako ću spomenuti 30.8. na pregledu, ako se nastavi tako.


    Samo nemoj guglati 😆. Pričekaj i slušaj tijelo.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    meni je fascinantno kako svaki simptom koji guglaš ispadne neka teška i opasna boleština. gugl 😂😏

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nemoj goglat da, mislim da te svrbi cijelo tijelo onak ekstra kod onoga sto ne zelimo googlat😂😂
    Vjerojatno samo ekstra rastete

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    barbiemama

    meni je fascinantno kako svaki simptom koji guglaš ispadne neka teška i opasna boleština. gugl 😂😏


    Po dr. Guglu smo svi doomed. Što više čitaš, više se živciraš. Ja čitam samo ovaj forum na Chrome aplikaciji na mobu. I kad tražim bebi stvari. U ostalim slučajevima, NE 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    barbiemama

    meni je fascinantno kako svaki simptom koji guglaš ispadne neka teška i opasna boleština. gugl 😂😏


    Barbie mene je svrbilo tako stomak i grudi i ispod pazuha pitala sam dr kaze ako nema osipa i ekcema i temperature da se koza siri.I sad kad gledam taman u to vrijeme mi je stomak iskocio i grudi i pocela sam dobivat na kilazi .Ali dobra dva tjedna me je ludacki znalo cesat.Inace na gornjem djelu tijela imam tanku kozu i nema mesa😂😂😂ne znam kako cu ti opisat drugacije.Fenistil mi je ublazio svrab.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Jaoo, ja u gostima do sad bila, otekla, zeludac me zabolio 😲 Jedva se docepa krevetaaa.
    Maggie,
    haahahhaah, smijeh je najbolji lijek 😍 Ali vjerujte mi, iako vas ne poznajem i ovo mi je prvi forum ovako da sam aktivna (obicno bilo, postavim pitanje i cao), tako mi je opusteno se zezati xD Nekad se vise ovdje zezam nego uzivo hahah :D A za porod, bas pitaj doktora, i ja cu, ginekologa i hematologa, pa da vidimo sta su nam rekli, poklapa li se xD Ali po meni stvarno nas ne trebaju drzati preko 38 nedelje.
    Barbie,
    i ja mislim da ti se koza “razvlaci” , mislim utegnuta si sva bila i vec najmanje sirenje je neobicno za tvoju kozu. Meni prije kad stane zeludac ili imam period debljanja, nije bas puno manji bio hahahahha, bas sam imala problem sa naduvavanjem.
    I zaboravila sam sta sam jos htjela pisati xD 

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Kad već pišete o porodu, evo i mene… Iako sam prije prvog poroda slušala priče o tome, nisam ni mogla zamisliti što i kako… I ovako kad mislim, najbolje je prvi put ić rodit hahaah Najbolja situacija u tome svemu je ako te potrefi dobra i staložena babica, i da nije gužva, ali realno nemoguće je da se to svima desi! Moje iskustvo je ok, ja sam rodila u splitskom rodilištu, u 6h primljena otvorena 4cm, i onda me dr pusti da šetam, i onda zagužvalo, pa sam u 10h bila u rađaoni, u 10.30 došao muž, i u 12.40 izašao mali/veliki Luka :)  nisam doživila nikakve šokove, i brzo sam se otvarala pa sam ja to sve brzo završila. Jedino, ostao ni je jedan tufer(gaza) prilikom šivanja… Uf! To sam izvadila sama, 15 dana nakon poroda… 

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    barbiemama

    meni je fascinantno kako svaki simptom koji guglaš ispadne neka teška i opasna boleština. gugl 😂😏


    Ja sam jednom guglala neke simptome iz fore (zapravo sam imala migrenu ultra jaku) i ispalo je da imam upalu mozga 🤣🤣🤣🤣

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    mene zeteze kod lijeve strane trbuha taj ligament..ja si vec umislila da je slijepo crijevo 🤨… mene nije jos trbug svrbio ali osjetim zazezanje oko pupka…bas kazem ko da ce mi se odvezati 😁 ali to je to do sad smo polako rasli sad se sve ubrzalo…pricale ste za porod…ne bojim se jos…bila na operaciji prije 3god kad mi ie pukla cista i imala unutarnje krvarenje…ta bol…doslovno se ne mozes ustat ni pomaknuti tak da mislim da je to vrlo slicno cak se nadam.blaže 🤞😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.