Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AnnaO

    AnnaO

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Cure sretan rodendan koje danas slave!!!
    Ja sam danas koma L je zakurio temperatura ne pada meni glava hoce puknuti a radim popodne vise sam na mobu sa svekrvom da vidim kako je njemu a i muz se pozalio da ga grlo boli jedva cekam da dodem doma da ga pomazim i poljubim mislim na malca ne na muza s njim se mogu samo posvadati u zadnje vrijeme 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Salatice ti si 🔝🔝🔝
    Eto cure da vam se pohvalim probili smo led i obavili nas prvi soping jedva sam stala sa trpanjem u kosaru uglavnom sutra vam sve poslikam bas sam nekak hepy sad da napokon i moj malac ima svoje prve stvarcice 😍😍😁😁😁

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    _lily_0

    Salatice ti si 🔝🔝🔝
    Eto cure da vam se pohvalim probili smo led i obavili nas prvi soping jedva sam stala sa trpanjem u kosaru uglavnom sutra vam sve poslikam bas sam nekak hepy sad da napokon i moj malac ima svoje prve stvarcice 😍😍😁😁😁


    kad sam krenula citati post o probijanju leda sam pomislila na nedavnu temu 😂 ali bravo i za soping! jedva cekam slike!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Tocno sam znala da ce pojedine pomislit prvo na to 😂😂😂😂😂😂 

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Miranda

    Cure sretan vam rodendan 😘🎉
    Divne ste sve sa slika 😍😍
    Ana ginekolog ti stvarno pretjeruje, kuzila bi da je beba puno veca ili imas viska plodne vode ili bilo sto. Ali zbog 10 kg ponovo na ogtt je pretjerano.
    Barbie jos uvijek cekamo dio dozvola a u meduvremenu skupljamo ponude i procjene pa cemo vidjeti do kud cemo doci. Ionako nista od toga ove godine jer ce jesen i kisa zacas tako da cekamo proljece. Brat je djelomicno u toj bransi pa je on kontrola svega sto nam nude sto je super 😁
    Mina uzivaj 😍
    Luks i meni su noge buknule, iako ne bi rekla ovako ali probala sam nekidan stikle planirane za svadbu i nema sanse, tuku mi direktno u mali mozak 🤣😭 Nasla sam plan b, otvorene sandale s podesivim remenom, u njih mi stopala mogu stati. Nisam ocekivala da ce mi ove biti toliko tijesne, u svu svakodnevnu obucu jos stanem normalno.
    I ja sam primjetila da truskawke nema, sigurno uziva s muzem napokon 😊


    Hvala, umirila si me dodatno, skupa sa curama 😀. Ujutro sam se osjećala kao baby seal i uzrujano, sad sam ok. Čak sam pojela i 150 g njokića s junetinom danas. Mislim da je moj bebon bio zahvalan. I napaćeni želučić.
    A za dijetu, ofc da ne jedem slatkiše- ni čokolade, ni sladolede, ni bijelo brašno….jedem zdravo od početka, jošjprije trudnoće. Od zraka živit ne možeš. I ne možeš ništa ne dobiti kilaže, a biti neaktivan skoro cijelu trudnoću. 
    A za OGTT, ne idem nigdje dok ne pitam ove u Rijeci. Mislim da nema potrebe stoput u mjesec dana se bosti, a da nema ništa posebno alarmantno. Bebon je veliki, ali je u tjednu, kojih par dana veći i ovi u Ri su zadovoljni. Njima vjerujem, iako ne pričaju previše zbog manjka vremena, kaže da je ok, ok je😀😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    _lily_0

    Salatice ti si 🔝🔝🔝
    Eto cure da vam se pohvalim probili smo led i obavili nas prvi soping jedva sam stala sa trpanjem u kosaru uglavnom sutra vam sve poslikam bas sam nekak hepy sad da napokon i moj malac ima svoje prve stvarcice 😍😍😁😁😁


    Odlično za shoppinga:) Jedino bolje od shoppinga je to podijeliti s nekim 😊😊😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu
    Evo na brzinu nisam mogla odolit da opet ne zavirim u vrecicu 😍😍
  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    du1988

    Mina93

    Stigosmo 😁

    evo te u nasem kraju ⛴️🤗


    Dada 😍 
    Salatice, zadar, tj brod za ugljan 😊
    Na vikend smo zgibali, malo smo ga produzili, imamo pregled i necaku rockas i malo do mojih djiric 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Joooj lily divne stvarcice 😍 di ste to bili? 

    [lilypie.com]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Mina93

    Joooj lily divne stvarcice 😍 di ste to bili?


    U kik smo isli, a sutra cemo mozda u pepco da vidim kaj tamo mozemo ugrabit 🙈🙈🙈🙈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.