Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Jutro svima 
    Imam pitanje za vas iz zg-a. Dragi i ja bi koji dan išli do Arena centra pa me zanima hoću tamo nać što mi treba za trudnoću od robe,npr. deblje trudničke tajce,spavaćicu i sl.? 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    zvrkica

    Ovisno što želiš, ja sam uzela bez izvezenog imena i sa postarinom 230 kN. Super su što se tiče dogovora, sama biras sve, i na mail dobiješ ponudu.


    ja bih slova za ime i oblačić definitivno. a dvoumila sam se još i oko mede. možda bi mi to sve skupa bilo tu mač. ali slova i oblačić ću uzet 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Jutro svima
    Imam pitanje za vas iz zg-a. Dragi i ja bi koji dan išli do Arena centra pa me zanima hoću tamo nać što mi treba za trudnoću od robe,npr. deblje trudničke tajce,spavaćicu i sl.?


    u Areni imaš h&m odjel za trudnice i to je više manje to. imaš normalne dućane tipa c&a pa ak staneš u neke njihove brojeve. a od opreme i dućana za djecu imaju Magic baby. rekla bih da Arena možda nije baš najbolji izbor ako ideš tako kupovati trudnički. West Gate mi se čini bolji. ili King Kross.

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure!
    Kod mene rigoleto party od ranog jutra 😟 moj organizam u trudnoći ne može podnijeti nikakve vitamine, al baš nikakve. Do nedavno sam pila samo neko blago željezo od solgara i to svaki drugi dan, i to je bilo onako, nekad rigoleto nekad ne. Sad sam počela piti kendural c jer solgar očekivano nije dovoljan i evo već treće jutro rigoleto… Ne smijem odustat nego nastaviti pit i rigat, nema mi druge, a o kojekakvim dodatnim vitaminima mogu samo sanjat 😔 nadam se da je točna tvrdnja da je jedina šteta meni, a ne bebi, da se beba snađe od mene…
    Želim vam svima lijep dan! 
    Štrudlice, definitivno je bolji izbor West Gate, nećeš se nešto našopingirati u areni, pogotovo za sebe…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    MareiKate, meni isto ne paše taj Kendural C. prvo sam ga porigala. no, to sam si sama kriva jer sam ga uzela natašte. znači, prvo doručkuj pa ga uzmi. 

    a evo sad od njega imam zatvor točno toliko koliko ga uzimam. a prije toga normalna probava.

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ma ja ga ni ne pokušavam na tašte, nego uz obrok negdje sredinom dana, jer ujutro pijem tablete za štitnjaču, ali svejedno, nema pomoći…

    [tickerfactory.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetima 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu
    nisam se slikala neko vrijeme pa ajd da se na puni tjedan . evo od naprijed se ovak ne kuži na prvu, ali se vidi s boka moja loptica ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Ma ja ga ni ne pokušavam na tašte, nego uz obrok negdje sredinom dana, jer ujutro pijem tablete za štitnjaču, ali svejedno, nema pomoći…


    Ne pit ili jesti mliječno pored kendurala C 😀- sat prije ili dva nakon. Meni je probava ko urica od njega. Crna, ali redovita.  Nekako sve ravnam po njemu i prenatalnim vitaminima.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Barbie fascinantna si mi 😁
    Vidi te tjedne a kao da uopce nisi trudna, pa ti si takva sretnica. Bebon je definitivno odlucio idem se roditi ali necu mami da pokvarim figuru 😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.