Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Kako sam ja plavusa u dusi samo sam htjela podijeliti kako sam tek jutros skuzila u trudnickoj da mi pise da je posteljica straga, ono vidila sam i prije samo da pise straga i ono ja to ignoriram jer mi doktor nista nije rekao i jutros si mislim koliko sam glupa da to nisam skuzila 🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    mene taj donji dio leđa najviše boli kad sam doma cijeli dan i uglavnom ležim u krevetu. što se više krećem, manje me boli. ali znam da nema pomoći ako morate mirovati. no eto, baš sam primijetila da me ubija kad kakti odmaram i mirujem. 

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Mene donjio dio ledja najvise boli ako spavam/lezim na desnom boku. 
    Zadranka, drago mi je da je sve je sve u redu i nadam se da si ipak malo smirenija sad 😘
    Dobro jutro 🤗

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    I da, cestitam na deckicu! 
    Truskawka, ti si vanserijska trudnica ovdje s tim svojim prekrasnim trbuhom 😍😍

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    AllieH

    I da, cestitam na deckicu!
    Truskawka, ti si vanserijska trudnica ovdje s tim svojim prekrasnim trbuhom 😍😍


    Hehehe hvala..🤗 

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Jutro cure!! 
    Sve ste tako predivne 😍😍😍😍 svi trbuščići tako različiti a tako predivni 😍
    Zadranka čestitke na dečkiću 💙
    Moj muž je sinoć prvi put osjetio bebicu. Počela sam redovno osjećat nakon jela,pa kad legnem i smirim se. I sinoć je baš aktivna bila,pa je i on vidio i osjetio 😍😍😍

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • iamhappy

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Kani07

    zadranka86

    mmama2

    Jel nekoga od vas boli obicno sjedanje na stolac 😒😒, svaki put kada sjednem kao da si zabijem neku iglicu dolje😑😑

    Ja sam sa sidenjam na Vi..nezz bice zbog te postelkive niske..meni ne pase jak mi pritisak i duze od 10min ne ide..Bas uspravno sidenje nikako

    Ja ne mogu sjedit ni 5 min ne znam jel od trudnoce ili od problema s ledima koje imam.


    Imam i ja tih problema, pocne me trtica bolit za poludit, ne mogu 5min sjediti. Prosli tj u uredu sam poludila. Mislim da uskoro prestajem raditi 🤣 
    Imam i ja problema s kraljeznicom, operirana prije 2god, pa nekako mislim.da je to sve znog toga.

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Di ste cure, nitko ne pise danas 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Bruna92

    Di ste cure, nitko ne pise danas 😂


    Vikend je pa niko nije online 😋

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Bruna, 
    😍😍😍😍 preslatko mi je kad i oni osjete. Moj uzme i kao sapce, prica sa bebom i kao sta mene briga sta se njih dvoje dogovaraju 😂 ja se istopim 😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.