Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Duda

    E pa super je ovo za registraciju na h&m, ne samo da dobijemo -25% na proizvod po izboru, nego i besplatnu dostavuHvala, cure

    znam žene koje non stop otvaraju nove mailove kako bi se iznova registrirale i iskoristile taj popust 😂 meni se to ne da. h&m često ima neku akciju ….ja sam naručila npr na 20% off cijele narudžbe i free delivery. samo treba pratiti.


    A joj, haha  Ma ja se i ovako pogubim u svim tim lozinkama. Zadovoljna što sam iskoristila sad taj prvi popust, a dalje kako i sama kažeš samo treba pratiti.
    Piše da stiže za 2-6 radnih dana, hajde da vidimo 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    barbiemama

    meni žena u lidlu doslovno otela artikl iz ruke. nisam se ni snašla. uz objašnjenje da je ona to već gledala. a ja izvadila iz kutije. nije da sam njoj uzela. ono, kakvih ljudi ima u tim masama, prestrašno. pregazili bi nekoga samo tako.


    Znajući ljudski mentalitet, izbjegavam gužve. Pogotovo sad. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar AnnaO

    AnnaO

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Pticice hvala ti imala sam takav osmjeh da sam se pocela na glas smijati od srca…
    Ja cu danas iznenadit muzeka sa vecerom je da cu ju naruciti jer radim do 23 pa ce mi ju dostavit na posao (ipak je rodendan danas) dok on cuva naseg misa maloga…jel netko krenuo u jaslice jer mi idemo i nemogu vjerovati da je prihvatio odlazak u vrtic je da se place kad odlazim ali taj pogled osmjeh i njegovo mama kad dodem po njega je nesto najljepse na svijetu…a ja se rasplacem kad ga ostavim da me ne vidi!😢

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Cure, sve pomoći su jednokratne. Hehe a vi koji ste na gradu Zagrebu dobijete u startu od grada 1800 kn, a mi od svojih gradova koji su manji dobijemo kojih 1000kn i tak i od županije, vise manje na isto dođemo. HZZO daje 2427 i poslodavac ako vam kaj isplaćuje, u školstvu je to 1663kn. Sutra zovem wiener osiguranje da vidim jel oni kaj isplaćuju za dijete. 😆
    Hvala cure, svaka info je dobrodošla! ☺️


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    AnnaO

    Pticice hvala ti imala sam takav osmjeh da sam se pocela na glas smijati od srca…
    Ja cu danas iznenadit muzeka sa vecerom je da cu ju naruciti jer radim do 23 pa ce mi ju dostavit na posao (ipak je rodendan danas) dok on cuva naseg misa maloga…jel netko krenuo u jaslice jer mi idemo i nemogu vjerovati da je prihvatio odlazak u vrtic je da se place kad odlazim ali taj pogled osmjeh i njegovo mama kad dodem po njega je nesto najljepse na svijetu…a ja se rasplacem kad ga ostavim da me ne vidi!😢


    Moj je krenuo u stariju jasličku evo četvrti dan i svakim danom je rastanak sve gori,danas su ga skidali s mene jer se nije dao,a o plakanju da ne govorim.I kad odem se smiri i sve kako treba.Kad dođem po njega koda mu sunce osvane haha Vidjet ćemo kako će sutra proć 

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    m.girl6

    Cure, sve pomoći su jednokratne. Hehe a vi koji ste na gradu Zagrebu dobijete u startu od grada 1800 kn, a mi od svojih gradova koji su manji dobijemo kojih 1000kn i tak i od županije, vise manje na isto dođemo. HZZO daje 2427 i poslodavac ako vam kaj isplaćuje, u školstvu je to 1663kn. Sutra zovem wiener osiguranje da vidim jel oni kaj isplaćuju za dijete. 😆
    Hvala cure, svaka info je dobrodošla! ☺️


    Ja sam se raspitao za Grawe i dat će mi 3% od osigurane svote što je odlično 

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Pepe, a daj mi reci koja te pomoć točno zanima da ti objasnim detaljno? 😊


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Ginekologica je Zlata Srebreniković, dom zdravlja istok Novi Jelkovec 😁 zena od 40ak godina jako dobra(inace sam izbjegavala zenske giniće jer su bile bahate)

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Strudlica

    AnnaO

    Pticice hvala ti imala sam takav osmjeh da sam se pocela na glas smijati od srca…
    Ja cu danas iznenadit muzeka sa vecerom je da cu ju naruciti jer radim do 23 pa ce mi ju dostavit na posao (ipak je rodendan danas) dok on cuva naseg misa maloga…jel netko krenuo u jaslice jer mi idemo i nemogu vjerovati da je prihvatio odlazak u vrtic je da se place kad odlazim ali taj pogled osmjeh i njegovo mama kad dodem po njega je nesto najljepse na svijetu…a ja se rasplacem kad ga ostavim da me ne vidi!😢

    Moj je krenuo u stariju jasličku evo četvrti dan i svakim danom je rastanak sve gori,danas su ga skidali s mene jer se nije dao,a o plakanju da ne govorim.I kad odem se smiri i sve kako treba.Kad dođem po njega koda mu sunce osvane haha Vidjet ćemo kako će sutra proć


    Jel isao vec u vrtic ili tek krenuo?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    mmama2

    Strudlica

    AnnaO

    Pticice hvala ti imala sam takav osmjeh da sam se pocela na glas smijati od srca…
    Ja cu danas iznenadit muzeka sa vecerom je da cu ju naruciti jer radim do 23 pa ce mi ju dostavit na posao (ipak je rodendan danas) dok on cuva naseg misa maloga…jel netko krenuo u jaslice jer mi idemo i nemogu vjerovati da je prihvatio odlazak u vrtic je da se place kad odlazim ali taj pogled osmjeh i njegovo mama kad dodem po njega je nesto najljepse na svijetu…a ja se rasplacem kad ga ostavim da me ne vidi!😢

    Moj je krenuo u stariju jasličku evo četvrti dan i svakim danom je rastanak sve gori,danas su ga skidali s mene jer se nije dao,a o plakanju da ne govorim.I kad odem se smiri i sve kako treba.Kad dođem po njega koda mu sunce osvane haha Vidjet ćemo kako će sutra proć

    Jel isao vec u vrtic ili tek krenuo?


    Tek krenuo

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.