Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Jooj,cure dns sam malo zgrijesila ukrala malo sladoleda od muza i tak mi sad nije dobro…to ki je kazna🙈…bolje cu se ja drzat svoje dijete😁…
    A sto se tice sajma mama,beba i trudnica mislim da je to negdje tek na proljece ako se ne varam….treba lagano pratiti di se sto najbolje isplati…znam za onu bubamaru u king crossu da postoji kao neka kartica s popustima za trudnice,al bas se treba otic kod njih uclaniti…


    Aaaa, vi bar živite u gradu!!! Ovo “selo” ne nudi ništa. Morati ću putovati min 150 km da nešto kupim… 😗 Mali  grad ima prednosti, ali mnoge mnoge nedostatke.
    Mene grlo rastura. Čekam da propolis i kadulja počnu djelovati. Ni voda mi se ne pije. Ali, moram nešto naći da jedem 😐

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Ana89

    Bulbi91

    Jooj,cure dns sam malo zgrijesila ukrala malo sladoleda od muza i tak mi sad nije dobro…to ki je kazna🙈…bolje cu se ja drzat svoje dijete😁…
    A sto se tice sajma mama,beba i trudnica mislim da je to negdje tek na proljece ako se ne varam….treba lagano pratiti di se sto najbolje isplati…znam za onu bubamaru u king crossu da postoji kao neka kartica s popustima za trudnice,al bas se treba otic kod njih uclaniti…

    Aaaa, vi bar živite u gradu!!! Ovo “selo” ne nudi ništa. Morati ću putovati min 150 km da nešto kupim… 😗 Mali grad ima prednosti, ali mnoge mnoge nedostatke.
    Mene grlo rastura. Čekam da propolis i kadulja počnu djelovati. Ni voda mi se ne pije. Ali, moram nešto naći da jedem 😐


    A dobro sve se to nekako izorganizira i u selu i u gradu😉…
    Ja moram priznat da sam tipicno “gradsko dijete”kak moj muz veli…navikla da mi je sve pred nosom kad god se sjetim🙈…

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Bok cure, ja sam konstantno umorna i iscrpljena, bar sam se nadala da će osvježit vani, al kod nas ništa… Dišem na škrge svakodnevno. 
    Što se tiče opreme, magic baby, baby center, bubamara - svi imaju svoje kartice za bodove  i super se da ponekad uštedit. Ja sam u bubamari sve obavila internetom, tamo sam hranilicu uzela. A što se tiče jednokratne podloge, ja bi kupovala u dm pakiranje od 20ak komada, i to bi držala u torrbi od kokica kad idem negdi, iako ja sam i sa kokicima dobila nepromočivu. Inače, uvik sam kupovala u dm ito žutom srijedom u city centeru, jer bi se super uštedilo (pelene, vl.maramice,blazinice,mlijeko poslije i kašice itd) … 

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    MamaAna29

    Evo cure da se i ja javim upravo sam na poslu i jede gyros…grozno znam ali stalno sam gladna nemrem si pomoci…


    Gyros mi je drugo ime u trudnoci 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Kod nas se sprema nevrijeme !!!! Yeey napokon će i tu osvježiti. ☺️ 
    Ja sam večeras jela pizzu, pojela sam dva i pol mala komada. Sad mogu ići spavati😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Maggie izgleda super 💪💪 vjerujem da si se najela, izgleda bas ukusno 😊
    Mina
    A ne vrijedi taj kupon za sve baby centre? Sta je sve na popustu ako znas?


    Provjerit cu, ne, samo za arenu

    [lilypie.com]

  • Eglantine32

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ja po noći piškim oko tri puta.No problem mi je što se budim u pet sati i više ne mogu spavati.I ništa onda do sedam čitam po netu,i kada mi se prispava moram ići raditi.Sada i ja želim lubenicu😋

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Mina93

    Pticaselicazgst

    Maggie izgleda super 💪💪 vjerujem da si se najela, izgleda bas ukusno 😊
    Mina
    A ne vrijedi taj kupon za sve baby centre? Sta je sve na popustu ako znas?

    Provjerit cu, ne, samo za arenu


    Hvala Mina 😊😘

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Jooj,cure dns sam malo zgrijesila ukrala malo sladoleda od muza i tak mi sad nije dobro…to ki je kazna🙈…bolje cu se ja drzat svoje dijete😁…
    A sto se tice sajma mama,beba i trudnica mislim da je to negdje tek na proljece ako se ne varam….treba lagano pratiti di se sto najbolje isplati…znam za onu bubamaru u king crossu da postoji kao neka kartica s popustima za trudnice,al bas se treba otic kod njih uclaniti…


    Imas sajam u 11 i u 4 mj 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Taman da ne stignemo kupit. Barem mi koje smk pocetkom 12 😓

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.