Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sandrica30

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Jutro cure.. čitam sve što se pisale od jučer do danas pa evo da podilim nešto s vama.. Ja nemam još NIŠTA za svoju malu curku..udajem se za 2 tjedna i još radim tako da mi je fokus na skroz drugim stvarima.. mislim si jutros jesam ja luda..nemam pojma o čemu pričate, robica, kadice,dekice, … jedva čekam da prestanem radit i da napokon stavim tu veru na otečeni prstić pa da se mogu posvetit ovoj maloj bubalici..
    idem na ogtt sutra ili u petak pa ćemo vidit di smo..
    pozdrav svim aktivnim mamama

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Znači tri smo već za ogtt u petak hoho

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Dobro jutro curke nadam se da ste dobro danas

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Jutro curke,
    Vidim da se vecina muci s nespavanjem i raznim bolovima, ja na svu srecu dobro spavam a bolovi su prisutni kako kad. Primjetila sam da kad sam vise aktivna da me manje boli, znam da neke od cura moraju strogo mirovati kao nasa Salatica. Salatice drzim najvece moguce fige da u petak doktor kaze da se mozes pocet vise kretat 🙏
    Du i Allie gledala sam i ja taj krevetic u baby centru i lijep je, jedino sto je mene zasmetalo je to da mi je djelovao plasticno a od drva je, sto me skroz iznenadilo. Nije mi djelovao prozracno i drveno 😏 nadam se da ce Du stec drugaciji dozivljaj.. 😊
    Odo ja na trening, pa plac i kava. Za rucak radim cufte u sosu po Bruninom receptu 🙂 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kolačići

    Kolačići

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Također iz ureda, uz jutarnju kavicu koju mogu piti i ne smeta mi hvala Bogu! Ni mi nemamo baš nešto, dekice dobili od baka, krevetić moj koji treba prebojati i osvježiti i to je to. Hvata me panika a mužić je potpuno opušten….. a 28 tt prolazi….

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Jutro cure..ja evo taman malu spremila i otoremila u sk.druga spava ..ja marendala i sad oijem caj brusnicu vec par dana i mislim da vise nije ni potriba…ja inace dobro spavam nemam problema s tim..iako kasno zaspem tamo oko ure ali kad zaspem spavam ko top..odem samo jednom u vc prije je to bilo po pet sest puta…sad je valjda mirno dr.tromjesjecje i to onda se ipak malo smanji..sad uzivam imam vrime za sebe ispijam caj surfam..a kasnije cu lagano oko rucka da cura kad dode bude sve toplo i na stolu…eto drage moje klokanice…pozdrav za sve i cujemo se kasnije….😊😊😙😙😙

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Kolačići

    Kolačići

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Meni spavanje ne ide od 20 tt. Ništa me ne boli, jedino žgaravica ali to riješim čašom Donata prije nego legnem i sa puno jastuka tako da sam skoro sjedeći u krevetu. 

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hvalaaa cure 😊 Evo igram se sa Lenom koja skakuce i odmah mi lakse bude ❤️ Ali sto jest, jest, puno je lakse i brze kada imas obaveza (ili makar para hahaha, da narucujem, ali za sad je 🛑 stop, moram platiti sta sam sve narucila i za doktora u petak i torbu Nivea iii da imam ruckati svasta lijepo haha). 
    Ptica, 
    cuftee 😍 Meni sarma ne izlazi iz glave 🤣 i sač dobar opet, kao za rodjendan, uz kuruzice.
    Za jastuk, nasla sam ga. Pise za dojenje, to je to? Nije onaj predugacki, postavljale ste ga. Jos samo da mi muz ode po to, ako stigne. Predgradje sam, nije bas za skoknuti 😒 

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Jutros sam se nesto uspavala. Dosao mi je podsjetnik za sutrasnji OGTT, stalno sam mislila da je u petak. 
    Klikerice, vidjela sam HM, preslatkih stvari ima, kad stavim ove najvece komade namjestaja, onda cu gledati detalje sto i kako bih. Na onoj RS stranici bih zazmirila i uzela sam onu avion policu, jer je predivna i posebna. 
    Salatice, i meni je jastuk za spavanje spas, ne znam kako bih bez njega, ledja me uopce vise ujutro ne bole. A ako preko dana lezim na kaucu bez njega, ledja odmah krenu maltretirati. 
    Maggie, super za policu, drago mi je da ces nesto uspjeti iskombinirati, stvarno je super. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Mi danas imamo sarmu za rucak 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.