Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anavi_92

    Anavi_92

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    SarahZg

    Anavi_92

    Jutro zenske, da vas i ja malo pozdravim.. citam stalno, ali sa zakasnjenjem pa mi je glupo komentirat nakon par sati/ dana zaostatka 🙈😂 ugl mi bili jucer na trudnickom tecaju u domu zdravlja Siget.. bilo je fakat ok, zanimljivo, dosta informacija.. 3 sata smo bili, i jos jednom sljedeci tjedan isto tako.. pa koga zanima, preporucam 👍 planiram tamo i na neku radionicu o dojenju kad bude, to smo se isto mogli prijavit..

    Javi kad bude radionica o dojenju i kako je prijaviti. Moramo baš pripadati tom domu zdravlja ili?


    Mislim da ne treba, jer ni ja ne pripadam tamo.. valjda treba jedino pod dz centar.. mi smo jucer se upisali tko je htio i ostavili podatke, pa pretpostavljam da ce nas kontaktirat kad ce bit, ovisno i kad je kome termin poroda.. isto se odrzava svaki mjesec, ko i ovi tecajevi.. 
    http://dzz-centar.hr/prim-zdrav-zastita/patronazna-zdravstvena-zastita [dzz-centar.hr]
    Evo tu na linku dolje je popis radionica za dz centar i brojevi telefona..

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    zvrkica

    Ne pričaj mi ništa. Strahota. Još da vidiš rodilište i ginekologiju, užas. Ja sam 2013 nakon operacije ležala još 3 dana na ginekologiji i zvala muža da donese domestos da operem WC i dolje tuš kadu, a tusirala se u japankama. Strahota i sramota! A kad sam dosla kuci tusirala se pola sata i svu robu na 95 oprala, a torbu u kojoj su mi bile stvari bacila. Fuj


    Cula sam, prijateljica je mjesec dana provela na OS ginekologiji, nakon toga u rodilistu, prije toga je 2 tjedna lezala kod nas i rekla da smo mi Hollywood u usporedbi s Osijekom. Bas zalosno, doslovno me klaustrofobija uhvatila. 😶

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Cure, takva je situacija i kod nas. 2012-te godine, konzervativa (odjel za cuvanje trudnoce)NEMA PODA, ono beton i rupe po betonu 😶 Toalet Boze me sacuvaj. Cijeli odjel dobio eserihiju i enterokokus (ja dosla sa sterilnim brisevima, a izasla sa tim), a cuvamo trudnocu :O Na odjelu za porodilje i bebe, malo bolja situacija. I ako se zalis, kazu (cak i mnoge isfrustrirane zene), sta hoces, nisi dosla u hotel!!!
    Ono, hocu normalne uslove, kakav hotel… Hran
    a fuj. E sad su krenuli renovirati, ali naravno druge odjele (odjel labaratorije S A V R S E N), trudnice i bebe ce nekad doci na red… nismo prioriteti entitetu koji ima vise umrlih nego rodjenih. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    KBC Rijeka isto nije najidealnija bolnica, ali wc papira uvijek ima, jedan tuš po sobi ( a tri kreveta) - bolje išta nego ništa, wc - čini mi jedan na dvije sobe ( 6 osoba), imaju fizijatricu, sposobne liječnike, 90 posto ljubazne sestre, na jednom katu svaka soba ima TV. I onako, nije prljavo. Svaki dan se detaljno čiste sobe što sam ja stigla vidjeti.
    Ali, ne znam kakvo je stanje na gornjim katovima, trudnice su na 4. katu,  nove mame i bebe na 5. katu. Samo znam da kad sam išla na preglede da sam se čudila kako se trudnice žale da je u sobama pakleno vruće.  Pitam se dali trebam svoju dekicu nositi, ..
    Ja se također nadam sobi s TV-om, bar prije nego rodim.
    Hrana je kakva je 😫. Bila sam zadnji put samo gladna. Nisam mogla ništa od toga jesti, osim onog užasnog bijelog kruha i sirića ujutro.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    m.girl6

    Nali i ti si lavica i svaka ti čast
    I ja bi sad najradije došla im tamo i kod embirologice koja mi je rekla da nema šanse da je ovo “dobitna” jajna stanica, a isto tako i kod svoje Baldani koje je više nije bilo nego što je bila u bolnici. 2. puta mi je na transferu bio Vrčić, nisam ni osjetila, uglavnom divan doktor.
    Nek je sve u redu sa našim bebačima, a oni nek se fućkaju sa svojim dijagnozama, ali sramota za tak nešto


    Hvala ti 😘 morat cemo doci tamo malo ih natamburat. 😁 Meni je sveti duh ispao na kraju puno bolji od petrove i doktori tamo i sve. Makar sam cula super pozitivna iskustva iz petrove, a losa sa sv duha 🤔 Tako je, bitno da su bebice ok.😊


  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Ana89

    KBC Rijeka isto nije najidealnija bolnica, ali wc papira uvijek ima, jedan tuš po sobi ( a tri kreveta) - bolje išta nego ništa, wc - čini mi jedan na dvije sobe ( 6 osoba), imaju fizijatricu, sposobne liječnike, 90 posto ljubazne sestre, na jednom katu svaka soba ima TV. I onako, nije prljavo. Svaki dan se detaljno čiste sobe što sam ja stigla vidjeti.
    Ali, ne znam kakvo je stanje na gornjim katovima, trudnice su na 4. katu, nove mame i bebe na 5. katu. Samo znam da kad sam išla na preglede da sam se čudila kako se trudnice žale da je u sobama pakleno vruće. Pitam se dali trebam svoju dekicu nositi, ..
    Ja se također nadam sobi s TV-om, bar prije nego rodim.
    Hrana je kakva je 😫. Bila sam zadnji put samo gladna. Nisam mogla ništa od toga jesti, osim onog užasnog bijelog kruha i sirića ujutro.


    Evo odjel za rodilje katastrofa, ja vodim trudnoća u ri privatno,a za rodit ne mislim ići tamo. Sad mi prijateljica rodila,kaže da su se ponašali prema njoj gore nego prema stoci.Kad sam joj išla u posjet sestre me nisu htjele ni uputit koja soba.A sobe od Titovog doba. Posjete non stop,3 u sobi,dojiš pred svima na izvolite. Beba joj je bila presvučena 2 puta u danu i nisu je htjele nadohranjivat dok ona nije poludila…. Auh dala bi se raspisati. A ako uzmeš apartman onda već druga priča….

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Kod nas su samo dvije rodilje po sobi, jedan wc na dvije sobe i s kim god sam pricala, svi su zadovoljni, nije staro i derutno, uredno je, higijena se redovno odrzava, bez prigovora po tom pitanju. I istina, ne ocekujem nikakav hotel, ali barem koliko toliko normalne uvjete. Ana, mislim da je svuda u rodilistima jako vruce. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    AllieH

    zvrkica

    Ne pričaj mi ništa. Strahota. Još da vidiš rodilište i ginekologiju, užas. Ja sam 2013 nakon operacije ležala još 3 dana na ginekologiji i zvala muža da donese domestos da operem WC i dolje tuš kadu, a tusirala se u japankama. Strahota i sramota! A kad sam dosla kuci tusirala se pola sata i svu robu na 95 oprala, a torbu u kojoj su mi bile stvari bacila. Fuj

    Cula sam, prijateljica je mjesec dana provela na OS ginekologiji, nakon toga u rodilistu, prije toga je 2 tjedna lezala kod nas i rekla da smo mi Hollywood u usporedbi s Osijekom. Bas zalosno, doslovno me klaustrofobija uhvatila. 😶


    Ja kad sam dosla raditi u Zagreb na neurologiju nisam mogla vjerovati koliko je velika razlika izmedju Os i Vinogradske bolnice. Nebo i zemlja! U Zg je sve novo, svaka soba ima svoju kupaonu, sve cisto i uredno. U Os se sjecam jednog odjela koji je bio u podrumu, sobe sa po 10 bolesnika, na odjelu jedna kupaona. Ma bas tuzno. To je tako bilo prije nekih 6 godina, cula sam da su sve preuredili i nadam se da je bolje jer ono sto sam ja vidjela je bilo bas lose samo sto tada nisam ni znala kako to treba izgledati pa sam mislila da je ovo normalno. 

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    E da, i kod nas nema posjeta u sobe, mislim da eventualno muzevi smiju doci. Bebu sestre iznose na staklo na vrata i iz glavnog hodnika ih se moze vidjeti. Rodilja moze izaci u taj hodnik kad su posjete, ali da njoj ulazi tko hoce, toga nema. U zimskom periodu i sezoni gripa je karantena. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Ana89

    KBC Rijeka isto nije najidealnija bolnica, ali wc papira uvijek ima, jedan tuš po sobi ( a tri kreveta) - bolje išta nego ništa, wc - čini mi jedan na dvije sobe ( 6 osoba), imaju fizijatricu, sposobne liječnike, 90 posto ljubazne sestre, na jednom katu svaka soba ima TV. I onako, nije prljavo. Svaki dan se detaljno čiste sobe što sam ja stigla vidjeti.
    Ali, ne znam kakvo je stanje na gornjim katovima, trudnice su na 4. katu, nove mame i bebe na 5. katu. Samo znam da kad sam išla na preglede da sam se čudila kako se trudnice žale da je u sobama pakleno vruće. Pitam se dali trebam svoju dekicu nositi, ..
    Ja se također nadam sobi s TV-om, bar prije nego rodim.
    Hrana je kakva je 😫. Bila sam zadnji put samo gladna. Nisam mogla ništa od toga jesti, osim onog užasnog bijelog kruha i sirića ujutro.

    Evo odjel za rodilje katastrofa, ja vodim trudnoća u ri privatno,a za rodit ne mislim ići tamo. Sad mi prijateljica rodila,kaže da su se ponašali prema njoj gore nego prema stoci.Kad sam joj išla u posjet sestre me nisu htjele ni uputit koja soba.A sobe od Titovog doba. Posjete non stop,3 u sobi,dojiš pred svima na izvolite. Beba joj je bila presvučena 2 puta u danu i nisu je htjele nadohranjivat dok ona nije poludila…. Auh dala bi se raspisati. A ako uzmeš apartman onda već druga priča….


    Ajme😯😯😯.  

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.