Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    I pitanjce trebam neku kremu poslije brijanja..prepone su mi pune uraslih dlačica a to nikad nisam imala. Do poroda ko zna kak će to izgledati 🙈 i vezano za sex, dal je obavezan kondom? u zadnje vrijeme mi baš jako smrde 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    pepe1907 Sto se tice spavanja svaka preporuka za jastuk za trudnice,u kojem polazaju zaspim u tom se i probudim od kad spavam na njemu😁…
    Kod nas je zabranjen sex,tako da ti ne mogu iz nekog iskustva odg…ali koliko znam preporucaju se kondomi radi sprecavanja infekcija…najbolje da pitas gin sto kaze….

    [lilypie.com]

  • Avatar VelikoSretnoDijete

    VelikoSretnoDijete

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Hello!
    Evo mene nakon nekoliko dana, citala sam vas koliko sam uspjela, migrene od petka stalno. Za nista sam, jos jucer imala vozacki i srecom konacno polozila 🎊🎊
    Toliko sam ocajna s tom glavoboljom i sljepilo, zvala sam hitnu - kazu max 4g lupoceta dnevno, znaci 8 onih po 500, a meni taj lupocet kao tic - tac. Sanjam dan kada cu moc roknut ketonal i spasit se kada krene to sranje. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Mucnine ne popustaju, ne spavam, glava boli. Cekam tren kada ce biti *blazeno* stanje.
    Tunu pojedem dinstanu kao bolonjez kada mi se jede ali ne vise od jednom tjedno…

    Nije važno odakle dolaziš ni kuda ideš ako si sretan dok hodaš.

    [lilypie.com]

  • Avatar VelikoSretnoDijete

    VelikoSretnoDijete

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Eee, sa cime cisitie kupaonu?? Jel imaju neka blaga a uvinkovita sredstva? Trebam cijelu kupaonu dobro oribat, inace to domestosom najbolje ali nekako mi je to sad prejako?

    Nije važno odakle dolaziš ni kuda ideš ako si sretan dok hodaš.

    [lilypie.com]

  • Avatar VelikoSretnoDijete

    VelikoSretnoDijete

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    pepe1907

    I pitanjce trebam neku kremu poslije brijanja..prepone su mi pune uraslih dlačica a to nikad nisam imala. Do poroda ko zna kak će to izgledati 🙈 i vezano za sex, dal je obavezan kondom? u zadnje vrijeme mi baš jako smrde 😁


    Ja sam si kupila remingtonov sisac, kao masinica za zene i savrseno. Ja se samo sa tim sisam i budu stalno oko 1 mm i nema uraslih i nista! ❤️ Spasava me to godinama, da se obrijem brotvicom ne bi hodat mogla

    Nije važno odakle dolaziš ni kuda ideš ako si sretan dok hodaš.

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    VelikoSretnoDijete

    Eee, sa cime cisitie kupaonu?? Jel imaju neka blaga a uvinkovita sredstva? Trebam cijelu kupaonu dobro oribat, inace to domestosom najbolje ali nekako mi je to sad prejako?


    Soda bikarbona i ocat. Prirodno je. Ako ti ne smeta miris octa.
    Pepe koristi kondome, za svaki slucaj da ne pokupis neku infekciju ili ureoplazmu. Onda budu neke komplikacije, moras pit antibiotike itd.  Nije nista opasno ali bolje se ne igrat s time. 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Jutro cure,
    vidim i danas nas dosta toga muci. Meni neki cudni grcevi u dnu stomaka, ne znam, bas osjecaj da materica probija naprijed (imam zavaljenu inace). A raspolozenjeeee :O Samo bih da prespavam do decembra haha. Necu da unosim negativu na forum, ali izgleda da nas lupaju hormoni u ovom pocetku 2 tromjesecja.
    Jedina sreca sto jedva cekam rucak, kupila sam tvrdi, slani-ljuti sir uz salatu i krompir. I palacinke sa marmeladom od sipka. Hrana <3
    I ovdje je rashladilo, cak u kratkom rukavu pohladno, ali meni odgovara. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    I da, za mame, kada ste prvi put osjetile bebu? Ja sam 2012 u 17,18 nedelji, onaj osjecaj skakiljanja, kao mjehurici da pucketaju. I upravo osjecam to sada, a sutra tek 15 nedelja :O Da li je moguce da osjecam bebu? Kakva su vasa iskustva? 

    [lilypie.com]

  • iamhappy

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Ja nikak ne spavam izgleda da mi je nadmadrac postao premekan 😑 kad spavam na boku bole me kukovi ako se okrenem na leđa bole me leđa i svjesna sam svakog okreta 😐 danas mislim u šoping vidjet sniženja u hm i uzet si trudničke tajice i neke duže majice haljine lepršave jer mi je u tome ugodno…


    javi nam da li ima išta u hm, i meni je plan otići vidjeti ali nikako uloviti vremena. :-)

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    I da, za mame, kada ste prvi put osjetile bebu? Ja sam 2012 u 17,18 nedelji, onaj osjecaj skakiljanja, kao mjehurici da pucketaju. I upravo osjecam to sada, a sutra tek 15 nedelja :O Da li je moguce da osjecam bebu? Kakva su vasa iskustva?


    Ajme salatice blago ti se 🤩🤩 ja jos nista ne osjetim i jedva cekam da krene ❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.