Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Bambusovlist, 
    dobrodosla 😊 😘
    Malo sam se smirila, istrazivala sam pola noci i nasla da je “watery discharge” normalan, tj ne mora znaciti da je plodna voda 😋 Google 😍 haha.
    Spavala sam mozda sat-dva haha. Opet moram Mirandin recept, kamilica caj pred spavanje i kapi lavande na jastuk.
    Joj cure, sramota me koliko sam jauknula na pregled. Kao da mi je noz stavio dole i ubo i okrece. Toliko bolno. Ispada da izmisljam. Tj rekao mi je: ti ozbiljno moras razmisliti o epiduralu. 😶 Ne znam sto sam toliko osjetljiva dole, stvarno doktor nije grubijan, do mene je 🙄 Ali ja inace znam imati i odnose bolne… I žalila sam sam se njemu, on mi govorio, sve je uredno, nema razloga za to. E jbg, ja luda xD Jedino psiha mozda 🙄

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Jutro 😀
    Danas sam zen 😁 Mužu odmah lakše😂😂

    Salatice, ajde ti spavati jer si guglala tijekom noći 😂😂
    Sta te ima biti sram, ja sam jaukala oba vaginalna pregleda jer je ova moja gruba užas. I nije mi bed, dok ovaj privatnik kojem odem je super, ništa ne osjetiš.

    Nova cura dobrodošla i želim ti školsku trudnoću

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    dobro jutro svima 😍

    u Zgu puše i kiša će. neka, vrijeme da konačno malo zahladi. 

    Bambusovlist, dobrodošla 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Jutro cureeee. Nadam se da ste se sve naspavale.
    Mene uzasno boli prepona,toliko da sepam. Valjda ce jutros bit bolje,nos nisam ustala,sve me strah hodat.
    Bambusovlist dobro nam dosla
    Cure cestitke na pregledima,sve super vijesti.
    Ja imam more iscjedka,sto prozirnog,sto bijelog.
    Prosli put dokt.me je pitao smeta li mi i gledao ga pod mikroskopom,al mi nije nista dao za njega….

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Jutroooo
    Bambusovlist dobro nam dosla 😁
    Barbi zar nije ovo najbolje jutro ja sam odma bolje i jedva sam docekala da vise zahladi 😊😊😊
    Blaza joj znam kako ti je mene je prvo bolila ljeva prepona pa stidna kost prvih dana isto kak si rekla sepala sam tjedan dana je bolilo pa popustali taman pusti kad krene desna bolit pa jos tjedan dana 🙈🙈🙈🙈🙈 a sad ovisi kako kad osjetim ali obje nekad jace nekad manje ocito je ono bio bas neki nagli rAst sirenja..
    Ako te jace boli uzmi si predah pa odlezi koji dan brzo bu proslo 😘

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Dobro jutro na čarobno jutro 😏 baš je sivo u zg..ali neka paše mi, ja budna mačke su bile gladne i željne pažnje od 7h…muž hrče a ja zujim okolo 😁 već sam i gladna a neda mi se dizat iz kreveta opet…btw. vađejđej 😱 zašto te kosti toliko bole?jedva se okrenem u krevetu, čim pomaknem noge u stranu boli…i da malac je lud od jutra, ne znam od kud mu toliko energije, ima da mi kroz šav na pupku izađe van 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Bambusovlist,
    dobrodosla 😊 😘
    Malo sam se smirila, istrazivala sam pola noci i nasla da je “watery discharge” normalan, tj ne mora znaciti da je plodna voda 😋 Google 😍 haha.
    Spavala sam mozda sat-dva haha. Opet moram Mirandin recept, kamilica caj pred spavanje i kapi lavande na jastuk.
    Joj cure, sramota me koliko sam jauknula na pregled. Kao da mi je noz stavio dole i ubo i okrece. Toliko bolno. Ispada da izmisljam. Tj rekao mi je: ti ozbiljno moras razmisliti o epiduralu. 😶 Ne znam sto sam toliko osjetljiva dole, stvarno doktor nije grubijan, do mene je 🙄 Ali ja inace znam imati i odnose bolne… I žalila sam sam se njemu, on mi govorio, sve je uredno, nema razloga za to. E jbg, ja luda xD Jedino psiha mozda 🙄


    Dobro jutro!
    Ma kad me ova jedna dr provjerava vaginalno, čak i vadi briseve, jedva osjetim. Međutim, kad to radi drugi doktor sve zvijezde izbrojim, tj. postanem majstor dubokog disanja😆😆😆. 
    Ali bitno da to obave, unatoč neugodi.

    Doručkujem. Haha.

    Napravila sam i ja nešto što neću inače:
    Guglala i ja nekidan kad mi je dva dana za redom bilo muka( nisam povraćala sva sreća) u gluho doba noći sa primjesama kiseline. Piše normalno. Oki, nije se ponovilo i proći će😅

    Slijedeći tjedan financijski udarac, 1000 eura školarine za faks. Upisati ću i tražiti mirovanje u istom šutu. Inače pišu ponavljanje godine u mirovanju, a to ne dopuštam jer sam skupila 99 posto ocjena. 

    Tako da za godinu dana nastavljam svojim tempom + small addition👶 Team work 😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Bambusovlist dobro došla!
    Meni se moja curka napokon ponovno počela javljati, nadam se da sad više neće nestajati na dulji period :) i više ne lupka na čudnim mjestima, sad je baš na trbuhu, čak i je i oku vidljivo kad se miče 😍
    Lijep dan vam želim!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Jutro cure!
    Bambusovlist dobro došla!
    Meni se moja curka napokon ponovno počela javljati, nadam se da sad više neće nestajati na dulji period :) i više ne lupka na čudnim mjestima, sad je baš na trbuhu, čak i je i oku vidljivo kad se miče 😍
    Lijep dan vam želim!


    Najbolji osjećaj. Zamisli kad će biti veća i svako okretanje ti je zatezanje trbuha na max..ali vidiš guzu, glavicu, nogicu, leđa, svaki put 😍😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Jutrooo.
    *Šta se tiče #GRČEVA ja ih imam skoro svaku noć. Samo mi je već bilo uopće pisat i pitat dal' vam se događa jer je frendica rekla da se njoj nije to događalo prije osmog mjeseca trudnoće.

    * Mene svi pitaju za #IME i značenje. Rekla sam im. Bolje da se naviknu. Većini se sviđa. Osim mojoj malenoj sestri. Mislim malenoj. 1 srednje.Ona svaki dan ima nove prijedloge.

    @Nema me baš ovdje jer renoviramo  stan. Dok još mogu. Pa nemam.vremena uvijek tipkati ali Vas uspijem procitati uz kavicu. 

    @Drago mi je za uspjesne preglede i super shoppinge. Ona robica je predivna.

    Pozdrav svima.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.