Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Miranda njoka sa gorgonzolom ili 4 vrste sira? To mi je isto zelja zadnjih dana 😍
    Lubenicaaaa njamii. Nisam se je jos probala, ali planiram. 💪 bit ce piskenja svakako. 😂

    Barbiemama i ja sutra vadim krv i upravo vecerala i jos cu popit sok od kupine i to je to za danas.
    A bas mi se jede cips 😂😂 

    Bulbi onda ti slobodno navrati do splita tu i tamo da i meni malo uskocis 😜 nadam se da meni nece trebat maska ali kuzim je 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Miranda njoka sa gorgonzolom ili 4 vrste sira? To mi je isto zelja zadnjih dana 😍
    Lubenicaaaa njamii. Nisam se je jos probala, ali planiram. 💪 bit ce piskenja svakako. 😂

    Barbiemama i ja sutra vadim krv i upravo vecerala i jos cu popit sok od kupine i to je to za danas.
    A bas mi se jede cips 😂😂

    Bulbi onda ti slobodno navrati do splita tu i tamo da i meni malo uskocis 😜 nadam se da meni nece trebat maska ali kuzim je 😄


    😂😂😂 dogovorit cemo nesto😁…

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Bruna92

    Bulbi91

    Kad smo kod hrane ja se upravo davim u lubenici😍😍😍…nisam ocekivala da su vec sad tako fine slatke…bit ce puno ustajanja navecer🙈😂

    Uf ja se isto vec dva tri dana davim u lubenici i tako mi fino bude… Osim piskenja jel 😂


    🙈😂😂a piskimo tak i onak…draze mi je pojest lubenicu nego piti vodu😆

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Bruna92

    Bulbi91

    Kad smo kod hrane ja se upravo davim u lubenici😍😍😍…nisam ocekivala da su vec sad tako fine slatke…bit ce puno ustajanja navecer🙈😂

    Uf ja se isto vec dva tri dana davim u lubenici i tako mi fino bude… Osim piskenja jel 😂

    🙈😂😂a piskimo tak i onak…draze mi je pojest lubenicu nego piti vodu😆


    Gdje ima dobrih lubenica za kupit 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Ja sam sinoc kupila knedle ledove i iznenadile su me koliko su dobre, jeli ih za veceru i dorucak i rucak 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Mina93

    Bulbi91

    Bruna92

    Bulbi91

    Kad smo kod hrane ja se upravo davim u lubenici😍😍😍…nisam ocekivala da su vec sad tako fine slatke…bit ce puno ustajanja navecer🙈😂

    Uf ja se isto vec dva tri dana davim u lubenici i tako mi fino bude… Osim piskenja jel 😂

    🙈😂😂a piskimo tak i onak…draze mi je pojest lubenicu nego piti vodu😆

    Gdje ima dobrih lubenica za kupit 😁


    Ovisi odakle si😁…u zg ima finih po onim standovima gdje prodaju voce (konkretno ja kupujem na lanistu)….
    Sad zadnje smo uzeli u sparu i isto je stvarno slatka😁….

    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Ptico mogla bi razmotriti taj prijedlog 😁
    Sto se tice pelena, ja stvarno nemam slab zeludac i mogu svasta. Najmanji problem je promijeniti “urednu” pelenu, neovisno o sadrzaju 😬 
    Ali bilo je situacija kad bi se sve iz pelene popelo iznad i procurilo na sve strane, e to je uzas 😅 U jednoj minuti bi napunila pelenu i automatski bi procurila, i po bodiju i jos probije bodi i zaprlja i sve okolo. Sanacija takvih situacija je ajme majko, pogotovo prvih par puta, ne mozes vjerovat da tako malo stvorenje napravi toliki nered 😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Mina93

    Ja sam sinoc kupila knedle ledove i iznenadile su me koliko su dobre, jeli ih za veceru i dorucak i rucak 😂😂😂


    Uuu ja obozavam knedle.. To bi mogla jest po citave dane 😂🤣
    Al trudim se svaki dan raznoliko.. Puno  voca,  povrca … 

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ja sam na poslu, pojela mex prije smjene, uzela bananu i lubenicu za popodne i neke kekse čokoladne.. ugl eno je stoji lubenica, ja jedem kekse hahahahah

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    i knedle bi sadaaaaaaaa

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.