Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    danas se nisam uopće zapuhala i baš sam šetala na laganim nogama, kao u vrijeme prije trudnoće. konačno se nisam osjećala kilavo 😊

    danas ću pojest jednu malu rio mare s barillom. obožavam inače tunu i suzdržavam se, ali pojest ću danas pa neću opet neko vrijeme. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Bulbi super za pelene, iako mislim da kad ih krenemo mjenjat 15 puta na dan da nam vise nece bit slatke 😂😂😂
    Uuu salatice jako mi se svida tvoj rucak. Zdravo i fino 💪😊
    Ja sam si na kraju napravila salatu od tune, stavila krastavce, grah, rajcice, 2 jaja i malo integralne tjestenine. Bas sam se fino najela 😍😍


    😂😂😂ma mislim da cu ih nakon toliko god cekanja s gustom mijenjat😁…kad sam bila manja jos u osnovnoj sk. susjeda rodila blizanke i stalno bi visila kod nje…omiljena zanimacija mi je bila mijenjat im pelene,al sam kad se popiske🙈🙈😂😂   …
    Sad si me sjetila jedna moja poznanica ima jako osjetljiv zeludac i prvih par mj malom je mijenjala pelenu s onom maskicom iz ljekarne🙈😂…

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    https://lmtf.lilypie.com/QVZEp2.png

    mmama2

    https://lmtf.lilypie.com/QVZEp2.png

    Pticaselicazgst

    Ja ju nisam jela cjelu trudnocu, tek danas prvi put. Onu malu konzervu od rio mare 80g. Mislim da se ne moze jest prvo tromjesečje, a kasnije moze ali ne puno. Ovo sam se bas zazelila al sumnjam da cu skoro ponovit. Cisto radi opreza 😊

    Da.. Treba biti na oprezu.. Ja jako volim tunu i svaki puta kad sam u ducanu gledam , a znam da ne smijem 😫

    a kaj si ti sa nickom svojim napravila? hahahaha

    Nemam pojima hahahha. Sada 30 dana ne mogu promjeniti 😂🤣


    Predpostavljam da je to onaj link koji je dolje u potpusu trebao biti..🙈😂😂😂
    Da bi se vidjela trakica s bebom😁…

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    https://lmtf.lilypie.com/QVZEp2.png

    mmama2

    https://lmtf.lilypie.com/QVZEp2.png

    Pticaselicazgst

    Ja ju nisam jela cjelu trudnocu, tek danas prvi put. Onu malu konzervu od rio mare 80g. Mislim da se ne moze jest prvo tromjesečje, a kasnije moze ali ne puno. Ovo sam se bas zazelila al sumnjam da cu skoro ponovit. Cisto radi opreza 😊

    Da.. Treba biti na oprezu.. Ja jako volim tunu i svaki puta kad sam u ducanu gledam , a znam da ne smijem 😫

    a kaj si ti sa nickom svojim napravila? hahahaha

    Nemam pojima hahahha. Sada 30 dana ne mogu promjeniti 😂🤣

    Predpostavljam da je to onaj link koji je dolje u potpusu trebao biti..🙈😂😂😂
    Da bi se vidjela trakica s bebom😁…


    Moguce da hahhha.. 🤣
    Ja sam se to registrirala i svasta nesto potiskala hahhaha

    [lilypie.com]

  • MamaAna29

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Evo cure da se i ja javim upravo sam na poslu i jede gyros…grozno znam ali stalno sam gladna nemrem si pomoci…

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Kad smo kod hrane ja se upravo davim u lubenici😍😍😍…nisam ocekivala da su vec sad tako fine slatke…bit ce puno ustajanja navecer🙈😂

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    gyros mmm. i to mi je na wishlisti. ali ne smijem večeras čitati o hrani jer sutra idem vaditi krv ujutro. danas cijeli dan nisam jela ništa slatko. lagano imam ovisničku krizu 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Neko je pisao za iscejdak ja imam poprilicno obilan i tako je bilo i u prvoj trudnoci
    Uh pisete o hrani gladna sam …

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Mene danas vise ne ljulja. Nisam mjerila tlak ali vjerojatno sam zivnula od promjene vremena. 

    I ja bi lubenicu 😋 Jede mi se nesto s puno sira a sve sa sirom cega se sjetim mi se ne jede 🙈 Logiko moja haha

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Kad smo kod hrane ja se upravo davim u lubenici😍😍😍…nisam ocekivala da su vec sad tako fine slatke…bit ce puno ustajanja navecer🙈😂


    Uf ja se isto vec dva tri dana davim u lubenici i tako mi fino bude… Osim piskenja jel 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.