Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Mene bole ledja samo kad duze sjedim, znaci samo kad sam u gostima/svadbi, gdje je duze sjedenje i nmg se izvaliti. Na ovoj zadnjoj su mi otpadala ledja, srednji dio nekako, ustala i stajala kraj stolica jedno vrijeme xD A ovako me ne boli, kad nemam ta neka gostovanja.
    Ja kontam pojesti narandzu i to je to. Pretjerala sam sa pomfritom, kuruzicama i sirom dns. A takoo mi se jeo pire krompir sa gulasom😶 Nije mi se dalo praviti…
    Joj, sad ja tjesim cure, a sama izdramim kao sad, beba bas lupa, ali niskooo. Skroz ispod pupka sad udara, ma znaci malo vise stidne kosti kontam. Na pola izmedju stidne kosti i pupka. Okrenula se izgleda nekako, mozda da su joj nogice dole. Tako me stisce, pritisak, osjecaj da moram piskiti. Uff, neka krene vise udarati vise pupka xD Prenisko je za njenu duzinu i gramazu, bojim se za cerviks i neugodno jbt😶


    Tako je i meni da te utjesim..Beba aktivno lupka svaki dan ima je iznad pupka okolo ali naj vise tj.naj cesce doli nisko iznad stidne kosti..racunam tu du sigurno nogice i tu bass svakodnevno i bass nisko..Moja posteljica je jos nisko nadam se da ce se uspit podignut..operaciju vanjskog cerviksa san imala koji je skracen..unutarnji je 40mm zadnje mjereno u petak..s tim da mi za vanjski pise ulozivo..na to ulozivo niko mi nije spomenuo nit obratio paznju samo san procitala u knjizici..sad me ceka pregled za tj dana opet…recimo ja ne mogu hodat puno ni sidit..odma boli prepone pritisak drob se stvrdne..tako da eto malo utjehe

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Mene bole ledja samo kad duze sjedim, znaci samo kad sam u gostima/svadbi, gdje je duze sjedenje i nmg se izvaliti. Na ovoj zadnjoj su mi otpadala ledja, srednji dio nekako, ustala i stajala kraj stolica jedno vrijeme xD A ovako me ne boli, kad nemam ta neka gostovanja.
    Ja kontam pojesti narandzu i to je to. Pretjerala sam sa pomfritom, kuruzicama i sirom dns. A takoo mi se jeo pire krompir sa gulasom😶 Nije mi se dalo praviti…
    Joj, sad ja tjesim cure, a sama izdramim kao sad, beba bas lupa, ali niskooo. Skroz ispod pupka sad udara, ma znaci malo vise stidne kosti kontam. Na pola izmedju stidne kosti i pupka. Okrenula se izgleda nekako, mozda da su joj nogice dole. Tako me stisce, pritisak, osjecaj da moram piskiti. Uff, neka krene vise udarati vise pupka xD Prenisko je za njenu duzinu i gramazu, bojim se za cerviks i neugodno jbt😶


    Ma ne moze bebino udaranje utjecati na cerviks, ne ide to bas tak ;) 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Mateja hvala na ideji!! Imala sam domacih chery rajcica i kupila svjezi sir… Mljac, divno ❤️
    Ptico gledala sam to u klubu ali sam vidjela da u California gym na pujankama imaju pilates za trudnice. Raspitat cu se jos oko toga pa vidjet di cu ali ovo na pujankama mogu i pjesice sve ako to stvarno odrzavaju

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Moram se pohvalit da mi je napokon stigao hipp, vec sam lagano izgubila nadu bila 🤣😊
    Veceram kako kad, danas samo kasno rucali i jos me drzi to uz razna stezanja pa nisam bas raspolozena za hranu..
    Ja sam razmisljala na pilates ici kad nigdje dr ne smijem 😭 mozda sutra podjem pa javim kako je bilo, i zna li ko za neke vjezbe za trudnice u zg? 

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Malo neugodno pitanje 🙈 Ima koja iskustva s proljevom u trudnoci? U zadnjih sat vremena sam vec nekoliko puta na wcu bila, trbuh me boli i nije mi bas svejedno. Ne znam sto uopce smijem kako bih smirila situaciju i ima li potrebe trcati doktoru. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Allie, ja sam imala proljev prije par tjedana, vjerojatno kao posljedicu antibiotika. neugodan je filing jer su kao neki grčevi pa ne znaš jel beba ili crijeva ili kaj 😂

    nisam išla doktoru. pripazila taj dan na prehranu, dvopek i tako. i počela uzimati 2 do 3 probiotika na dan. već nakon 2 dana uzimanja probiotika mi je bilo znatno bolje. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    AllieH

    Dobro jutro! Malo neugodno pitanje 🙈 Ima koja iskustva s proljevom u trudnoci? U zadnjih sat vremena sam vec nekoliko puta na wcu bila, trbuh me boli i nije mi bas svejedno. Ne znam sto uopce smijem kako bih smirila situaciju i ima li potrebe trcati doktoru.

    Nemam iskustva sa proljevom u takvim obliku ali imam s kroničnim kolitisom.  Meni je pod normalno ići na wc 4-5 puta na dan. Nekad bude baš gadno. Pretpostavljam da je ovo kod  tebe nešto virusno ili bakterijski. Prati da li ima krvi, pij puno tekućine zbog dehidracije i nemoj ga zaustavljati nikakvim tabletama. Sve što ne valja mora van. Ako ga ne zaustaviš nikako i osjećaš da ti nije dobro odi doktoru, barem da dobiješ infuziju. 

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Hvala cure na odgovorima. I ja sam zavrsila kuru antibiotika, ali u petak navecer sam zadnji popila pa ne znam da bih tek sad odreagirala. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Barbie, koje probiotike si uzimala? 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    AllieH

    Hvala cure na odgovorima. I ja sam zavrsila kuru antibiotika, ali u petak navecer sam zadnji popila pa ne znam da bih tek sad 

    To ti je taman to . Proljev od antibiotika se moze javiti  i do mjesec i više nakon terapije kad i zaboravisna nju. Zbog promjene u ravnoteži flore u crijevima namnože se one zločeste tipa Clostridija dificile pa rovaše po crijevima. Ja sam u 7 mjesecu odreagirala tako na Klimicin antibiotik pa sam onda dobila Amoxil.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.