Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Joj, cim me nema par stranica, gubim se haha. Zapamtila sam da cure imate bas lijepe stomaciceee 😍😊(ma da to nisu vise stomacici, vec pravi trudnicki 😍).
    Ana, 
    samo se sjeti Salatice i 19+ 🤣 Mislim da je prestrog. Meni je to taman. Ne znam sta hoce od nas, da lezimo i mirujemo, da nista ne jedemo, ne pusimo (ovo opravdano za nas pusace) i da dobijemo 6kg h
    ahahaha 🤣 Ja jesam pretjerala, ali znam da je najmanje pola zbog cigara i onda mi nije krivo, bolje kilogrami nego cigareta, ali da tebe proziva… Ignorisi ga. I ja cu sutra dobiti ribanje. 3kg sam za ovaj nepuni mjesec u plusu i jebiga, sta cu haha.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Slike od Pepe i Vane11 - predivne ste cure A da Pepe, naporan je..još je napisao da moram neki hemoglobin A1C vaditi. Vidim da je to neka pretraga za dijabetes…ne kužim fakin strku oko toga, ako je OGTT za trudnice 8,5 tolerancija, odnosno 7,8, meni je bio 7,5. Ne bi da sam dijabetičar…a svašta. Mislim da nakon ove trudnoće mijenjam općeg ginekologa, ne treba mi takav paničar da mi unosi nemir. S jedne strane paničar, s druge mu je smiješno što ne treba biti.
    I još ga pitam za bolove u kostima, konkretno nozi kad zaboli zbog otpuštanja relaksina iz leđa..on meni ni dva ni tri–težina, treba paziti. A što da očekujem od tipa koji me poslao onoj mesarici na prvu operaciju u Pulu prošle godine. jer su bili školski kolege

    Mužu možda ipak pošaljem ječmenacMislim da je razlika između ženskih i muških riba- muške su stoput gore…

    Busybee - čestitke na curici!!

    Svjesna - sretno na pregledu i tebi i svim drugim curama koje idu

    Sretan rođendan Klikerica i Tribe, proslavite rođendan najbolje moguće!!!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu
    Divni trbusi 😍😍😍
    Truskawka nadam se da uzivas  s muzem i nadoknadujes vrijeme razdvojenosti. Nismo te zaboravili, nemoj ni ti nas.
    Du Du Du Du, Antonela i ja ti zahvaljujemo na ideji za danasnji rucak. Mi smo i tikvice napunile. Cak smo pjevale i plesale dok smo kuhale. Izvrstan je bio. A sta si danas lijepo kuhala? 🤣🤤
  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Joj, cim me nema par stranica, gubim se haha. Zapamtila sam da cure imate bas lijepe stomaciceee 😍😊(ma da to nisu vise stomacici, vec pravi trudnicki 😍).
    Ana,
    samo se sjeti Salatice i 19+ 🤣 Mislim da je prestrog. Meni je to taman. Ne znam sta hoce od nas, da lezimo i mirujemo, da nista ne jedemo, ne pusimo (ovo opravdano za nas pusace) i da dobijemo 6kg h
    ahahaha 🤣 Ja jesam pretjerala, ali znam da je najmanje pola zbog cigara i onda mi nije krivo, bolje kilogrami nego cigareta, ali da tebe proziva… Ignorisi ga. I ja cu sutra dobiti ribanje. 3kg sam za ovaj nepuni mjesec u plusu i jebiga, sta cu haha.


    Pa da, da mirujem, ne jedem, brojim svaki zalogaj, da nosim 3 kg sisa i kilo i pol bebe u 30. tt i sve to da ne dobim više od 11 kg u cijeloj trudnoći I ovce i novce A već sam gladna i živčana, toliko da mi se i stomak pokvario koliko posti jadan…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    cure, sve ste divne! busybee, cestitam na curici! ana, bome danas nije tvoj dan…sutra ce biti! Sinoc smo jedna drugoj pozelile sto manje stresa, ja sam relativno bezbolno i brzo sve obavila, a tebi dan koma…sutra ce biti bolje, danas se ispusi i grintaj i salji jecmence  😁 ptičice, taman slusam kako mi crijeva jaucu i pojela sam saku badema i ljesnjaka jer sam jutros stala na vagu i kad nisam pala u nesvijest…na dobrom sam putu da u 4 tjedna od pregleda do pregleda natucem 4 kile…imam osjecaj da jedem isto, a brze dobivam na kilazi, je li to moguce? 😆 uglavnom, rucak ti izgleda mljac mljac mljac 🤤 kod mene danas na meniju oslic i krumpir salata s jajima! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ana89

    Slike od Pepe i Vane11 - predivne ste cure A da Pepe, naporan je..još je napisao da moram neki hemoglobin A1C vaditi. Vidim da je to neka pretraga za dijabetes…ne kužim fakin strku oko toga, ako je OGTT za trudnice 8,5 tolerancija, odnosno 7,8, meni je bio 7,5. Ne bi da sam dijabetičar…a svašta. Mislim da nakon ove trudnoće mijenjam općeg ginekologa, ne treba mi takav paničar da mi unosi nemir. S jedne strane paničar, s druge mu je smiješno što ne treba biti.
    I još ga pitam za bolove u kostima, konkretno nozi kad zaboli zbog otpuštanja relaksina iz leđa..on meni ni dva ni tri–težina, treba paziti. A što da očekujem od tipa koji me poslao onoj mesarici na prvu operaciju u Pulu prošle godine. jer su bili školski kolege

    Mužu možda ipak pošaljem ječmenacMislim da je razlika između ženskih i muških riba- muške su stoput gore…

    Busybee - čestitke na curici!!

    Svjesna - sretno na pregledu i tebi i svim drugim curama koje idu

    Sretan rođendan Klikerica i Tribe, proslavite rođendan najbolje moguće!!!


    Ana, HbA1c  pokazuje prosjecnu razinu glukoze u krvi posljednja tri mjeseca..meni su to odma prvi put stavili na uputnicu sa ogtt.pa mozda ako to bude ok prestanu maltretirati🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    E i da za grudnjak ja sam u hmu uzela tj nasla obicne, 2kom 130kn, ja sam sad narasla na 80d, u mulleru sam uzela istu velicinu onaj jedan za dojenje, jeftin je nekih 70kn, a u bubamari sam pogledala na netu nema velicina tj nema kosarica, idu do 90, al kosarice b i c.. Mozda je trenutno bilo takvo stanje, treba doc tamo i pitat prodavacicu 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    marti8

    Ana89

    Slike od Pepe i Vane11 - predivne ste cure A da Pepe, naporan je..još je napisao da moram neki hemoglobin A1C vaditi. Vidim da je to neka pretraga za dijabetes…ne kužim fakin strku oko toga, ako je OGTT za trudnice 8,5 tolerancija, odnosno 7,8, meni je bio 7,5. Ne bi da sam dijabetičar…a svašta. Mislim da nakon ove trudnoće mijenjam općeg ginekologa, ne treba mi takav paničar da mi unosi nemir. S jedne strane paničar, s druge mu je smiješno što ne treba biti.
    I još ga pitam za bolove u kostima, konkretno nozi kad zaboli zbog otpuštanja relaksina iz leđa..on meni ni dva ni tri–težina, treba paziti. A što da očekujem od tipa koji me poslao onoj mesarici na prvu operaciju u Pulu prošle godine. jer su bili školski kolege

    Mužu možda ipak pošaljem ječmenacMislim da je razlika između ženskih i muških riba- muške su stoput gore…

    Busybee - čestitke na curici!!

    Svjesna - sretno na pregledu i tebi i svim drugim curama koje idu

    Sretan rođendan Klikerica i Tribe, proslavite rođendan najbolje moguće!!!

    Ana, HbA1c pokazuje prosjecnu razinu glukoze u krvi posljednja tri mjeseca..meni su to odma prvi put stavili na uputnicu sa ogtt.pa mozda ako to bude ok prestanu maltretirati🤞

    Nadam se da bude ok i neće se više spominjati 😊😊😊. Hvala cure na potpori 😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Ana grlim!!! Ako te tješi tvoj gin je još super kako bi ti bilo na vuk vrhovcu (zna pepe 🤣). Puno stroža prehrana kako sam ti i prije komentirala i vječna napomena pridtžavati se dijete i strogo pripaziti na kilažu 🙈 A u 31 tt sam na +7, u zadnjih mjesec dana dobila 0 i svi šećeri ispod 4.8. Ogtt mi je bio na srednjoj vrijednosti povišen za 0.2 i sad ih se ne mogu riješiti više 🙄
    E sad, toliko je lijepih trbuščića bilo…Pepe, Lily, Vanna, Maggie 😍😍😍😍 (isprike ako sam nešto pobucala)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima  E sad da se i ja osvrnem na ono što sam usojela zapamtit.
    SRETAN ROĐENDAN našim slavljenicama! 
    Robica je preslatka, pogotovo mi se sviđa onaj matematički bodi. 
    Trbuščići vam jako lijepi, baš se fino popunjavamo 
    Za grudnjake sam dobila preporuke za one iz müllera, takve planiram uzet al čekam još malo jer ne znam sad još koji broj uzeti, koliko ću još bujati 
    Meni vaga jutros pokazuje -600g, ne kužim kako. Tako da ispada da sam u ovih 6 mjeseci dobila ispod 3kg. Hm.. Valjda će sad krenut i te brojke rast malo brže.
    Danas dolaze prije s posla pa pravim sirnicu, zeljanicu i evo gotovi su muffinsi s orasima i čokoladom.
    Uživajte sve u danu i ne dajte nikome da vam ga pokvari, i nešto fino papajte 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.