Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Maggie, 
    da sad krenem stigla bih 😂😂🤣 Uzivaj veceras (prvenstveno u hrani haha). A isto mi je sa mamom xD Nekad mi dosadno ako se ne prepiremo malo haha, navika😂
    A evo i Pticeee🤗🤗😍
    Za posteljicu, moja je fundus prednji zid, tako pise. I cika Google i neki forumi kazu da je malo tezi porod ako je prednji zid, zadnji je najbolje. Ali cika Google neka se znas sta haha, da ne budem prosta, a i ja sto to citam, pa se dodatno prepadam😂😂😂😂 Odoh pronjuskati za rucak, krce crijeva, ogladnice i bebac. 

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Evo nass..DECKO JEEE…mali pisonja stize ima 374g sve mjere su u redu kakve trebaju biti ..Gledali smo ga cijelog od glave do prstica i sve organe ..dobili punooo slika..Seka je bila s nama i gledala svog bracu..Dozivljaj je bio takav da su mi suze krenule..JEDINO STO ME MUCI JE POSTELJICA..NISKO JE JOS UVIK NIJE SE PODIGLA..kaze doktorica da ima sansu do 28tj da se podigne inace se radi o placenta previja i ide se na carski…Moguca su krvarenja u takvoj trudnoci i ako bilo sto primjetim odma u bolnicu..Strah me jedino toga ako se ne podigne..Ako iko zna ista o tome pisite mi cure…Inace jakoooo san sretna..


    Cestitam ,drago mi je da je sve ok ,meni je u drugoj trudnoci bilo tako strogo mirovanje imala sam par puta krvarenja ali strogo mirovanje ti je jedini nacin da se podigne rodila sam normalno .

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam na podrsci i na ohrabrenju jako san panicar po pitanju trudnoce…Ali moram napon bit i malo pozitivnija..Ipak bebi raste i sve je ok …To je naj vaznije..A ne unaprid razmisljat punobi bit negativna…Sorry cure sto san vam ove dana bila van svega bili su mibtakvi dani zabrinuti i bass san bila u nekom filmu..Sto ce biti sto ce reci..Sad eto jos nalazi urino i obrisaka da budu ok..i bit ce to sve dobro…Drage moje punooo vas ljubim i da ne uspijem sve proc prolistat ali sve su buse divne meni je svaka trudnica lipa i uvil nekako s posebnom paznjom postupam prema njima….tako da cure saljem vam veelike puse

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Zadranka cestitam na lijepim vijestima i malom pisonji 😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Kani07

    zadranka86

    Evo nass..DECKO JEEE…mali pisonja stize ima 374g sve mjere su u redu kakve trebaju biti ..Gledali smo ga cijelog od glave do prstica i sve organe ..dobili punooo slika..Seka je bila s nama i gledala svog bracu..Dozivljaj je bio takav da su mi suze krenule..JEDINO STO ME MUCI JE POSTELJICA..NISKO JE JOS UVIK NIJE SE PODIGLA..kaze doktorica da ima sansu do 28tj da se podigne inace se radi o placenta previja i ide se na carski…Moguca su krvarenja u takvoj trudnoci i ako bilo sto primjetim odma u bolnicu..Strah me jedino toga ako se ne podigne..Ako iko zna ista o tome pisite mi cure…Inace jakoooo san sretna..

    Cestitam ,drago mi je da je sve ok ,meni je u drugoj trudnoci bilo tako strogo mirovanje imala sam par puta krvarenja ali strogo mirovanje ti je jedini nacin da se podigne rodila sam normalno .


    Nista mi za sad nije naglaseno nikakvo mirovanje..vjerijatno oce kasnije ako ostane tako

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Bruna92

    Zadranka cestitam na lijepim vijestima i malom pisonji 😊😊


    Hahaa hvala draga..bass smo svi sretni…eto nam i brace…seke su isto jakoo sretne…a starija je gledala na uzv sve to prvi puta i bila ke odusevljena..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Cureee sjele kompikacije ja sam u rba 😁😁😁

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    _lily_0

    Cureee sjele kompikacije ja sam u rba 😁😁😁


    Jeli ja gledala oko podne ipo nista..znaci kasnije su

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Je je, sjelo je 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hahahahah zamirem ovoj budali, eto ukoliko vam je dosadno 😂😂😂😂 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.