Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Klikerica


    Salatice,
    ja od tvojih fotki već dobijem žgaravicu… hehehe… ma šalim se gladna sam i dalje non stop, brijem da sam izgubila osjet okusa od ove posne hrane. Poslušala sam neke savjete pa sam uz sve bezukusno ubacila i zob, lan i još kojekakve žitarice bez okusa. Najukusnije što pojedem je posni siron mi dođe kao sladoled
    Kako ću se ja namazat krempita kad mi to sranje od žuči izvade van jednog dana… sjesti ću pred tepsiju, i krenuti s jednog kraja i skroz dok ne dođem do drugog kraja ne stajem. Noćas sam sanjala hranu, kao… da sam se digla usred noći i najela se… i kao budim se šokiranja, nisi smjela jesti, šta ću sad? I onda skužim da stomak kvrči. Nego mislim da će moj mali imati traume od toga moga kvrljenja u stomaku… brijem da kad izađe da se sa sise skidati neće, i da će mi popiti svaku kap mlijeka samo da nadoknadi ovo.


    I ja sam gladna. Stalno. Moj najfiniji obrok je jučer bio jogurt sa nekim veganskim žitaricama umočenim u gorki kakao. Moram paziti sad, zbog malo povišenog OGTT-a…i kad vidim finu hranu sline mi cure . Ali i to će proći 😉😉☺️☺️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hahaha, ja imam zgaravicu od vode, ja mislim 🤣 Nebitno sta jedem, ali daa, vjer ova hrana i pogorsa (upravo pila sodu :O). Uglavnom prestajem piti sirup za zeljezo, da vidim hoce li pomoci. Mislim da od njega imam problem i sa zatvorom, a ne smijem se naprezati. Ili su ovo čari treceg tromjesecja xD

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Ja vas izgleda moram hvatati kad sve spavate inace je nemoguce uhvatiti vas koliko tipkate..opet cete zablokirati klokanicu 🤣🤣

    Meni moj poslodavac nece nista isplatiti 😥 ni naknadu za bolovanje, ni bozicnicu, ni sv.Nikolu…vi navedite eto nista necu dobiti 😥 neki tiranini od poslodavca 😅 ali su mi zato poklonili kucu i zivim na njihovoj grbaci dok se muz ne vrati 😅😅 (moji roditelji-moji poslodavci) 🤣🤣🤣 najbolji roditelji na svijetu ❤💙

    Ni od grada necu dobiti najvjerojatnije nista iako ja imam mislim da vise od 5god prebivaliste, a muz od rodenja, no prijavili smo boraviste u Irskoj na 5 god prije godinu dana pa ce nas mozda zbog toga odbiti iako cemo to ponistiti cim se muz vrati.

    M.girl mislim da wiener nista ne daje osim ako nije ugovoreno dodatno. Barem koliko sam ja upucena, radila sam tamo 6godina i sad jedino ako su nesto promijenili od kad mene nema, ali cisto sumnjam. Bas cu i ja sutra provjeriti dal daju ista, tj danas 😁

    Salatice i sve ostale curke..apropo velicina bodija, mene je jedna zenica nedavno zaustavila u ducanu (bila je sa svojom bebicom, a ja kopala po maloj odjeci) i kaze da se njena curica rodila sa 2.5kg i da to sto je kupovala 56 i 62 malena tek sad dostize nakon 6-7mj. I sad zamislite kupila sve npr zimsko, a malena joj tek sad na ljeto dosla do te velicine. Tako da ja vise nista ne kupujem nego cu kupovati kad rodim. Tj mama ce mi kupiti kad cu ja jos biti u bolnici jer kaze zenica da nema smisla imati bodi koji je presirok i predugacak jer nicem ne sluzi u tom slucaju, a trebao bi barem malo pridrzavati pelenu.
    Eto ako sam u krivu nek me iskusne mame isprave, al meni je tako zenica rekla i ja od onda nista vise ne kupujem jer ako mi se bebe rode ultra male onda ce ovo sve sto sam im kupila dostici tek na godinu 😅😅

    Barbie ili netko drugi..do kad traje to s Lidlom i odjecom? Mi dolazimo tek 24.9 u zg..ili mozda eventualno 18.9…pa cisto da skicnem sta sve ima..mozda nadjem nesto za sebe 😅

    Eh pepe da sam znala da ides kod Zlate bi ti rekla usput da mi pokupis nesto 😜 nemrem ju nikako dobiti na tel, a na mailove mi ne odgovara ili nesto steka pa ih ne dobivam vec fest dugo. I da, meni jedna od boljih ginekologica i sve mislim da cu ostati kod nje cak i kad promjenim adresu u kc.

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    A jesam se raspisala..majko mila 😅😅 
    Zadnjih vise od sat vremena pokusavam sve pohvatati i napisati..mozda je sad vrijeme da probam ponovo zaspati..hmm..ajde bas da vidimo ocu li uspjeti 😅

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    truskawka

    Ja vas izgleda moram hvatati kad sve spavate inace je nemoguce uhvatiti vas koliko tipkate..opet cete zablokirati klokanicu 🤣🤣

    Meni moj poslodavac nece nista isplatiti 😥 ni naknadu za bolovanje, ni bozicnicu, ni sv.Nikolu…vi navedite eto nista necu dobiti 😥 neki tiranini od poslodavca 😅 ali su mi zato poklonili kucu i zivim na njihovoj grbaci dok se muz ne vrati 😅😅 (moji roditelji-moji poslodavci) 🤣🤣🤣 najbolji roditelji na svijetu ❤💙

    Ni od grada necu dobiti najvjerojatnije nista iako ja imam mislim da vise od 5god prebivaliste, a muz od rodenja, no prijavili smo boraviste u Irskoj na 5 god prije godinu dana pa ce nas mozda zbog toga odbiti iako cemo to ponistiti cim se muz vrati.

    M.girl mislim da wiener nista ne daje osim ako nije ugovoreno dodatno. Barem koliko sam ja upucena, radila sam tamo 6godina i sad jedino ako su nesto promijenili od kad mene nema, ali cisto sumnjam. Bas cu i ja sutra provjeriti dal daju ista, tj danas 😁

    Salatice i sve ostale curke..apropo velicina bodija, mene je jedna zenica nedavno zaustavila u ducanu (bila je sa svojom bebicom, a ja kopala po maloj odjeci) i kaze da se njena curica rodila sa 2.5kg i da to sto je kupovala 56 i 62 malena tek sad dostize nakon 6-7mj. I sad zamislite kupila sve npr zimsko, a malena joj tek sad na ljeto dosla do te velicine. Tako da ja vise nista ne kupujem nego cu kupovati kad rodim. Tj mama ce mi kupiti kad cu ja jos biti u bolnici jer kaze zenica da nema smisla imati bodi koji je presirok i predugacak jer nicem ne sluzi u tom slucaju, a trebao bi barem malo pridrzavati pelenu.
    Eto ako sam u krivu nek me iskusne mame isprave, al meni je tako zenica rekla i ja od onda nista vise ne kupujem jer ako mi se bebe rode ultra male onda ce ovo sve sto sam im kupila dostici tek na godinu 😅😅

    Barbie ili netko drugi..do kad traje to s Lidlom i odjecom? Mi dolazimo tek 24.9 u zg..ili mozda eventualno 18.9…pa cisto da skicnem sta sve ima..mozda nadjem nesto za sebe 😅

    Eh pepe da sam znala da ides kod Zlate bi ti rekla usput da mi pokupis nesto 😜 nemrem ju nikako dobiti na tel, a na mailove mi ne odgovara ili nesto steka pa ih ne dobivam vec fest dugo. I da, meni jedna od boljih ginekologica i sve mislim da cu ostati kod nje cak i kad promjenim adresu u kc.


    joj da pa bila si u sesvetama, eto onda znaš ženu…fakat je okej 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Jutrooooo, ja ne mogu spavat, probudila me crkvena zvona…a spavam sa širom otvorenim prozorom 😁 u biti i do nervoze je, jer idem kod svojih u Koprivnicu na 2 dana(majka je odusevljena, ona bi da sam mj.dana tamo) nisam bila od 5.mj….tako da…uglavnom iedna riječ…mamina kuhinja 😍😍😍💪

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Truskawa, čula sam od blagajnice da rasprodaja traje do nedjelje. znači, do 16.9.

    jutro svima. mi spontano uzeli dan GO i zaletit ćemo se do najbližeg mora 🌞

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    što se tiče hranjenja, malo se suzdržavam sada. no, nikad u životu nisam osjetila jači nagon za žderilom. stalno bih nešto jela. sve mi je primamljivo i non stop o hrani razmišljam. gladna sam 0-24 😐

    i mene strah da će Neu biti prevelika sva ta 56-62 roba. posebno jer je na zadnjem pregledu rekla da je manja beba. a tata mu se rodio s 2900 i 49 cm. a ja imam u veličini 50 skoro pa ništa. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Forumska nesanica prešla i na mene. Zaspala sam u 23 h, wc u pola 4 i onda okretanje po krevetu do pola 5. Predlažem zabranu pričanja o bilo kakvim boljkama jer to se širi ko pelud. 
    A što sam sanjala kad sam napokon zaspala: čekam cijeli dan pregled u nekoj bolnici, ne znam ni za što, ali ajde, dođem na red, skinem se skroz i legnem, neka mlada doktorica mi uhvati sise i kao stimulira ih, a dolje gleda kako vađejđej reagira (kao predigra), kao time gleda kako ću se i koliko na porodu otvoriti i kakav mi zato madrac trebaju staviti na krevet. Dalje komentira da zašto se tako jako izdepiliram dolje jer ona sad ne može precizno donijeti odluku. Nek ja dođem za tjedan dana s preciznijim nalazima. Kažem da na idući pregled (kod svoje dr.) idem tek 3.10. (stvaran datum), i da je to za 3 tjedna, kao što sad… i kaže ona kako ne može biti da idem tako rijetko na preglede, ali ajde, ako je već tako, nek u međuvremenu odem na Rebro na pregled kod dr. Benzoat. Ja kažem da nemam uputnicu i zamolim ju da ponovi prezime jer nisam dobro čula, a ona meni da mi je sve rekla i da se ona ne ponavlja. A kao cijela soba sluša, sve sestre i pacijenti koji čekaju. I sad se ja trebam pokunjeno pokupiti kad ispalim: I vi ste mi neki doktor, to nije normalno kak ste bezobrazni i puni sebe!
    Eto, koji početak dana…

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Jutro curee. Nadam se da ste se sve naspavale. Cim nema salatice 5:40 odmah sve spavate. 
    Ja sam ok spavala,legla u 2, bili kumovi do kasno,i evo spavala sam do sada. Al mislim dda cu jos.
    Za te velicine jaa cu isto uzet par bodica 50 jer kada sam neki dan vidila curicu,2 tjedna joj a bodi koji je bio na njoj je 50. Sad koju god poznatu mamu sretnem pitam koje velicine beba nosi 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.