Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • niky1107

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Jutro cure, evo i ja sam budna! Ne stignem puno tipkati, imam školarku 3.razred pa smo skroz u tome!
    Danas u 18 idem na 4D i ne mogu dočekati da ju vidim nakon skoro mj.i pol 😍😍

    Mi smo se odlučili za ovu komodu, radit cemo po mjeri jer je u originalnu veća i ne stane nam u sobu.
    Meni se jako svida 😍

    Lora [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Duda

    Dobro jutroEto ja ipak moram o boljkamaJutros me užasno dolje boli (dal je to pubicna kost il nemam pojma šta), ne mogu hodati, jedva otišla do wc-a i nazad. Znam da je netko od vas pisao da ga tako boli. To je normalno za nas trudnice, jel da? Zbog tog širenja, rastezanja, ha?


    I da, je . Mene štrecne svako toliko dolje. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Ana, ma primitivcima životinje smrde i prljaju pa su kakti opasne. ne kuže da čistoća životinje ovisi o njima samima. 

    mene jučer prvi put štrecnulo nešto dolje. ali ono, znam da je normalno.

    Niky, komoda je jako lijepa  😍

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    maggie, pomoć od HZZO-a je jednokratna i dobiješ ju vrlo brzo nakon što dokumente odneseš na zdravstvo.
    truskawka, super za wiener :(, svi daju, a ja baš odaberem životno koje ne daje ništa hahaha, baš ću i ja danas im poslati mail, ali čisto sumnjam da daju kad si ti tamo radila pa znaš. A kaj sad..

    Da, lidl rasprodaja traje do nedjelje i točno mi dođe da spičim jedan dan do ZG do svetica samo zbog toga, opet si mislim ako ništa ne nađem kaj mi se isplati ići, a idem na pregled u pon, a onda više rasprodaje nema 

    Kaj se spavanja tiče, ni ja nisam baš mogla spavati noćas jel je naš Noić aktivan od 4 sata i samo se rita, hehe. Zaspala taman pred jutro kad sam se morala ustati na posao 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • niky1107

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Hvala😀
    Kak ste stavile ime za bebu? Ja sam upisala al mi se upitnik pojavljuje…gdje griješim?

    Lora [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    m.girl6, evo iskreno ne bih samo zbog te rasprodaje išla u Zg. mislim da se ne isplati. osim ako usput nećeš još nešto obavljati i kupovati.

    Niky, ja sam u lillypieu upisala ime. 

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    meni je jucer dr.rekla da ce me tak dugo bolit dok se beba ne digne malo gore, ovak sa glavom lupa dolje u neki zivac i ligamente…i ovisi kak se on okrene pa il me boli ili ne…ja si racunam ak sad imam 1140g do kraja nece imat vise od 3500kg 😁 tjesim sama sebe 😟😁 a ova beba od 5kila? ajme meni ajmeee ajmee 😱

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    moj je imao oko 1060 g na 27+1. dost je mali. mislim da neće preko 3500, barem mi se tak čini. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    pepe1907

    meni je jucer dr.rekla da ce me tak dugo bolit dok se beba ne digne malo gore, ovak sa glavom lupa dolje u neki zivac i ligamente…i ovisi kak se on okrene pa il me boli ili ne…ja si racunam ak sad imam 1140g do kraja nece imat vise od 3500kg 😁 tjesim sama sebe 😟😁 a ova beba od 5kila? ajme meni ajmeee ajmee 😱


    Ja sam čula da se tek sad počinju pravo debljati 😆. I moj je bio veliki po uzv zadnji put. Ako izdržimo do kraja ( a HOĆEMO😁) mali bi mogao imati više od 3 i pol.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • niky1107

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Tnx barbie 😘

    Lora [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.