Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Gdje je Miranda nestala?! 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    divno je more u suton 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Gdje je Miranda nestala?!


    I mene zanima :/ Vjer se zatrpala obavezama. Znam da treba pisati nesto za specijalizaciju, koliko se sjecam. 

    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    du1988

    zadranka, javi kad stigne! Ja cu s ethereala naruciti jastuk dekicu pa me zanimaju dojmovi!


    Ja sam naručila jastuk dekicu. Stigla za dva dana. Zadovoljna. Jedino šta nije na vezanje nego na čičak. Materijal odlican

    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    nali

    m.girl6

    Hvala ti draga Nali, vjeruj mi da se ponekad tako i osjećam.
    prof.Dinka Pavičić Baldani, znam da je ona ivf ginekolog a ne za trudnoću, ali opet nije mi to smjela tako reći, a onda je došla dr.Ivana Jurković i ona je isto to potvrdila njezin zaključak. Da bi me poslali kod prof.Škrablin na odjel patologije za 5 dana i ona mi je rekla da je sve u najboljem redu i da o kakvom pobačaju oni pričaju, da sam se ja jedva dočekala da budem trudna, a kud bi one mene na pobačaj. Naravno da sam u međuvremenu išla privatno jel mislim da bi svirnula na živce da sam čekala 5 dana. Hvala BOgu na dr.Kosu koji me primio 2 sata nakon što sam mu rekla situaciju.
    Idem u TA u Petrovu, ali prof.Škrablin i vodim trudnoću kod dr.Kosa. A ti? KO je tebe pregledavao u petrovoj?

    ja ću uzeti zaštitne navlake sad sa vikend preko dada&rocco jer imaju popust na njih 15%, a na ostali asortiman 10-20%. Javite cure kak ste zadovoljne sa stvarima sa ethernala i ja tamo mislim uzeti dekicu i tetrice.

    Mislila sam da ti je Skrablinka krivo vidla na uzv. Ja sam prije cca 5 godina imala problema u petrovoj, vise se imena tih doktora ne sjecam, trebala bi nalaze nac, uglavnom nakon hodanja i hodanja tamo, pokusaja raznih izazivanja ovulacije, bez menge po godinu dana, oni meni rekli da sam neplodna. Neki spominjali menopauzu.. Ukratko. Ono nisam se osjecala ko zena nakon tih pregleda..koma.. Kod svake dok.totalno razlicita dijagnoza. Digli oni ruke od mene i ja od njih. Sad bi im najrade s trbuhom dosla, al sumnjam da me se sjecaju. Onda me najurila moja privatna ginicka kad sam ostala trudna- kod skrablinke i njen pristup mi je potvrdio moj
    prijasnji stav o petrovoj. Jer sam isla paralelno njoj i u podobnik. Zena nista kod mene nije vidla, ni hematome, ni miome, ni ciste u mozgu, ni skracen cerviks.. Bas nista. Po njenom sve super. Malo mi je falilo da joj sve nalaze, uzv slike dam i pokazem di je sto od problema. Tu sam poludila i vise nejdem tamo.

    Ja sam imala problem s Petrovom. I zato se toliko plašim te bolnice. Doktor mi je sa 20  počeo vikati dok sam ležala na ginekološkom stolu da imam dva velika tumora i da sam trebala već rodit jer nikad neću. Također drugi je dr to potvrdio i htjeli su mi izvadit jajnike i maternicu.

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    SarahZg ne mogu vjerovati ovo za doktora 🤤🤤🤤
    Jastuk dekicu imam i ja njihovu i baš mi fora to na čičak 😀

    Jao more, more. Ove godine nisam mogla ići, ali nadoknaditi ću. 

    [lilypie.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Cure, vecina vas je vise od mene trudna pa cete mi znati pomoci.
    Znam da se anomaly obavlja od 20. Do 24. Tjedna. Ja bih u pon mogla ici na pregled. Tada cu biti 18+6 (dakle jos u 19.tjednu). Drugi termin mi je cetvrtak (kada cu biti 19+2). Znaci li nesto taj jedan dan koji mi fali do toga da udjem u 20.tt ili ipak ne?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Za cure koje nemate fejs, podijelim vam svoj popis stvari. Na fejsu je u word formatu.
    Krupne stvari
    ·         Autosjedalica za bebu 0 ili 0+ (JAJE)
    ·         Kolica (3u1 ili 2u 1)— o tome ovisi autosjedalica
    ·         Krevetić, madrac, nepromočiva podloga, ogradica
    ·         Komodica  + dio za presvlačenje+ spužvasta podloga
    ·         Mjesto za odlaganje bebinih higijenskih potrepština (dodatna polica sa kutijama ili nešto viseće?)
    ·         Baby gym (edukativni madrac)
    ·         Ako je potrebno, putni krevetić (može biti i umjesto vrtića) +madrac za putni krevetić ako je donji dio pretanak
    ·         Hranilica
    ·         Ergonomska marama za nošenje ili nosiljka druge vrste
    ·         Banana jastuk – jastuk za dojenje

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Manje krupne stvari
    ·         Mobil za krevetić ili igračka za uspavljivanje (zvuk, svijetlo) 0+ dob
    ·         Igračka za kolica 0+ dob ( koja može funkcionirati na više mjesta)
    ·         Koš za pelene (može i neki obični sa poklopcem)
    ·         Kadica
    ·         Torba (ruksak) za pelene (za kolica  i nošenje- oku ugodno!)
    ·         Izdajalica
    ·         Privjesak za dudu

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Higijena i hranjenje
    Beba
    ·     Pelene jednokratne cca 120 kom ( da bebina koža diše) za doma + jedan manji paket za bolnicu
    ·     Tetra pelene (10 bijelih, 5 -10 šarenih)
    ·     Posebni detergent za bebinu odjeću
    ·     Sensitive omekšivač za istu
    ·     Bočica + dudica ( po mogućnosti antikolik, i dosta po jedna za početak)
    ·     Termometar
    ·     Prva četka i škare za noktiće
    ·     Aspirator  za nos
    ·     Krema za pelenski osip, puder za guzu, 
    ·     Krema za lice protiv isušivanja za hladne dane, nježno bebi ulje za tijelo
    ·     Fiziološka otopina i octenisept ( i za mamu vrijedi!!)
    ·     Za kasnije baby šampon (2u1)
    ·     Blazinice za suho pranje
    ·     Štapići za uši
    ·     Ručnik sa kapicom 2-3 komada
    ·     Rukavica za pranje
    ·     Vlažne maramice
    ·     Napomena: Za ad- dodatno ili zamjensko  mlijeko, se nadam da neće biti potrebno 😊 I optimistično ne kupujem.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.