Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Maja dobrodošla :)

    nije ni meni nitko nikakva cjepiva spominjao.

    [lilypie.com]

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Dobar dan zenice drage. Ja sam jutros cim sam se digla povratila nekakvu kiselinu. I bas mi je muka. Znam da nije zdravo ali mi se jedu riblji panirani stapici i krumpir salataa ❤❤
    Ii jedva cekam iduci pregled 😊😊😊😊😊 da vidim kako raste cudo moje male

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    i ja jedva čekam sljedeći pregled jer će mi doktorica konačno potvrditi spol. iako sam sigurna da nije fulala, ali opet … čeka se potvrda :D

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Uh ja sam sada spucala cevapcice u lepinji brzinom svjetlosti, vec par dana redovito si narucim a muzek donese. Ne mogu im odoljeti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Hahahah, onda mi je odmah lakse…

    Citam ode po forumu ove zene sta su imale kiretaze.. srce prestalo kucati i tako to.. samo se isprepadam… ali ne mogu da ne procitam
     Sve me zivo zanima

    Mama mi je odma rekla da cu roditi curicu 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Jao Miranda kako su ti preslatke ove dvije bebace u tickeru, svaki put se nasmijesim kad ovo vidim!!! 😄


    Haha i meni su 😍 Jedva cekam te male sasavce 😍

    Ana nadam se da si kao nova za par dana 😘
    Majo dobrodosla 😊 Nisu ni nama spominjali ali mi smo oboje cijepljeni vec. Pricaj s doktoricom najbolje, ona zna zasto vam je preporucila. 
    Ja sam se najela pizze s tikvicama 😋 Obozavam ju, ostalo nam je jos za veceru ali vec vidim da cu ju za par sati dovrsiti 😬
    Ja sam za 2 tjedna na pregledu opet, isto vec jedva cekam. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Za manje od 10 dana idem o ja na pregled, treći. Znati ću spol ovaj put, bit ću 16. tjedan ionako 😍Nadam se da će pokazati što ima 😂😀 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Ja isto idem za dva tjedna, taman cu biti 15. tjedan. Nadam se da cu saznati spol 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    bila 1.6 i idem tek 4.7 😔 i baš sam pitala sestru vezano uz pratnju na pregledima i rekla mi je tek od 8 mj da dr.sad ne dozvoljava, ne znam zašto ali i kao od 20, 24tj pa da se ljepo vidi…pa ovaj moj će poludit do tada 😁 želim mu da to doživi čim prije da si vidi bebicu na ekranu a ne samo na slici 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    pepe1907

    bila 1.6 i idem tek 4.7 😔 i baš sam pitala sestru vezano uz pratnju na pregledima i rekla mi je tek od 8 mj da dr.sad ne dozvoljava, ne znam zašto ali i kao od 20, 24tj pa da se ljepo vidi…pa ovaj moj će poludit do tada 😁 želim mu da to doživi čim prije da si vidi bebicu na ekranu a ne samo na slici


    Moj je bio sa mnom zadnji put. Mahao je bebi, smijao se kao dijete 😀😀 Kako je bebica letila po ekranu jedva smo ju uhvatili. Ali baš vidiš, on mahne bebi ona skoči na ekranu 😂 Mislim da su njih dvoje već kliknuli . Baš su slatki😍😍😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.