Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • iamhappy

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ana89

    Ana89

    barbiemama

    haha kako ćemo tek kasnije kad beba više stisne mjehur.

    vremenska prognoza za Zg je super, milna je vidjeti sve te sive oblake 😁

    Popijem dva dl vode, 5 puta sam na wc- u.

    A u Istri zasad sunčano. Bar obalni dio. Još mi je i teško disati jer sam skupila neki virus prehlade i kao da gutam čavle, i sinusi su me malo stisli. Kad sam imala triput grupu nitko nije dobio od mene istu. Neki moji ukućani sa virusom ili streptokokom mašu okolo s tim, ne paze, i to znajući da sam trudna i nemam neki izbor za samopomoć. Malo sam živčana danas.


    jutro cure, danas sam i ja živčana baš ne kužim što mi je. :-)
    idem ranije s posla i jedva čekam. 
    u Istri sunčano, o suuper, za vikend idem u Istru pa se nadam ok vremenu. :-)

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Ana89

    A kako stojimo sa strepsilsima i neoanginima? Pretpostavljam it's a no 😫


    Isla pastile koje su meni bzvz iskreno i sad mi je dala teta ljekarka neke bomboncice od trputca koji mi vise pomazu, isla su 40kn a ovi 20 a duplo su mi bolji

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Ana89

    Propolis za djecu. Tražim neki bez alkohola, samo taj imaju .Hoće li to imati koristi na odrasloj osobi? Treba mi nešto za ubiti streptokok u grlu i sinusima. Sad imam inhalaciju i čaj od lipe i mente, ispirem grlo koncentratom kadulje.


    Ana mislim da ce ti pomoc. Sve je prirodno, samo nemoj pit caj od kadulje 🖒

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    ja na poslu na nekom sastanku. toliko se dosađujem da čitam klokanicu 😂 

    danas je baš ful oblačno i hladnjikavo. ali paše mi to više od one vrućine. 

    [lilypie.com]

  • seiva

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Jutro curke! 
    Doslo nam malo svjezine, napokon. 
    Meni je danas prvi dan doma i probudila se s mislju pa sta cu ja radit 🤔. Cime se zabavljate murujuci? Dok mi rekao da ni psa ne secem. 🙈
    Btw vrti mi se za pop…

    👩‍🦱 ‘79 - nizak AMH
    👨‍🦱’ 86 - ok
    1. 2018.- trudnoca prirodno - spontani u 9 tjednu
    2. Početak 2020. - klomifen, inseminacija - nije se primilo
    3. Lipanj 2020 - bemfola, cetrotide - 2 folikula, prazna, prekinut IVF

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Ana89

    Propolis za djecu. Tražim neki bez alkohola, samo taj imaju .Hoće li to imati koristi na odrasloj osobi? Treba mi nešto za ubiti streptokok u grlu i sinusima. Sad imam inhalaciju i čaj od lipe i mente, ispirem grlo koncentratom kadulje.

    Ana mislim da ce ti pomoc. Sve je prirodno, samo nemoj pit caj od kadulje 🖒


    Samo ispirem i izbacim. 😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ja ne smijem propolis. Prije par godina mi je nekakva alergija izasla. A koristila one kapi koje sam stavljala u caj.
    Sta se tice rucka idemo kod mame pa se nadam da je riba danas. Bas mi se nekako to jede.
    Kad sam posumnjala na trudnocila bilo je to mokrenje. Poslje slabo, ali evo ima dana kad idem svako malo.
    Ali ima par dana da do nekih 4-5 dati uopce ne funkcioniram i tek onda dodem sebi. Moze biti da je od vrucina ovih… jedva cekam 9 mjeseci uhh :/
    Ispricavam se na dugom postu 😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Readhead blago ti se na ribici za rucak. I ja se zazelila, nadam se da cemo za vikend stavit na gradele 😊
    To ti je sve normalno. Ja sam se tek sad razbudila i dosla sebi, a dobro sam spavala danas. 😁

    Btw od danas vise ne nosim prstenje, ruke mi nateknu bas i strah me da necu moc poslije skinut 😓 pa imam dvije bijele crte na prstima 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ujutro osjetim da mi je prstenje na knap i tek navecer se prsti ispusu. Blazeno stanje nase ❤

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    AllieH

    Ajme, meni noć ne prođe bez 5-6 odlazaka na wc, a još i pazim da ne pijem puno tekućine prije spavanja. A ni tokom dana nisam ništa bolja. Nevjerojatno mi je to, što će tek kasnije biti.


    Znam kako ti je .. 🤣
    Nevjerojatno je koliko puta moram na wc .. Na prvu sam isla googlati dali je to normalno,  ali vidim da nas je puno 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.