Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Truskawka,
    preslatki stee 😍 Dvije bebe “jednim udarcem” haha. Nekad pomislim sto nisu i kod mene, da zab na trudnocu vise hahaha 😂
    A Zadranka,
    cerviks ti je super 😊😊😊😊 Meni je 3,00 na donjoj granici, pa mi nije receno neko mirovanje, sama sebi sam propisala, ali opet sam se digla skitati i stajati 👹. Vidjecemo sada za 7 dana kakav je.
    Ja sutra opet na svadbi haha i kombinacija identicna kao prosla svadba 😂 Ne pada mi na pamet da kupujem vise ljetne haljine u ovom konfekcijskom broju hahahha, i nekako ne trose mi se pare na mene toliko vise, bejbi ludilo hvata 😊😍

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Hvala vam drage moje 😘😘😘 
    Joooj tko me ne zna svi pitaju jel sitno brojim i ja kazem je jos sitno do 12mj 🤣🤣 nikom nist nije jasno hahaha

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Ajme Truskawka predivni ste 😍😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    truskawka

    Hvala vam drage moje 😘😘😘
    Joooj tko me ne zna svi pitaju jel sitno brojim i ja kazem je jos sitno do 12mj 🤣🤣 nikom nist nije jasno hahaha


    Samo reci, blizanci 😍 Sasvim je normalno da je stomo veci, duplo vise imas beba od nas hahaha. Joj jest mi fascinantno to, jedva se na jedno navikla 🤣😍 Da li su kod tebe udarci na sve strane? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Truskawka divni kao uvijek 😍 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Zadranka, čestitke na dečkiću 😍 

    sve ste prekrasne trudnice ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Truskawka,
    preslatki stee 😍 Dvije bebe “jednim udarcem” haha. Nekad pomislim sto nisu i kod mene, da zab na trudnocu vise hahaha 😂
    A Zadranka,
    cerviks ti je super 😊😊😊😊 Meni je 3,00 na donjoj granici, pa mi nije receno neko mirovanje, sama sebi sam propisala, ali opet sam se digla skitati i stajati 👹. Vidjecemo sada za 7 dana kakav je.
    Ja sutra opet na svadbi haha i kombinacija identicna kao prosla svadba 😂 Ne pada mi na pamet da kupujem vise ljetne haljine u ovom konfekcijskom broju hahahha, i nekako ne trose mi se pare na mene toliko vise, bejbi ludilo hvata 😊😍


    Ja sutra imam svadbu sestra mi se udaje…Ali ja ne mogu ic ona zivi u zg ja san u zd.I dok mi ne preporuca put..Tuzna san sto na taj vazan dan ne mogu bit s njom jer samo nju imam..Ali eto bebica je tu naj vaznija pa svi tako gledamo…Ali bit ce mi sutra ufff…Al dobro tako je kako je sto se moze…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    HVALA CURE NA ODGOVORIMA ..VI STE ZLATNE…eto i ja se nadam da ce mi se posteljica lipo podici gore da se mogu napokon malo opustit…😗😗😗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    truskawka

    Evo da vas i mi malo pozdravimo 😄😄
    Ja u podsuknji paradiram po kuci pa ne zamjerite sto je malo prozirna 😋🙈🙈

    awww predivni ste 😁 daj ti nama reci dok oni krenu udarat, jel prvo jedno pa.drugo il u duetu? 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Sto se tice udaranja..zapravo su poprilicno mirne bebe, jedna je malo aktivnija..u pocetku sam mislila da stalno stuca jer joj se cijelo tijelo cimalo u pravilnim razmacima i to bi bilo po par minuta..sad su se neki dan izokrenuli i ne znam vise tko je tko jer do neki dan su bili popreko cura gore, decko dolje, a sad su okomito..ugl udarci..pa zna mi biti neugodno jer me netko stalno u vaginalni dio lupa i bas unutra osjetim neugodno kad me lupi kao da ce mi nesto ispasti van, a inace me svako posebno, rjetko kad zajedno udaraju i nisu jaki udarci (osim tog vaginalnog to valjda jace osjetim)..
    Ali trbuh se stalno mice i cak sam uspjela par puta uhvatiti s kamerom. Jucer mi se desilo da sam stavila rub tanjura na trbuh i na sekundu ga pustila i u tom trenu je netko tako udario da je tanjur poceo plesati 🤣🤣 presmjesno je bilo
    Uglavnom nije mi dosadno 😍😍

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.