Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Onda je to 99% isto to, jer je i meni od kaslja prosli tjedan eskaliralo i bas mi se skroz izbaci. Rekla mi je i gin odmah da sumnja na pupcanu kilu, onda samo abdominalni kirurg potvrdio. Za upalu grla i kasalj sam dobila antibiotike, ali i dalje imam povremene napadaje kaslja. Kontam danas uzeti neki sirup na prirodnoj bazi. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Oooo zadale ste mi posla s čitanjem od jučer 😂 
    Barbie i Mina, kao modeli ste, kakve kile!
    Moja saga s urinom se nastavlja, sad unatoč čistom urinu u urinokulturi imam strrptokok i dobila sam dvije doze atb. Nadam se da će to srediti beštiju 🙏 A koliko se sjećam iz prve trudnoće zmađ da je s njiđ neka fora da se na porodu primi još jedna doza i da se bebi da profilaksa… Jooooj sve mi to nije milo….
    Bila sam na edukaciji na VukVrhovcu, od danas sam na njihovoj prehrani i istinski patim za sladoledom 😥

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    AllieH

    Onda je to 99% isto to, jer je i meni od kaslja prosli tjedan eskaliralo i bas mi se skroz izbaci. Rekla mi je i gin odmah da sumnja na pupcanu kilu, onda samo abdominalni kirurg potvrdio. Za upalu grla i kasalj sam dobila antibiotike, ali i dalje imam povremene napadaje kaslja. Kontam danas uzeti neki sirup na prirodnoj bazi.


    Vrlo lako moguce. Nista vidit cemo sutra sta je. Ja sam si vec jucer mislila tako zaljepiti kompresicu gore pa da mi bude lakse..a i kad stalno s necim zapnem za njega, nisam navikla da mi je trbuh tako izbocen pa uvijek zaboravim joooj..

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Ivylee

    Oooo zadale ste mi posla s čitanjem od jučer 😂
    Barbie i Mina, kao modeli ste, kakve kile!
    Moja saga s urinom se nastavlja, sad unatoč čistom urinu u urinokulturi imam strrptokok i dobila sam dvije doze atb. Nadam se da će to srediti beštiju 🙏 A koliko se sjećam iz prve trudnoće zmađ da je s njiđ neka fora da se na porodu primi još jedna doza i da se bebi da profilaksa… Jooooj sve mi to nije milo….
    Bila sam na edukaciji na VukVrhovcu, od danas sam na njihovoj prehrani i istinski patim za sladoledom 😥


    A jooj bas te sredilo 😔😔 drzi se 😘

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Sto se robice tice ja sam dosad uvijek naletila na lijepe muske i zenske komade, za sada najljepse stvari mi imaju next i orchestra. Jako su fine, print je dobar i materijal je odlican. 😊 
    Sto se boja robe tice uopce ne patim od toga da mala mora imat sve rozo, cak ni nema tolilo rozoga, ja ne volim bas rozu boju 😪 al zato ima sve druge od sive, bijele, ljubicaste, navy plave itd.. 
    Allie i meni su rekli isto da je najbolje oko 25 tjedna, bebac je taman velicine i da su slike tada najbolje 😊 btw zgodna trudnica bez obzira na flaster 😍
    Pticice deff odi na 4 d ako mislis da ces bit mirnija oko toga, pricekaj 20 tjedan  da se ipak bolje vidi. 😊
    Zadranka robicu sam zasad uzela 56 i 62 velicinu, i dva bodija 50 velicine. 
    Zvrkica thanks na savjetu, onda milku uzimam 😋😍
    Truskawka odi sto prije onda, al moze bit da ti je situacija kao kod Allie.. nadam se da ce bit sve u redu i da bebicama ne smeta 😘 drzi se i javi nam. 🤗
    Ivylee bome te posteno sastavilo onda 😪 uk ces rijesit antibioticima sigurna sam a ovo za dijetu mi je bas zao.. znam da je tesko sigurno al radi bebica  nasih cemo mi sve izdrzat 💪😍

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    truskawka

    Ivylee

    Oooo zadale ste mi posla s čitanjem od jučer 😂
    Barbie i Mina, kao modeli ste, kakve kile!
    Moja saga s urinom se nastavlja, sad unatoč čistom urinu u urinokulturi imam strrptokok i dobila sam dvije doze atb. Nadam se da će to srediti beštiju 🙏 A koliko se sjećam iz prve trudnoće zmađ da je s njiđ neka fora da se na porodu primi još jedna doza i da se bebi da profilaksa… Jooooj sve mi to nije milo….
    Bila sam na edukaciji na VukVrhovcu, od danas sam na njihovoj prehrani i istinski patim za sladoledom 😥

    A jooj bas te sredilo 😔😔 drzi se 😘


    truskawka

    Ivylee

    Oooo zadale ste mi posla s čitanjem od jučer 😂
    Barbie i Mina, kao modeli ste, kakve kile!
    Moja saga s urinom se nastavlja, sad unatoč čistom urinu u urinokulturi imam strrptokok i dobila sam dvije doze atb. Nadam se da će to srediti beštiju 🙏 A koliko se sjećam iz prve trudnoće zmađ da je s njiđ neka fora da se na porodu primi još jedna doza i da se bebi da profilaksa


    ja sam bila na anomaly s 20+2 i htjela napravit 4D. beban se nije lijepo vidio i doktorica mi je rekla da su fotke i video najbolji između 26. i 28. tt. a da je prije toga malo prerano 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    što se tiče online naručivanja, naručila sam i s c&a. i to prejeftine stvari. restockali su Sale otprilike oko 4-5 ujutro i uzimala sam bodiće po 0,70 eura 😂 kompletiće za 2 eura i slično. no, sad više baš ne restockaju.

    u Kiku sam se isto nakupovala robice za 8 i 17,90 kn. uzela i štramplice za 1 kn, rukavice za 1 kn, kapicu isto za 1 kn. bilo je svega fakat sad na sniženjima. uzela sam ponešto i na h&m online kad je bila akcija free delivery i 20% na narudžbu. no, kad usporedim s ostalim cijenama, ispao je skup 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Maggie heferol se moze piti uz euthyrox, samo treba napraviti razmak barem pola sata ili sat. Prvo eurhyrox pa heferol. 
    Truskawka odi svakako provjerit, lako moguce da je isto kila. 
    Dnevne uloske sam nosila dok sam bila na progesteronu, sad vise ne jer nemam problema s mokrim gacicama. Ali prije nisam mogla bez njih, srecom nisam imala problema s candidom iako nekima dnevni ulosci znaju pogorsati stanje s bestijama.
    Nextova robica je odlicna, narucila sam opet par komada pa cekam da stignu 😍 Vecinom neutralno, nisam ni ja za strogu podjelu boja. 
    Sve na slikama ste divne 😍
    Mene bas leda muce, jucer sam htjela odradit laganu jogu ali mi se pocelo vrtit u nekih pozama 😰 I samo kad se naglo ustajem mi se cesto vrti a kamoli tijekom joge pa nista od te pomoci. 
    Jedva cekam zahladenje za vikend, osjecam da me gusi ovo vrijeme i nizak tlak, fali mi daha i stalno sam umorna. I posljedicno odlicno raspolozena 😬

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Strudlica

    mmama2

    Ja najnaaaajozbiljnije, za stvarno razmisljam trazit dok. sada 30og da mi presuti spol 🙈🙈 mislim, ionako mi je svejedno, samo da je zivo i zdravo, robice imam za sve spolove, najvise zuto, zeleno i bijelo za prve dane :) a nekako mi se cini da bi bas digla svima tlak😂😂 i da se u onim zadnjim trudovima kkada pomislis da umires ipak imam cemu veselit😂😂

    Hehe mi smo odlučili ne pitat za spol tako da nećeš bit jedina :)

    Jesi ti pisala za tete šivalice za dnevne?


    Jesam, kaj te zanima? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    mi na moru 3 dana i više mi se neda..svake godine kod mene ista priča hehe…umorna sam i teško mi je kod hodanja me sve zateže ispod trbuha pa ga moram pridržavati s donje strane…stara se dere na mene kao kak me sad već boli, kak će mi bit za 2 mjeseca 🙄 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.